Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şile otobanı sarı tır showlari

Motovento
    REKLAM ALANI
    KURT-BOZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHİ RTR 150 2014
    Beyler selamun aleykum alemdağ tarafından siparisten geliyordum . şile otobanı üzerinden her zamanki gibi 90 kmh hızla orta şeritten devam ediyorum benim 50 mt önümde sarı kamyon onun solunda sol şeritte onu sollamaya çakışan sarı kamyon onun arkasında BMW . BMW nin arkasında moto kurye kuryenin arkasında sarı kamyon . aşçı bahçıvan gibi oldu ama idare edin gözünüzde canlandıran bu sol şeritte önde giden kamyon 70-80 le orta seritteki sollamaya giriyor o arada aradaki kurye sağ serite benim sagima geldi . bi teker viyaklamasi duydum bu mal sollamaya geçen tırın frenimi gizlenmiş napmis tam anlamadım ama arka sağ teker kitledi lastik yanıyor neyse bu birden frene koyunca BMW ona koydu BMW yede arkasındaki kamyon koydu peki ölen yok ama ya o kurye benim sagima gecmeseydi ordan canlı çıkamazdı adamlar BMW yı pestil ettiler . bide bu kamyonların 3 şeritli yolda 70-80 hızla sol şeritte ne işleri var arkadaş yazın biz ne b+k yiyecez gezilerde bu şile otobanı da sarı tırlarla ?
    antilop_skul, matrix506xx ve braveguy bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

O kamyonların 70,80 gittiğine eminmisin.Şile yolundaki kamyonlar ,çok süratlidir .Onlarla ,düşük cc motorla baş edebilmen mümkün değil. Ya büyük bir motor iste çalıştığın yerden ,yada o yola girme çünkü ,şile yolunda otomobilden çok kamyon,tır var.

G-Strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    BMW değil Audi A6

erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O bölgeye sanırım jandarma trafik bakıyo ama hiç bakmıyo . boş tırlar 110- 120 gibi hızlara çıkıyo. O yolu hergün arabayla kullanıyorum ümraniye den üniversitenin olduğu göbekten tuzla tarafına gidiyorum. O sancaktepe galiba ordan sonra son düzlüğe gelçiş atlar gibi gidiyolar düşen taprak taş ne ararsan var bide arada yolun bozuk olduğu bölümde çamurluklardan koca parçalar düşüyo.

Sefer başına para aldıkları için düz yolda boşken tapa gaz gidiyolar. Arabayla ben korkuyorum sollarken dorse o biçim sallanıyo...
    matrix506xx bunu beğendi.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    onlara kimse karışmaz zira ağaları sahip çıkar..

yazık ki ülkenin anasını ağlattılar..
    GB79 ve braveguy bunu beğendiler.
    "Bildiğini sandığın bir şeyi asla öğrenemezsin."
    Epiktetos

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hacı audi'dir o. BMW'nin öyle jant tasarımı yok hiç.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    burası ara sokak gibi şile otobanına benzemiyor doğru fotoğraf mı yükledin?

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Kamyonun başındaki 3 adam tüm olayı özetliyor. Hepsinde bir atomu parçalar edası. Yurdum insanı bir başka be.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Uzun bir aracın kesinlikle önüne geçmeyeceksin adam durmak için frene dahi basmaz olan sana olur

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    aynen o bir audi A6 jant tasarımından belli, bide kelebek camdan anlayabiliriz

Şile otobanı hafriyat kamyonlarından artık bıktık! bir çok arabanın ve motorun elbette ki kazasına sebep oldular.. Sebep şudur o kamyonlar bir gün içinde ne kadar çok taşıma yaparlarsa o kadar çok ücret alıyorlar
    sonuç olarak hızlı gidecekler ki kazançları çok olsun,

Fakat burası pek otobana benzemior

macremmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şile otobanını sürekli kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim bende bu kamyonlardan bıkanlardanım açıkcası bir keresinde arabam ile sol şeritde gidiyorum kamyon en sağdan en sola benim önüme bi atlatı neye uğradığımı şaşırdım birde arkasından bir taş atıyor görmeniz lazım adamın önüme atlamasını geçtim taşlar arabanın camı kıracaktı neredeyse kendimi nasıl sağ şerite attığımı bilemedim hız kameraları var otomabil 80 ile geçmesi lazım o yolu adamlar benden hızlı geçip gidiyorlar bende bunu anlamıyorum birde tabi bu kamyonların birbirleri ile yarış yapma tutkuları var ki oda ayrı bir facia yani ben trafiğin yerinde olsam orada belirli noktalara ekip koyarım bunların insan hayatı ile oynamasına izin vermem şahsen

Motosikleti
    TVS APACHİ RTR 150 2014
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen o bir audi A6 jant tasarımından belli, bide kelebek camdan anlayabiliriz
    http://i.hizliresim.com/BP4N49.jpg

Şile otobanı hafriyat kamyonlarından artık bıktık! bir çok arabanın ve motorun elbette ki kazasına sebep oldular.. Sebep şudur o kamyonlar bir gün içinde ne kadar çok taşıma yaparlarsa o kadar çok ücret alıyorlar
    sonuç olarak hızlı gidecekler ki kazançları çok olsun,

Fakat burası pek otobana benzemior
    Alıntı macremmm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şile otobanını sürekli kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim bende bu kamyonlardan bıkanlardanım açıkcası bir keresinde arabam ile sol şeritde gidiyorum kamyon en sağdan en sola benim önüme bi atlatı neye uğradığımı şaşırdım birde arkasından bir taş atıyor görmeniz lazım adamın önüme atlamasını geçtim taşlar arabanın camı kıracaktı neredeyse kendimi nasıl sağ şerite attığımı bilemedim hız kameraları var otomabil 80 ile geçmesi lazım o yolu adamlar benden hızlı geçip gidiyorlar bende bunu anlamıyorum birde tabi bu kamyonların birbirleri ile yarış yapma tutkuları var ki oda ayrı bir facia yani ben trafiğin yerinde olsam orada belirli noktalara ekip koyarım bunların insan hayatı ile oynamasına izin vermem şahsen
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamyonun başındaki 3 adam tüm olayı özetliyor. Hepsinde bir atomu parçalar edası. Yurdum insanı bir başka be.
    Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burası ara sokak gibi şile otobanına benzemiyor doğru fotoğraf mı yükledin?
    Tasdelen çıkışında şile otobanı na geçince sağda shell var onun tam karşısı bende orda trafik yoğun olduğu için bende yan yola attım kendimi bide foto çekinem dedim

Motosikleti
    Tracer900 gt
    yazık audi a6yı a3 yapmışlar o yolda motorsiklet süren sürücülerin Allah yardımcısı olsun

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Hocam kusura bakma da resmen saçmalamışsın. Evet hafriyat tırları zebani gibi gider önüne çıkanın Allah yardımcısı olsun çok deli kullanılar. Ancak şu anlattığın olayı tırın suçu nedir ? Arkadasındaki geri zekalı takip mesafesini bilmiyor mu ? Onun arkasındaki geri zekalıda takip mesafesini bilmiyor mu ? Demek ki bilmiyorlar böyle iç içe geçmişler. Şu olayda Tırın hiçbir suçu yok hata tamamen arkadan gömenlerin suçu önündeki araçla takip mesafelerini korumaları lazım dı. Anlattığın olaya göre sanırım Dorse lastik kilitlemiş bu da dorselerde genel olan kronik bir sorun. Dingillere giden fren hava hortumları kaçak yaptığı zaman teker kendini kilitler. Her ne kadar çok hızlı kural tanımaz bir şekilde gitseler de şu anlattığın olayda o sarı tırın hiçbir suçu yok.

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Ben de alemdağda uzun seneler yaşadım
    Kamyonlar bir ara haberlere falan çıkmıştı
    70-80 se yavaş zamanına denk gelmiştir
    Kasapın önde gidenleri

Motosikleti
    TVS APACHİ RTR 150 2014
    Alıntı PcK0PaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kusura bakma da resmen saçmalamışsın. Evet hafriyat tırları zebani gibi gider önüne çıkanın Allah yardımcısı olsun çok deli kullanılar. Ancak şu anlattığın olayı tırın suçu nedir ? Arkadasındaki geri zekalı takip mesafesini bilmiyor mu ? Onun arkasındaki geri zekalıda takip mesafesini bilmiyor mu ? Demek ki bilmiyorlar böyle iç içe geçmişler. Şu olayda Tırın hiçbir suçu yok hata tamamen arkadan gömenlerin suçu önündeki araçla takip mesafelerini korumaları lazım dı. Anlattığın olaya göre sanırım Dorse lastik kilitlemiş bu da dorselerde genel olan kronik bir sorun. Dingillere giden fren hava hortumları kaçak yaptığı zaman teker kendini kilitler. Her ne kadar çok hızlı kural tanımaz bir şekilde gitseler de şu anlattığın olayda o sarı tırın hiçbir suçu yok.
    Hocam hiç bi suçu yok diyon gorusune saygim var .
    Ama madem bu dorsede kronik bi teker kitleme hastalığı var o zaman 3 şeritli yolda bu dumbuklerin sol şeritte ne işleri var sucsuzya hanı bi acikla bakiyim ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)