Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Harley Davidson Street 750 ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    sonofcrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davıdson xl1200x Forty Eıght
    Herkese iyi akşamlar fotoğraflarda sevmediğim beğenmediğim harley davidson modeline fuarda aşık oldum ve satın almayı düşünmeye başladım tabi test sürüşü yapmadan kesin birşey söylemek istemem fakat son derece stabil ve seri bir harley gibi gözüküyor aranızda bu model ile ilgili bilgi sahibi olan varsa benimle paylaşırsa sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Fuarda harley mi vardı yav

Motosikleti
    Harley yoktu vance hines firması getirmişti sadece reklam amaçlı aynı zamanda harley bayilikleri varmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

Kimsenin bir fikri yokmu yaa???

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:26 ----------

Hiçmi bilen duyan yok çıldırcam

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    street modeli çok tutulmadı,ülkemizde daha çok sportster iron modeli revaçta.Arada çok farkda yok ama harley kalitesi de tartışılmaz.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Motosikleti
    cevap için teşekkürler bende aynı fikişrdeyim il başta ikinci el iron düşünüyordum fakat herşey streeti canlı görünce değişti :D
    S.O.C

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sakın alma, zamaninda test surusu yaptim, hatta bir arkadasimda 888 ironda var surekli kullaniyorum. Harleyin direk fakir modelleri igrenc motorlar, arkadasim satma pesinde ironu, reklam olmasin diye ilan koymuyorum. Satip xv950 racer alacak. Harleye bineceksen min 1200 luk modelinden baslayacaksin. Alt modelleri inanilmaz kotu.

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakın alma, zamaninda test surusu yaptim, hatta bir arkadasimda 888 ironda var surekli kullaniyorum. Harleyin direk fakir modelleri igrenc motorlar, arkadasim satma pesinde ironu, reklam olmasin diye ilan koymuyorum. Satip xv950 racer alacak. Harleye bineceksen min 1200 luk modelinden baslayacaksin. Alt modelleri inanilmaz kotu.
    Harleyin düşük serilerinden XV950 Modeline geçen cidden çok adam tanıyorum.Bende hak veriyorum o arkadaşa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Xv950 her acidan 888 den daha ustun, arkadasim kullaninca asik oldu resmen naked motor gibi dedi. Ben normal xv950 ye bindim racer a degil. 888 daha fazla titriyor, daha konforsuz, frenleri daha kotu daha agir hissettiriyor, donuslerde kesinlikle daha basarisiz.

Harleye bineceksen, buyuk serilerine lafim yok, forty eight nightstar, xl1200 bunlar guzel motorlar harbi harley bunlar.

Motosikleti
    cidden şuan çok kafam karıştı xv950 benimde aklımda olan birşey yaaa sıyırmak üzereyim ozaman ben test sürüşüne çıktıktan sonra kesin bir karar vericem ama abi insan harley diyor gönül harleyden yana sanki hani harley yani

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Harley bir hayat tarzı sunuyor, xv950 henüz öyle bir şey vaat etmiyor.

Motosikleti
    Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harley bir hayat tarzı sunuyor, xv950 henüz öyle bir şey vaat etmiyor.
    Bak buna katılıyorum
    S.O.C

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Peki,şunu da göz önüne alın.Harley'ler en çok arıza veren motorlar arasındadır.Bunu ben söylemiyorum,araştırmacılar ve kullananlar söylüyor.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    yakın zamanda harley street almayı düşündüm ve araştırdım. türkçe kaynak yok ama yabancı kaynaklardan edindiğim bilgiler şöyle:

öncelikle tipik harleylerden farklı olarak su soğutmalı bir bloğa sahip. bunu klasik harley tayfası eksi olarak görür ama yeni başlayan kullanıcı için artıdır. trafikte sıcaktan bunaltmaz.
    öte yandan klasik harleylere göre daha stabil bir çalışması varmış, yani harleyin aksak ritm çalışan motor hissi ve sesinden çok uzakta. klasik bir chopper sesi alma şansınız yok.
    ön fren çok ama çok kötü deniyor. hatta Brembo bu motor için bir upgrade kiti pazara sunmuş.
    abs zaten opsiyon olarak bile yok.
    öte yandan şehir için motosikleti olduğu çok açık. kullanımı manevra kabiliyeti yüksek deniyor. ben test sürüşü yapmadım bilemem sadece aktarıyorum.
    ben sadece bayide üzerine oturup bana olup olmayacağına baktım. sonuç korkunçtu. çok ama çok alçak ve küçük bir motor. boyum 1.82 resmen akülü oyuncak üzerinde gibi kaldım. utanmasam çektirdiğim fotoları yayınlarım
    şu an 1000-1500 km'de screaming eagle egzoslu streetler 24.000-25.000 Tl'ye ilanda. fiyat çok uygun olduğu için cazip gelmişti ama bana verdiği his asla alınmaz yolunda oldu. ama dediğim gibi benim boyuma komik durdu. 1.70 birinde çok yakışabilir.

öte yandan hakikaten harley bir hayat tarzı verir xv950 shadow falan filan bunlar kağıt üzerinde daha başarılı olsa da teknik verileri daha iyi olsa da asla harleyin hissettirdiğine yaklaşamaz. ama street harley markasıyla gençlerin tanışöası için lanse edilen bir başlangıç modeli. onunla da o ruh tam olarak yakalabilir mi bilemem.

xv950 iron çakmasıdır ve öyle kalacaktır.
    elbette iyi bir motosiklettir ama daha hafif de olsa daha güçlü de olsa iron883'ün yanına psikolojik olarak yaklaşamaz.

zaten bu motor az titreşimli harleyden daha iyi, daha pürüzsüz sürüşü var harleyden daha iyi diyen adam harley almasın.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Öncelikle bizzat test sürüşü yaptım ve Harley Davidson'ın en az vaat sunduğu motosikleti olduğuna karar verdim. Kesinlikle bu paraya alınmaz. Görüntü 250 cc gibi. Ses kötü stok egzostla. Benim kullandığım ABS'li miydi tam hatırlamıyorum (geçen sene ilk gelen parti) ama frenleri berbattı. Arka önden daha iyi tutmasına rağmen 70 km'nin üstünde kesinlikle durmak için çırpınıyor. Çok büyük bir güvenlik açığı. Artçı konforu kötü(ymüş). 54 kg'lık bir insanın söylediğine göre. 750 cc olarak Avrupa pazarında başlangıç motoru olarak hedeflenmiş. Hatta 500 cc olarak da üretiliyor yurtdışında. Sürüş cruiser için fazla dik durumda. CBF kullanmak gibi bir hissiyatı var. Manevrası GV250 ile aynı diyebilirim bizzat kullandığımdan. Çok bir şey sunmuyor yani. 2. eli de nanay. Belki fiyatından ötürü hevesli gençleri H-D markasıyla kendine çekebilir. Aklı başında bir adamın alacağı bir motosiklet olamaz. Olmamalı.

Sözün özü; sırf ismi Harley-Davidson diye bu motor alınmaz. Tipi bile ben en dandik seriyim diyor. Sokağa saçacak paranız varsa hayırlı olsun.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kilitleyelim konuyu

Motosikleti
    1.89 boyum var 93 kiloyum benim altımda motor küçük kalmadı sizde nasıl küçük kaldı onu anlamadım ? ayrıca herkese farklı birşey söylüyor %50si çok iyi %50si de berbat diyor kime güveniyim bilmiyorum :D

________ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 650 MT
    Captain America - Winter Soldier filminde kaçış sahnesinde Chris Evans'ın (1,83cm)kullandığı motosiklet. Gayet güzel duruyor...

https://youtu.be/3iWXd1P24JM

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o nasıl bir kafadır ya

ben sevmedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)