Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Ajax 150 Razore 100/150 Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu motorlar neyin nesi forumda konusunu görmedim, kullandığını söyeyen de göremedim. Ajax 150 2500liraya satılıyor gerçekten ucuz geldi.
    Bu motorlar hakkında bilgisi olanlar aydınlatırsanız sevinirim.
    ajax 150 bu

razore modeli bu

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

güncel bu motorlar hakkında bilgisi olanlar lütfen yazınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    ufak motor

Bana göre en kaliteli çinli kuba dır.kee 100 kullanıyorum 2.5 yıldır hala taş gibi maşallah.düzgün kullan bakımlarını ihmal etme üzmez seni

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Bence alınır. Güzel bakarsanız motora o da size bakar. Sonucta 2500 liraya i phone bile yok
    Pisman bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba ajax
    Herkese iyi geceler foruma yeni katıldım kuba ajax 150 cc motorum var yeni aldım bilgisi olan kullanan varmi tavsiyelerinize ihtiyacım var.. ve lastik secimi yapamıyorum yardımcı olurmusunuz tamirci irc dedi ama foruma bakiyorum pirelli yada Michelin denilyor..??

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

Yok mu bilgisi olan.. ben alali 500 km oldu cekisi sesi guzel titreşim yok gibi yüksek devirlere cikmadim daha.. baska kullanicilar varsa yorum yapabilirmi

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    Razor E modelleri eskiden XCG modelleri idi, isimleri değişti. Forumda Kuba XCG diye aratırsan bulabilirsin.

Fakat Ajax modelleri gerçekten yok. Ne forumda, ne sokakta ne de fuarda görmedim. Aslında merak da ediyorum çok.

sağlıkçıı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA fighter 50
    Arkadaşlar selam aleyküm öncelikle . Miraç kandiliniz mübarek olsun :D bu gün camiden çıkışta arkadaşım ile karşılaştım yanında başka bi arkadaşı vardı o da motorcuymuş . ilk motorunun XCG 150 yani razore olduğunu söyledi bi kaç bilgi istedim stop lambalarının sürekli patladığını ve yağmurda falan sinyal düğmeleri falan ıslanınca şase yaptığını söyledi ... kuba ajax modeline gelincede benim okulumun orada bi iskendercide 3 tane ajax modelini kurye motoru olarak kullanıyorlar ... genç kuryeler olduğu için hayvan gibi kullanmalarına karşı hala motor rolantide iken falan sorunsuz çalışıyor ve bi kaç kere sohbet ettim titreşim falan yok dedi genç ... bende inşallah bu yaz ajax almayı planlıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)