Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ACİL HERKES İÇERİ!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

abiler gittim 125 mh drift motoru gördüm. 170 kiloyduk toplam motorla 100 ü gördük.ben biraz vitese alışmaya çalıştım ilk kez kullanıcağım için 3 4 kez istop ettirdim bıraktım sonra daha sonra denerim dedim. benden sonra kontak uzun süre açık kalmış galiba çevirince gösterge ışıkları yanmadı biraz bekledik öyle yandı. satıcı adam motoru marştan değilde arka frenin olduğu yerden biyerden ayağıyla güç uygulayarak çalıştırdı beni gideceğim yere bırakmak için. indiğimde motoru durdurdu biraz konuştuk giderken 8 9 defa öyle çalıştırmayı denedi çalışmadı motor. sonra inip denedi öyle çalıştı. bide motor çok basınca titreme baya oluyo böyle 90 yaşındaki amca öksürük krizine girince bi boş ses çıkar ya hani öyle bi ses çıkıyo yüksek devirlerde. napayım alayım mı uzakmı durayım acil yazın 1 saat içinde adama dönüş yapmam lazım daha arayanlar varmış çünkü.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    sen o motorun 100 km hızla giderken pistonun saniyede kaç kere hareket ettiğinin farkındamısın 125 cc makine 170 kılo binin 100 ü görün sonra titriyo sen anlaşılan 100 metre yokuş çıkıp totondan solumadın daha
    sheriff87 bunu beğendi.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti orda birak ve uzaklas,pek hayir gelecegini dusunmuyorum. (Sekil sukul yapacaklar icin simdiden yazayim,170 kilo ile 100km hiz yapan ve daha dogru duzgun calisan bir motosiklet olmadigi icin bu yorumu yaptim.)

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alma kardeşim.

Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alma kardeşim.
    .
    +1

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Sikintiyi onu bunu gectim icine bir gram sinmiyorsa bosver gec illaki daha iyisi ve icine sineni onune gelir para kolay elde edilmiyor sonucta paranin hakkini verecek seye para ver

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Geldim noldu la sıkıntımı var çağırayım mı bizim kahvedeki ahmet abileri
    necipalperen ve berkcigdem bunu beğendiler.

onurhan abiylede konuştuk anlattım motorun durumunu ikimizinde içine sinmedi bende arayıp vazgeçtiğimi söyledim abiler sorununkökten çözdüm. artık başka motorlara bakıcam. herkese hayırlı akşamlar tekeriniz düz bassın

oguzhanlal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Titremesi normal.
    Kontağı açık unuttuğunuz için akü tamamen bitmiş. Bu durumda gösterge ışıklarının yanmmaması ve marş motorunu döndürecek enerji akü de kalmadığı için ayak marşı ile çalıştırılması da gayet normal.
    Yalnız o aküden bir daha hayır gelir mi, gelirse ne kadar gelir orasını bilmiyorum.

Ayrıca her satıcı öyle der. Sen başka motorlara da bak. Hem birbiri ile kıyaslama imkanı bulmuş olursun.

Acil içeri deyince, yorganı kapıp geldim.Akü bitikse ,birde bu mc mh lerde soğuk havalarda marş motorunu çalıştırınca, küt diye ses çıkabiliyor.Akü zayıfkende aynısını yapabilir.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:   Acil, lütfen yardım, acil yardım edin, lütfen içeri vb. gibi konunun içeriğini özetlemeyen başlıklar kullanılamaz.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)