Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Resimlidir.Rüzgar camı ve Radyatör koruma hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar,Uzun zaman sonra bir konu açıp tanıtım yapacağım.Belki ihtiyacı olan bir arkadaşımızın işine yarayabilir.
    Dün Sultanbeyli de kompozit alaşım işi ile uğraşan bir yere gittim .Tamamen tesadüf ederi bulmuştum bu yeri.Eminin tanıyıp bilenleriniz vardır.
    GP Kompozit diye bir yer . Sahibi de bizim gibi motorcu bir arkadaş ,Adı Evren. Güzelde bir motoru var.Aynı zamanda yarışlara da girip dereceler almış . Son derece mütevazi .Sözü uzatmadan resimlere geçelim .

Radyatör korumayı haftaya teslim alacağım boya kaplamaya gidecek

http://goo.gl/qsNOE4

Motor_Derili bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Cok guzel olmus, şu radyatör korumasinin cbr250 sini yaparlar mi acaba birde ikisine ne kadar verdin?

Motosikleti
    Forza 250
    Sitesinde de fiyatları yok. Online alış-veriş imkanı da yok anladığım kadarıyla. Fiyat listesi olsaydı en azından fikir sahibi olurduk.

Sitelerinde telefon numaraları var.Oradan ulaşabilirsiniz.Honda yamaha bajaj gibi en çok satan markaların bir çoğuna üretim yapıyorlar.Anlayacağınız Toptancılar.Bence aramakta fayda var. Büyük markaların aksesuarlarına çok yüksek fiyat vermeye gerek yok .

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Çok güzel ve başarılı olmuş.
    fedos bunu beğendi.
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu arkadaşlara bende on cam taktırdım gerçekten çok ilgili ve mütevazi insanlar bir çok markanin parçalarını yapıyorlar ve piyasadan daha ucuz.iletisime geçmeniz de cebiniz açısından fayda var
    fedos bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Sahibinden sitesinde ilanı var mail attım geri dönüş yapmaya tenezzül bile etmedi. Cam için 120 tl yazmış.

pulsar içinde baktım aynı 120tl lerde, etmez ya bi plastik parçası 120tl takdırmayacağım

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Murat abi gayet güzel durmuş güle güle bin
    haberim olsaydı ben de gereksiz yere çinden almazdım : )

Merhaba Feticim , Neredeyse dizaynına oturup beraber karar vermiştik .Kendisi de bizim gibi motorcu bir kardeşimiz. Paramız yabancıya gitmedi yaani

Alıntı feti_can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat abi gayet güzel durmuş güle güle bin
    haberim olsaydı ben de gereksiz yere çinden almazdım : )

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:47 ----------

Kardeşim sanırım Maili görmemişlerdir.Bence Telefon ile ulaşmayı dene . Bu radyatör koruma bizim Motor için çok gerekli . Boşta duruyor her türlü dış etkene açık vaziyette ...

Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden sitesinde ilanı var mail attım geri dönüş yapmaya tenezzül bile etmedi. Cam için 120 tl yazmış.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Feticim , Neredeyse dizaynına oturup beraber karar vermiştik .Kendisi de bizim gibi motorcu bir kardeşimiz. Paramız yabancıya gitmedi yaani

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:47 ----------

Kardeşim sanırım Maili görmemişlerdir.Bence Telefon ile ulaşmayı dene . Bu radyatör koruma bizim Motor için çok gerekli . Boşta duruyor her türlü dış etkene açık vaziyette ...
    Radyatör koruma kaç tl?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)