Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yzf R125 mi Cbr125 mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    BlackNaked - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Hiç düşünmem o fiyata ikinci el cbr 250r alırım. 125cc nin ne kadar sıkıcı olduğunu aldıktan 5 ay sonra anlarsın sonra satmaya ugrasirsin aylarca.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    AZ KALDI
    şunu söylemeyi unuttum bizim ailede 250 cc ye karşıt yani motora tamam izin var ama aileye göre 250 cc yüksek bi rakam yani ben yüksek milyarlar sahibi olsamda max 150 cc ye kadar izin verirler ki zaten 125 cc ye alşmadan birden 150 cc bana çok gelir şu an ki tercihim hala yzf den yana ama hala fikirlerinizi görüşlerinizi bekliyorum

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    7-8 ay yzf r125 kullandım, bakım yaptırcağında işçiliği biraz sıkıntı yaratıyo maddi yönden, o kadar grenajı çıkarmaya fazla fiyat çekiyorlar, ancak çok yakışıklı motor cbr'ye göre, şöyle anlatıyım antalya'da starbucks'ın önüne motoru koyup kaskı çıkardığımda bütün kafalar bana bakıyodu, 15-20 dk sonra cbr 125r geldi ve etrafa dikkat ettim bi bakan ben vardım sanırım :d
    Ali Bircan bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 150 - CBR 125 - YZF R25
    Alıntı speakers2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şunu söylemeyi unuttum bizim ailede 250 cc ye karşıt yani motora tamam izin var ama aileye göre 250 cc yüksek bi rakam yani ben yüksek milyarlar sahibi olsamda max 150 cc ye kadar izin verirler ki zaten 125 cc ye alşmadan birden 150 cc bana çok gelir şu an ki tercihim hala yzf den yana ama hala fikirlerinizi görüşlerinizi bekliyorum

2015 model cbf150 satalım sana 😜

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    cbr 125 tartışmasız. iyi günler.

İllegalRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Elbet bir gün..
    Şahsi görüşüm CBR 125,bana göre tek sorun renk konusudur abi 125 cclik motorunda rengi aynı 1000 cclik motorunda rengi aynı.Motordan anlamayan adam ikisinide aynı sanıyor.

KTM RC 125'in görünüşü çok dikkat çekiyor iyi hava atarsın ama sorun yaşarmısın bilemem orasını.Bir de yerinde olsam 2. el almazdım dostum zaten 250 cc almana izin vermiyormuş ailen uzun süre bineceksin motora sıfır almandan yanayım.Rodaj konusuna gelicek olursak,her şeyin bir ilki vardır kitapçığında detaylı bilgiler yazıyor zaten.Ona güvenemezsende forumda bi konu açarsın olur biter.

Ama anladığım kadarıyla vitesli motor tecrüben yok bu sıkıntı yaratabilir.Yanlış vites atarsın,debriyaja basmazsın,stop ettirirsin,paniklersin yatırırsın.O zamanda sıfır motora için gider.

Yerinde olsam forumdan bir arkadaş bulurdum vitesli motoruyla eğitim vermesini isterdim boş zamanlarında.Bu sürede hem tecrübe edinirsin.Hem de o sırada para biriktirirsin sıfır alırsın motoru

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7-8 ay yzf r125 kullandım, bakım yaptırcağında işçiliği biraz sıkıntı yaratıyo maddi yönden, o kadar grenajı çıkarmaya fazla fiyat çekiyorlar, ancak çok yakışıklı motor cbr'ye göre, şöyle anlatıyım antalya'da starbucks'ın önüne motoru koyup kaskı çıkardığımda bütün kafalar bana bakıyodu, 15-20 dk sonra cbr 125r geldi ve etrafa dikkat ettim bi bakan ben vardım sanırım :d
    herkesin hayranlık duyduğu, bi başkasına hayranlık duyuyor; o daha fena!

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Ben motor ayırt etmem ya, 2 teker aşkı vardır bende

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Yzf görünüşü itibariyle çok dikkat çekiyor haliylede bütün gözler üstünüzde olabiliyor ama iş gazlamaya gelince insanı rezil eder. Cbr tipi fena değil çok dikkat çekmeyeceği için fiti fiti gezersiniz. Bence yzf nin şeklindeki ayrıcalığı aynı zamandada güçlü bir motosiklete bırakın..

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Merhaba az cok fiyatlar yakin ktm rc 125 daha iyi gibi, ama honda mi yamaha mi dersen honda derim. Hem fiyat hem servis vs. Simdiden hayirli olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı MELİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 tartışmasız. iyi günler.
    Kardeşim hangılerını denedınde tartısmasız dedın merak ettım
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim hangılerını denedınde tartısmasız dedın merak ettım
    hondacıların çoğu böyle
    honda hariç hemen hemen bütün motorlar k.k. honca cici

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı matrix506xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hondacıların çoğu böyle
    honda hariç hemen hemen bütün motorlar k.k. honca cici
    rc 125 degılde 200 surdum dıgelerınıde surdum ama surus pozısyonu racıng en yakın yzf dı ama fren olarak rc cok ondeydı bana kalırsa en vasat cbr dı :D ama arkadaslar tartısmasız cbr dıyor ılgınc gelıyor bana pu kaka motorlar cici honda hahaha D:D:D
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rc 125 degılde 200 surdum dıgelerınıde surdum ama surus pozısyonu racıng en yakın yzf dı ama fren olarak rc cok ondeydı bana kalırsa en vasat cbr dı :D ama arkadaslar tartısmasız cbr dıyor ılgınc gelıyor bana pu kaka motorlar cici honda hahaha D:D:D
    ses desen o da yok emsallerine göre cbr 125 de
    gar gar gar gur gur gur sese bak

neyse fazla uzatmayalım honda cılar birazdan toplanır
    birazdan burayı topa tutarlar

ben bombayı kurdum kaçıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

yzf 125 ikinci el kçok ucuza temiz bulursan al

Motosikleti
    honda cbr 250
    baktım da yzf 125 in fiyatı tamı tamına 14.250 tl mi olmuşşşşş tabikide honda cbr 125 arada ne kadar çok fark var öyle ya kaynak

YasinRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla oturuş posizyonu konfor filan cart curt bilmem ama tasarım olarak YZF-125 diyorum, R6 gibi duruyor namussuz.
    Ali Bircan bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbr 250
    Alıntı YasinRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla oturuş posizyonu konfor filan cart curt bilmem ama tasarım olarak YZF-125 diyorum, R6 gibi duruyor namussuz.
    tasarım olarak şahane bir tasarımı var işte o yüzden 4.000 tl daha pahalı yapmışlar

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Yav arkadaşlar tamam yzf125 daha şekil,daha cool.Yamaha kaliteye diyecek laf yok ama adam yeni başlıcam diyor.Öyle racing oturumlu bir makinayla başlamak kolay mi.Simdi bana Hondaci falan demeyin ortaya mantıklı konuşarak giriyorum.R125 çift fari olsun iriliği olsun yakışıklı motor eyvallah.İyide güzel abim bunu sen surmucen ki yeni başlayan bi kardesimiz sürecek.Pratik yapacak belki 2 3 saat üzerinden inmeden.O yavrucağın beli nolacak :D Bi yan yattın Yamaha öpüyor diyorlar.2.el piyasası bence Honda daha canlı.secim sizin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    motorda honda arabada vw ciler ile münakaşa etmek çok yersiz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)