Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Başlangıç motoru ne olmalı? 125cc? 250cc?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    nc750x
    Ne hakkında bilgi almak istiyorsunuz?

Alıntı richie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sa hayırlı geceler sayfada yeniyimde suan mesajımı okuyan arkadaşlarımız abilerm kardeşlerim varsa ses verirseniz acil bi bilgi almak istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Başlıkta açmıştım ordan kesin görüünurüm diye ama öncelikle ilgi için teşekkür ederim ben yarın bi siteden sipariş verip mondialin 150 mash motorunu alıcam bide 150 argent var ikisi arasında kararsız kaldım ama mash biraz daha uygun ve yanında kask bagaj kilit hediye veriyolar diğeride ondan cok az bi fiyat farkı ile pahalı ama özellklerine baktıgım zaman arasında motor gücü falan bi fark göremiyorum ama illaki bişey var bunun ne oldugunu ve hangisinin daha iyi oldugunu hangisini almalıyım bunu ögrenmek istiyorum

Motosikleti
    nc750x
    Merhaba
    Ben mondial gibi motorlar hakkında bilgi sahibi değilim. Ancak motosiklet alacaksanız ve ciddi düşünüyorsanız honda yamaha suzuki ktm gibi markaların dışına çıkmanızı önermem. Şikayet marka adı olarak aratarak daha geniş bilgiye ve neden bilinen markaları önerdiğim bilgisine ualaşabilirsiniz. Kardeşim bu markaları kullanmış ve hiç memnun kalmamış neredeyse motordan soğumuştu.
    1500 2000 tl gibi fiyatlara alınacak motorda canınızı taşıyacaksınız. Ben önermiyorum.

Başlıkta açmıştım ordan kesin görüünurüm diye ama öncelikle ilgi için teşekkür ederim ben yarın bi siteden sipariş verip mondialin 150 mash motorunu alıcam bide 150 argent var ikisi arasında kararsız kaldım ama mash biraz daha uygun ve yanında kask bagaj kilit hediye veriyolar diğeride ondan cok az bi fiyat farkı ile pahalı ama özellklerine baktıgım zaman arasında motor gücü falan bi fark göremiyorum ama illaki bişey var bunun ne oldugunu ve hangisinin daha iyi oldugunu hangisini almalıyım bunu ögrenmek istiyorum
    dyavol-77 bunu beğendi.

Alıntı Adl Belge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Ben mondial gibi motorlar hakkında bilgi sahibi değilim. Ancak motosiklet alacaksanız ve ciddi düşünüyorsanız honda yamaha suzuki ktm gibi markaların dışına çıkmanızı önermem. Şikayet marka adı olarak aratarak daha geniş bilgiye ve neden bilinen markaları önerdiğim bilgisine ualaşabilirsiniz. Kardeşim bu markaları kullanmış ve hiç memnun kalmamış neredeyse motordan soğumuştu.
    1500 2000 tl gibi fiyatlara alınacak motorda canınızı taşıyacaksınız. Ben önermiyorum.
    motora 3,400 lira fiyat ödiyeceğim bilgim olmadıgı için yıllardır motor kullanan abilerime sordum mondiali tavsiye ettikleri için bunun üstüne yogunlaştım Mash olanı alcaktım ama içimde arasındaki fark yüzünden pişmanlık çekceğim his olduğu için bi bilgi alayım dedim bu benim zaten başlangıç motorum olacak daha önceden motor tecrübem olmadı..

Motosikleti
    nc750x
    Honda ace125 4250 tl muhtemelen 400-4100 tl gibi sıfır alınabilir. Yani 600-700 tl daha fazla verip on numara başlangıç motoru alabilirsin. Üstelik honda v güzel motorlar. Satarkende para edecek unutma ve değer kaybın en az olacak.
    Ayrıca paran yetmiyorsa az km de temizinide elindeki paraya göre sahibinden comda bulabilirsin. Honda varken gidip sana kimse mondi al demez.

Motor gücüne aldanma biri 150 ama diğeri 125 gibi. İnan hondanın 125 liği ona fark atacaktır her açıdan. Ben ace125 sürmüştüm ve gayet güzel bir motordu. Asıl onu alırsan ve sonra ace sürersen çok pişman olursun.

motora 3,400 lira fiyat ödiyeceğim bilgim olmadıgı için yıllardır motor kullanan abilerime sordum mondiali tavsiye ettikleri için bunun üstüne yogunlaştım Mash olanı alcaktım ama içimde arasındaki fark yüzünden pişmanlık çekceğim his olduğu için bi bilgi alayım dedim bu benim zaten başlangıç motorum olacak daha önceden motor tecrübem olmadı..

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Bu işi adam akıllı yapmak istiyorsanız 125 le başlayın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    250 cc r25 al bak keyfine

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Furkian ve major hakli egitim aldigim yerde 15 20 denemede acele etmessem yuzde 80 inde kaldirabildim fakaat duzluk gorunce direk 1 2 3 deyip hizlanmam ardindan hocamdan ne yapiyosun olm demesi motor 200 ns idi apacilik varsa yuksek cc den uzak durun hatta scooter alin 600 cc ile baslanmaz bu arada isterse rossi ogretsin max 350 400 cc

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler