Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ne almalıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bilalancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar. Şehir içinde, ayaklarım pis olmadan evden işe işten eve (Git-gel 10km) gidip gelmek ve hafta sonları en fazla 50kilometrelik geziler için bir scooter alayım diyorum. 5 yılı ehliyetli olmak üzere çok yıldır vitesli motosiklet tecrübem uzun kilometreler var. Daha önce kendime ait TVS Apache 150m, CBF150m ve YBR125im oldu ama scooterım hiç olmadı. Eşten dosttan kullandığım kadar biliyorum kullanmasını. Aslında yine vitesli motosiklet almak istiyorum ama henüz istediğim motosiklet(CBF150) için yeterince param yok. Maksimum 3000 lira civarında bir bütçem var. Ekipmanlarım var. Şimdi bu ön bilgilerden sonra sormak istediğim şu: Scooterlarda nelere dikkat etmek gerekir bilmiyorum. Bildiğim tek şey tekerlek, jant çapı büyüdükçe çukurlardan kasislerden daha az etkilendiği ve konforunun arttığı. Japon marka scooter olmasını tercih ederim. Çünkü pek sorun çıkartmamalı ve çıkan sorun olsa bile tamir edildiğinde dikiş tutmalı. 3000 liradan fazla para vermek istemiyorum açıkçası çünkü zaten zaman sonra ilk fırsatta yüksek model düşük kilometreli (belki sıfır) CBF150 alacağım. Teşekkür ederim herkese şimdiden. İyi akşamlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla bu fiyatlara fakir vespasi var baskan yada suzuki addres te olabilir

Addres değilde an125hk nasıldır?

Motosikleti
    Artık Yok...
    scooter ön yargımı italya gezisinde attım.. scooter alıcaksan ben beverly 500 öneririm .. italya turu attım o motorla nerdeyse çok iyi bir motor.. piaggio bu işi çözmüş.. scooter ama sürüş tarzı cruiser sürüyormuş hissi veriyor..

İllegalRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Elbet bir gün..
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter ön yargımı italya gezisinde attım.. scooter alıcaksan ben beverly 500 öneririm .. italya turu attım o motorla nerdeyse çok iyi bir motor.. piaggio bu işi çözmüş.. scooter ama sürüş tarzı cruiser sürüyormuş hissi veriyor..
    Adam 3.000 TL bütçem var diyor sen 2. eli 9.000 TL den başlayan motor öneriyorsun dostum.
    Ölüm , gaz açan elde ; yaşam direksiyon tutan kollardadır. Bunun eğlencesi ise ; Ölümüne gaz açıp hayata tutunmaktır. MOTOSIKLET AŞKTIR....

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Cygnus L derim yamaha

Motosikleti
    Elbet bir gün..

sym ye mesaj attım salı günü bakıcam ama fiyatı yanlış yazmış heralde sıfırı 4700liradan fazlaydı sanırım bu motorda 2015 ve 4000km de daha.

mondial e pek güvenemiyorum. Arıza falan yaparsa uğraşamam pek.

Motosikleti
    Elbet bir gün..
    SYM benimde çok hoşuma gitti.2 tane varmış aynı motordan bitanesini alasım geldi.Skuter sevmem ama hoş görünüyor.
    Bilalancer bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Arada paragraf satır atmalama olmadımı gözüm ağrıyor fazla okuyamıyorum bitişik uzun yazıları.. o yüzden bütçeyi görmedim.
    eğer öyleyse o fiyatlara en iyi fiddle yada sym jet falan alınır.

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    10 km deiğiniz için honda beat activa hem az yakar hem blok kısmı basit 2500 e bulunur km si çok önemli değildir genelde binicisinden alınırsa
    Bilalancer bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)