Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Motosikletimle İzmir'den Bandırmaya

Motovento
    REKLAM ALANI
    alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Herkese selamlar.
    3. motosikletimi 2 tekerin üzerine çıkışımın 8. yılında alıyorum inşallah. Bu bir honda NC 700s.

Pazartesi günü satış işlemlerinden sonra yola koyulacğaım ve bandırmaya geçeceğim izmirden. Ordan da idoyla istanbul..

İzmir bandırma arası yolu bilenler biraz bilgi verebilirler mi? nasıl bir yol. rahat mı? zor mu? kaç şerit, asfalt nasıl? çok fazla sapak var m? yolu karıştırır mıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayirli olsun,
    Yol gayet guzel ama bandirmali olarak soyleyecegim bandirmaya girmeye yakin dikkatli ol, bozuk olan tek yer bandirma girisi .

Yol komple bolunmus olmasi lazim diye hatirliyorum, rahat gelirsin. Izmir - Balikesir - Susurluk- Bandirma guzergahindan doneceksin. Kolay gelsin.

BatuhanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000CC Elektrikli Bisiklet. :)
    Izmir-manisa-Akhisar(ugrarsan cay ismarlarim)-balikesir-susurluk-bandırma akhisara gelene kadar 2 serit ve dumduz bir yol var izmir cikisi virajli baska viraj yok zaten rodajda olacaksin abi iyi yolculuklar.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı Granis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun,
    Yol gayet guzel ama bandirmali olarak soyleyecegim bandirmaya girmeye yakin dikkatli ol, bozuk olan tek yer bandirma girisi .

Yol komple bolunmus olmasi lazim diye hatirliyorum, rahat gelirsin. Izmir - Balikesir - Susurluk- Bandirma guzergahindan doneceksin. Kolay gelsin.
    sağol granis
    bayağı kafamı rahatlattın. bandırma girişine özellikle dikkat edeceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

Alıntı BatuhanS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Izmir-manisa-Akhisar(ugrarsan cay ismarlarim)-balikesir-susurluk-bandırma akhisara gelene kadar 2 serit ve dumduz bir yol var izmir cikisi virajli baska viraj yok zaten rodajda olacaksin abi iyi yolculuklar.
    Eyvallah dostum. Motor 0 değil bu arada 9600 km'de. Sıfır gibi ama 2.el alınabilecek en iyi motor. O yüzden istanbuldan izmir'e geliyorum. istanbuldakiler çok yıpranmıştı ve ona rağmen piyasa çok yüksekti

Motosikleti
    YAMAHA MT07 RACE BLUE
    Yukaridaki arkadasin dedigi gibi en dikkat etmeniz gereken yol izmir manisa arasi olacaktir.ozellikle sabuncubeli mevkii.sonrasi genellikle dumduz caniniz bile sıkılabilir. hayirli yolculuklar

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Harika motor hayirli olsun, o fiyat gaminda rakipsiz bir motor...Hem Honda hem az yakar hem iyi kacar... S oldugundan mutevellit biraz ruzgar ile mucadele edeceksin artik..

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Evet uzun zamandır bu motoru takip ediyorum. Tüm ihtiyaçlarıma cevap verecek gibi görünüyor. şehirli, güçlü, ekonomik konforlu...

rüzgar konusunda haklısınız. bir tur camı taktırmam gerekebilir

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    acele etmeden yolun tadını çıkararak gelirsen sıkıntı olmayacak güzel bir güzergah... hayırlı olsun..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)