Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

TVS Apache 200 cc 4v

Motovento
    REKLAM ALANI
    KURT-BOZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHİ RTR 150 2014
    Arkadaşlar herkeze hayırlı akşamlar bugün fuarda gördüm ve bi tvs kullanıcı ve severi olarak resmen aşık oldum yav rtr 150 de yeni modellerde şu olsun felan diyordum önceden bu modeline istediklerimin %80 ini yapmışlar helal olsun bide 6 ileri şanzıman la su sogutma yapsalarmış dadından yenmezmiş valla bu konuyu açmadan uyuyamadım sizin düşünceleriniz nedir bence piyasası 8-10 olur bide acaba bunlar krankı felan aynı yapıpta sadece gömlek tarafınımı büyüttüler ? terettüte kalmıyor deyilim haziran aylarında gelecekmiş . 2017 başlarında tası taragını belli eder zaten alan alır bakar patlayan patlar patlamazlarsa bizde alırız herkeze yapacagı yapmayacagı yorumlar için teşekkürler iyi geceler.(Altın degerinde düşüncelerinize ihtiyacım var..)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:51 ----------

oturdum sigara yaktım bekliyom benim gibi bi uykusu kaçmış gelsede iki muhabbetin belini darma duman etsek
    oenaj, Ergün Er. ve mete_han bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alic3lik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Çok beğendiğim ve merakla beklediğim bir motosiklet, yarın fuardayım bu arada bir de kanlı canlı inceleyelim bakalım...

Fuarda inceledim. 150'lik ile boyut farkı yok. Motorun öyle ahım şahım bir tasarımı da yok. Yağ soğutma koymuşlar.
    Fiyatı bugünün kuru geçerli olduğu takdirde 9400 TL imiş. Görevliler öyle söyledi.

Motosikleti
    TVS APACHİ RTR 150 2014
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda inceledim. 150'lik ile boyut farkı yok. Motorun öyle ahım şahım bir tasarımı da yok. Yağ soğutma koymuşlar.
    Fiyatı bugünün kuru geçerli olduğu takdirde 9400 TL imiş. Görevliler öyle söyledi.
    En belirgin farklar-

1.r25 de oldugu gibi depoyunun dışını full granaj yapmışlar fark

2. kafa granajı

3 . tekerlek ebatları ve jant stilleri.

4. frenler 150 rtr de ön disk bunda arka da tek pistonlu disk var

5 koltuk gözle harika gözükür şekilde koltuk var baba iki koltuk altındada ufaktan bagaj var + telefon sarj için soket girişi var

6. 150 rtr de devir saati bilindik bunda sıvı kristal dijital ekran

7. renkleri mat çizimleri farklı

8. amartsörler ön arka farklı

9. ışıtma olarak ön far ve stoplar sinyaller küçülmüş müthiş

10. beniç için en büyük fark çogu kişi içinde baba rtr150 de en torklu vites 1 . vites her türlü tekerdesin ama bu 200 cc de arka dişliye dikkat çekeyim rtr nin nerdeyse 2 katı büyüklügünde bu da ne demek oluyor sen pulsar 200 ns le kırmızıdasın bende apache 200 cc 4v le yeşil yanıyor asılıyoruz ben 1 de tak tekerdeyim 2 de tak tekerdeyim zaten 150 rtr oulsara kafa tutuyor ki bu 200 cc apache her türlü pulsarı ktm duke yiyecek ben söyleyim burdan geldigi zaman her kez görecek yorumun için teşekkürler kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:58 ----------

şunuda ekleyim

karbüratörlü 200 cc

karbüratörlü + abs 200 cc

enjeksiyon + abs 200 cc

söyleyim dedim ;)

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı KURT-BOZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En belirgin farklar-

2. kafa granajı

5 koltuk gözle harika gözükür şekilde koltuk var baba iki koltuk altındada ufaktan bagaj var + telefon sarj için soket girişi var

10. beniç için en büyük fark çogu kişi içinde baba rtr150 de en torklu vites 1 . vites her türlü tekerdesin ama bu 200 cc de arka dişliye dikkat çekeyim rtr nin nerdeyse 2 katı büyüklügünde bu da ne demek oluyor sen pulsar 200 ns le kırmızıdasın bende apache 200 cc 4v le yeşil yanıyor asılıyoruz ben 1 de tak tekerdeyim 2 de tak tekerdeyim zaten 150 rtr oulsara kafa tutuyor ki bu 200 cc apache her türlü pulsarı ktm duke yiyecek ben söyleyim burdan geldigi zaman her kez görecek yorumun için teşekkürler kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:58 ----------

şunuda ekleyim

karbüratörlü 200 cc

enjeksiyon + abs 200 cc

söyleyim dedim ;)
    komiksin)) not:ktm veya bajaj ım yok
    redmap bunu beğendi.
    Feel the way

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Bu motor doğarken ölmüş. Motora lafım yokta fiyatı aşağı çekmezlerse çok zor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:04 ----------

En belirgin farklar-

2. kafa granajı

şunuda ekleyim

karbüratörlü 200 cc

enjeksiyon + abs 200 cc

söyleyim dedim ;)
    200 cc motorlar birbirini yese nolur yemese nolur. Zaten bu amaçla bu motora yürüyen motorun markası gibi apaçidir başka bir halt değil

Motosikleti
    TVS APACHİ RTR 150 2014
    Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor doğarken ölmüş. Motora lafım yokta fiyatı aşağı çekmezlerse çok zor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:04 ----------

200 cc motorlar birbirini yese nolur yemese nolur. Zaten bu amaçla bu motora yürüyen motorun markası gibi apaçidir başka bir halt değil

hangimiz motora sevgi besleyipte sokak serserisi olmadıkki ?

bide şöyle bi kavram var itin gidemedigi yerde at gider

isterki altında s1000r olsun trafikte 110 spacy pat pat pat gittikten sonra napam ben s1000r ı ? komiksiniz
    redmap ve AsPaVa09 bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 likle boyut farkı ciddi derecede var. mevcut apache 126 cm iki teker arası bunun 134 cm. yaklaşık MT-25 boyutunda. örnek vereyim cbr125 129cm, cbr250 134 cm R25 135.5 cm

Fiyat fiyasko evet ölü doğmuş.

kimse bunu 9.500 e performans için almaz. değerleri performansı pulsardan düşük olduğu gibi 13.500 e RC200 alırsın hem çok daha seri gidersin hemde, su soğutma karanaj, tip,yol tutuş, denge ve belli bir prestij elde edersin

18-25 yaş gurubu hedef kitle buna bakmaz.

Rakamlar konuşşsun RC200 0-100 km 9 sn bunun 12 saniye farkı yer oturur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Aha apaçiler atakta abi valla ben birşey demedim alana binene hayırlı uğurlu olsun yanımdan geçmeyin tekme atarım o tip ne öyle

Motosikleti
    TVS APACHİ RTR 150 2014
    TARTIŞMIYACAM TVS KULLANMIYAN ANLAMIYOR AGA BENİ 7 AYDA 20.000 BİN KM YE DAYADIM MOTORU 2 KERE İSTANBUL SİVAS 1 KERE İSTANBUL ANKARA 1 KERE İSTANBUL BURSA YAPTIM SADECE İSTEDİKLERİ BENZİN + PERİYODİK BAKIMLARI HARİCİNDE Bİ MASRAFI OLMADI KULLANICISI VARSA GELSİN HER TÜRLÜ TARTIŞIRIM AMA KULLANMIYANLA TARTIŞMAYA GİRMEM BAŞIM AGRIYOR VALLA

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konu post modern - entellektüel bi çizgide devam ediyor

keyt kod abinin bileği bükmek kitabının ardından apache 200 le debriyajı tokatlamak (tekere gelmek) adlı eser yakında...

ama KTM Duke 1290R işte oda böyle 1-2-3 hep teker, tekerinize taş deymesin, trekşınınız bol olsun, hintli pirelli yi taktıysa vardır bi bildiği
    redmap bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motoru sıfırdan tasarlanmış, diğer modellerle alakası yok. 9400 TL aşırı yüksek, fiyatı Pulsar'dan fazla olmamalıydı. Bu fiyata ancak ABS'li, enjeksiyonlu ve Pirelli lastkle gelen versiyon satabilir, onu da bizimkiler getirmezler. Yine bir tane motor satamayacak açgözlü distribütör, yine güzel bir motora sahip olamayacak yurdum insanı. Sürekli aynı senaryoyu görmekten bıktım bu ülkede...
    hokka bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    fuarda ki tvs apachi 200 resimleri, üzerinde birkaç değişiklik yapılacağı ve fiyatı 8500tl gibi bir rakam olacağı bilgisi var.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    8500 TL ise olur bak, hele 7500 - 8000 arasına mükemmel olur. Bu arada birinin 9400 TL dediğine diğeri 8500 TL diyor nasıl oluyor anlamadım ? Arkadaşlar bu adamlar her sorduğunuzda farklı fiyat mı söylüyorlar ? Bu arada, fiyat sorduğunuzda 9400 TL gibi uçuk kaçık rakamlar telaffuz edilirse tepkinizi gösterin. O paraya gider Pulsar, TNT 25 alırım falan deyin ki eğer fiyat kesin değilse ve hala düşünüyorlarsa ayar çeksinler. Bana 9400 TL desinler adamın gözlerinin içine baka baka "Bir tane satamazsınız" diyeceğim. Hele ki Çin malı 200 - 250 cc motorları 9 bin'e satanlara direk Apache'yi, Karizma'yı referans göstereceğim ki saçmalamasınlar.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı reclusive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son resimdekiler 180 mi ? Valla fiyat 8 üzeri olmazsa alırım bi dal
    evet kırmızı olan 180cc olan. beyaz ve sarı 200cc
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı reclusive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son resimdekiler 180 mi ? Valla fiyat 8 üzeri olmazsa alırım bi dal
    Yalnız o 180'lik deli gibi titriyormuş. Forumlarda herkes şikayetçi...

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burada bahsedilenler doğru olabilir . Sadece fiyat konusuna takıldım .9.500 vereceğime 13.500 e şunu alırım demek enteresan . Arada,neredeyse bir 125 cc motor daha alacak kadar fiyat farkı var ...

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 likle boyut farkı ciddi derecede var. mevcut apache 126 cm iki teker arası bunun 134 cm. yaklaşık MT-25 boyutunda. örnek vereyim cbr125 129cm, cbr250 134 cm R25 135.5 cm

Fiyat fiyasko evet ölü doğmuş.

kimse bunu 9.500 e performans için almaz. değerleri performansı pulsardan düşük olduğu gibi 13.500 e RC200 alırsın hem çok daha seri gidersin hemde, su soğutma karanaj, tip,yol tutuş, denge ve belli bir prestij elde edersin

18-25 yaş gurubu hedef kitle buna bakmaz.

Rakamlar konuşşsun RC200 0-100 km 9 sn bunun 12 saniye farkı yer oturur
    güzel bakan , güzel görür.

En belirgin farklar-

2. kafa granajı

şunuda ekleyim

karbüratörlü 200 cc

enjeksiyon + abs 200 cc

söyleyim dedim ;)
    Tvs pek ilgim olan bir marka degil. Standinda her milletten manken kizlari bulup oturtmuslar ustune. Yanimda kiz arkadasim var diye rahatca bakamadim bile. Benim gozume bu saydiginiz farklarin cogu carpmadi bile sanirim ilgilenmedigimden dolayi. Gorevliye fiyatini sordum 9400 dedi. Pulsar daha ucuz dedigimde pulsar 9600 oldu dedi. Ne pulsar ne apache su an icin ilgi alanimda degil o yuzden oturup dakikalarca konusmadim.
    KTM tokatlama konusuna gelince. Helal olsun ne diyeyim. Siz alin 1. Vites teker, 2. Vites teker diye gezin. Gözümüz yok, varsa da gözümüz ciksin. Gorecegiz bakalim geldiginde. Tekeriniz duz bassin

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler