Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Monster 696 , Z800 , CB650F ,CBR600F

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaka yapıyor olmasın sabah sabah yüzüm güldü görünce :D Sahibi satıyormu sorsana :D
    valla satiyordu suan bayide var benim motoru aldigim yer numaralariji veriyim bi ara istesen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla satiyordu suan bayide var benim motoru aldigim yer numaralariji veriyim bi ara istesen
    Verebilirsen arayip bi gorusebilirim

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı araltı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu forumda ktm fanatikliği ust duzeyde. Ktm kullanan ktm den vazgecemez, ktm in kalitesi tartışılmaz, ktm markası tartışılmaz, ktm in güvenliği tartışılmaz... Gibi bir algı var.

Ktm den neden vazgeciyorsunuz? Bu sorunun cevabını cok merek ediyorum.

Sizin sorunuza gelirsek bnm tercihim z800 olurdu... İnsallh gonlunuze gore bir motosiklet bulursunuz...
    ktm nin tadı başkadır. çoğu motorada bu tadıda bulamazsınız bu yüzden bağımlılık yaratıyor namussuz. Mesela bende geçen seneye kadar uzun süre boyunca bir çok ktm kullandım fakat şuan adventure serisine bütçem yetmediği için tenere satın aldım. Keşke tenere parasına adventure alabilseydim... Gelecekti hedefim ise tabikide yine bir ktm 1290 adventure. Ktm den vazgeçilme nedeni ise çok basit. Motorunuzu büyütmek istiyorsunuz fakat 600 cc ve üzeri en ucuzu motorunun şuan sıfır fiyatı 35 bin tllerden başlıyor. 1000 cc üzeri motorları ise 55 binden başlıyor. İşte bu yüzden o kadar bütçesi olmayanlar o aradaki boşluğu marka değiştirerek geçiriyor ve ileride parası olursa gidip ktm alıyor.

Motor seçimi için ise ,gayet taraflı yorum yaparım çünkü monster 696 bayılıyorum
    araltı bunu beğendi.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Z800 ile Monster 696 karşılaştırmanın pek bir manası yok.
    Biri 2008 model, 2 silindir, çok hafif, sevecen tipli.
    Diğeri 2014 model,4 silindir, çok ağır, yarış tipli.

İmkan varsa Monster 821 bakabilirsin. Çekiş kontrol ve güç modları vs. Çok daha güncel bir motosiklet.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı tyrung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Z800 ile Monster 696 karşılaştırmanın pek bir manası yok.
    Biri 2008 model, 2 silindir, çok hafif, sevecen tipli.
    Diğeri 2014 model,4 silindir, çok ağır, yarış tipli.

İmkan varsa Monster 821 bakabilirsin. Çekiş kontrol ve güç modları vs. Çok daha güncel bir motosiklet.

2008 Model Monster 696 üretilmedi hiç 695 olsa gerek o dedıgınız benım bahsettıgım M696 2013 Model

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:29 ----------

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ktm nin tadı başkadır. çoğu motorada bu tadıda bulamazsınız bu yüzden bağımlılık yaratıyor namussuz. Mesela bende geçen seneye kadar uzun süre boyunca bir çok ktm kullandım fakat şuan adventure serisine bütçem yetmediği için tenere satın aldım. Keşke tenere parasına adventure alabilseydim... Gelecekti hedefim ise tabikide yine bir ktm 1290 adventure. Ktm den vazgeçilme nedeni ise çok basit. Motorunuzu büyütmek istiyorsunuz fakat 600 cc ve üzeri en ucuzu motorunun şuan sıfır fiyatı 35 bin tllerden başlıyor. 1000 cc üzeri motorları ise 55 binden başlıyor. İşte bu yüzden o kadar bütçesi olmayanlar o aradaki boşluğu marka değiştirerek geçiriyor ve ileride parası olursa gidip ktm alıyor.

Motor seçimi için ise ,gayet taraflı yorum yaparım çünkü monster 696 bayılıyorum
    Ya sen benım aklımımı okuyorsun berk :D Bir gün zengın olcaz ve 1290la gazlıcaz buna ınanıyorum :D
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Motosikleti
    ktm 1190
    2008 Model Monster 696 üretilmedi hiç 695 olsa gerek o dedıgınız benım bahsettıgım M696 2013 Model

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:29 ----------

Ya sen benım aklımımı okuyorsun berk :D Bir gün zengın olcaz ve 1290la gazlıcaz buna ınanıyorum :D
    ben şuan bu gidişimle onu alana kadar 1590 çıkar

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben şuan bu gidişimle onu alana kadar 1590 çıkar
    1890 da yetısırım belki

Motosikleti
    ktm 1190
    1890 da yetısırım belki
    pcx 150 mi alsak acaba

Keremma1543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 > Kawasaki Z750R
    2012 Model Monster 696 sahibiyim.Servis sıkıntısı doğrudur fakat ducati çok pahalı öğrenci adama gelmez felan diye düşünürken birden suzuki inazuma parça fiyatlarını gördüm ve şok oldum benim motorla neredeyse aynı sonra biraz daha araştırdım ve diğer markaların da parça fiyatlarının ducatiyle arasında dağlar kadar fark olmadığını gördüm.Servisin sıkıntısı sadece işçilik bakım vb den fazla para alması ducatiye bineni zengin(yolunacak tavuk) olarak görüyolar benim kanaatimce.Motora gelirsek hafif, güçlü, eğlenceli bi motor oturuş pozisyonu sıradan bi naked gibi dik değil hafif eğik.Fakat kesinlikle söyleyebilirim ki motorun bi karakteri var ya.Sesi bile bi başka abi(akrapovic egzozla tabi :D)Kıyaslamak yukardaki arkadaşın da dediği gibi biraz mantıksız gidiş dedinmi z800 diye bi makina var ağır 800cc 4 silindir yarış makinası gibi resmen.650f naked değil sport touring bana göre gayet güzel ama monsterla aynı klasmanda değil gibiler sanki.3ü de güzel senin ne istediğine bağlı.üç motorun da + - lerini yaz biyere hangisi uygunsa al hocam kolay gelsin

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Keremma1543 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 Model Monster 696 sahibiyim.Servis sıkıntısı doğrudur fakat ducati çok pahalı öğrenci adama gelmez felan diye düşünürken birden suzuki inazuma parça fiyatlarını gördüm ve şok oldum benim motorla neredeyse aynı sonra biraz daha araştırdım ve diğer markaların da parça fiyatlarının ducatiyle arasında dağlar kadar fark olmadığını gördüm.Servisin sıkıntısı sadece işçilik bakım vb den fazla para alması ducatiye bineni zengin(yolunacak tavuk) olarak görüyolar benim kanaatimce.Motora gelirsek hafif, güçlü, eğlenceli bi motor oturuş pozisyonu sıradan bi naked gibi dik değil hafif eğik.Fakat kesinlikle söyleyebilirim ki motorun bi karakteri var ya.Sesi bile bi başka abi(akrapovic egzozla tabi :D)Kıyaslamak yukardaki arkadaşın da dediği gibi biraz mantıksız gidiş dedinmi z800 diye bi makina var ağır 800cc 4 silindir yarış makinası gibi resmen.650f naked değil sport touring bana göre gayet güzel ama monsterla aynı klasmanda değil gibiler sanki.3ü de güzel senin ne istediğine bağlı.üç motorun da + - lerini yaz biyere hangisi uygunsa al hocam kolay gelsin
    İkimizde öğrenciyiz şimdi 696 alcak olursam bu motor ne yakar ne eder gordugun tepkıler neler olumlu yada olumsuz bıraz degerlendırebılırmısın ? senı baska bı konuda gormustum dun aradım profılını bulamadım sorcaklarımı burda sorayım dedım

Motosikleti
    şehir içinde 6dan düşmüyo 7yi geçmiyo yani bi ara cidden kafayı takıp çok sakin kullandım 6.2 yaktı dedim madem öyle apaçi gibi kullandım 6.7 yaktı yada ben beceremedim az yaktırmayı bilemiyorum :D Gördüğün tepkiler derken dışardan gelen tepkiler se motorun şekline herkes hasta bikere ben daha görüp beğenmeyen görmedim özellikle motordan anlamayanlar aşık oluyo

Motosikleti
    BMW S1000R
    şehir içinde 6dan düşmüyo 7yi geçmiyo yani bi ara cidden kafayı takıp çok sakin kullandım 6.2 yaktı dedim madem öyle apaçi gibi kullandım 6.7 yaktı yada ben beceremedim az yaktırmayı bilemiyorum :D Gördüğün tepkiler derken dışardan gelen tepkiler se motorun şekline herkes hasta bikere ben daha görüp beğenmeyen görmedim özellikle motordan anlamayanlar aşık oluyo
    20 Mayısta alacagım yenı motoru almadan once bı goruselım

Motosikleti
    Görüşelim tabi ama acele etme bi bak başka modellere ölç biç çünkü aceleye gelince hep pişmanlık oluyo ve acaba onu mu alsaydım diye kuşku oluyo insanın içinde.Eksilerini söylemedik hiç bana göre eksisi servis ve tıkalı trafikte alttan gelen sıcak ciddi bi trafik varsa ve motor haraket etmiyosa özellikle sol bacağı biraz yakıyo :D

Motosikleti
    BMW S1000R
    Görüşelim tabi ama acele etme bi bak başka modellere ölç biç çünkü aceleye gelince hep pişmanlık oluyo ve acaba onu mu alsaydım diye kuşku oluyo insanın içinde.Eksilerini söylemedik hiç bana göre eksisi servis ve tıkalı trafikte alttan gelen sıcak ciddi bi trafik varsa ve motor haraket etmiyosa özellikle sol bacağı biraz yakıyo :D
    Bundan once evden ducati alcam diye cıkıp kask mont eldıven aldıktan sonra kalan parasıyla duke 390 alıp eve gelmıs biri olarak ıcımde kalmıslıgı tahmın edemezsın :D

Motosikleti
    Haahaha süpermiş ya bende kask mont eldiven motor diye çıkıp ducati aldım ekipmanı zor toparladım 1 ayda :D

Motosikleti
    BMW S1000R
    Haahaha süpermiş ya bende kask mont eldiven motor diye çıkıp ducati aldım ekipmanı zor toparladım 1 ayda :D
    vay demek hayalimi sen çaldın

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    benim motor satılık çağlar al gazla ak git yabancıya gitmesin fazla üzülmem bende

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor satılık çağlar al gazla ak git yabancıya gitmesin fazla üzülmem bende
    Hayda yeni aldın erman hayırdır sana yakışmayan hareketler bunlar burda bi dosta kitleme havası sezdim

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motorlari alan adam ogrenci goygoyu yapiyor

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorlari alan adam ogrenci goygoyu yapiyor
    Öğrenci olunca motor alamıyormuyuz ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)