Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

2016 İstanbul Motosiklet Fuarı Resim,Duygu,Düşünce Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/g85PV3.jpg

Surmenajetki bir daha beni hassas yerimden vurma
    Bende ne eksik ne eksik diye düşünüyorum fuara gittim de hyosung gt250r'a binmedim. :S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Bende bugun gittim gercekten cok kalabalikti 4 saat falan kaldim ama foto cekmedim
    Japonlara uzaktan bakip cinli ve hintli kardeslerimize dogru yaklastim 😃

Bajaj avenger modelini getirmis 7000 tl ye 150 cc supriz bir fiyat olucak diyolardi hakkaten supriz olmus. Bence yine uzaktan bakmalik bi model olucak.

Apachi 200 gelmis sadece cc yukselmis ve arkaya disk fren koymuslar 7000 kusur du sanirsam. Ama titresim olayini azltmislar oyle dediler.

Cinliler bile asmis kendilerini 7000 lira altinda motor yok gibiydi sanki. Yukinin bile 11.500 e motoru vardi.

Heronun guzel bir modeli vardi ismini hatirlamiyorum 150 cc 6000 tl falandi.
    Hero Karizma r modelini inceledim. Standaki arkadas 250 cc oldugunu kagit ustunde 220 cc gorundugunu soyledi. Aklimdaki motor buydu aslinda ama yakindan gorunce cok sekilsiz geldi gozume. Motorun on kismi cok guzel ancak arka taraf cok ince acayip sekilsiz duruyo. Ama fiyat olarak piyasanin en uygun motoru diyebilirim.

Ama benelli tnt 25 varyaaaaa😛😛😛😛
    O kadar tatli gorunuyoki gercekten cok hosuma gitti. Az daha aliyodum ya la....
    9800 tl fiyat verdiler. Hep ayni hikaye tabi fuara ozel fiyat bi kac hafta sonra zam gelicek falan dediler. Oturduk pazarlik ettik adamlar 9000 e birakmadilar. En son 9.300 dediler. ( Kredi kartina 9 taksit ) Ne guzel alip cikacaktim anlasamadik bi turlu. 300 lira inmedi adamlar. Ama aklim motorda kaldi.
    Cok guzeldi beeeeeee😋😋😋😋😋

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    ben gene gidemedim ya :( . allahtan vloglar videolar cekiyolarda izliyoruz neyse takıpteyım hala konuyu

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    30 lira veripte girilecek yer değil...

hani davetiye bulursanız gidin diyecem ama son gün ve Pazar olunca kalabalıktan motorları göremeyebilirsiniz..

bugün fena kalabalık vardı,birkaç stand gezdim ama özellikle Yamaha ve Honda lara yaklaşmak kısmet olmadı..

uzun zamandır görmediğim dostlarla karşılaşmak keyifliydi ha birde dönüşte Yenikapı sahilde Barodi yi ebeledim

Nuansiyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Cbr 250r fotosu çeken varmı ? , Değişmiş diyenler varda

Arkadaslar öncelikle hepinize iyi günler dilerim.Bu platforma bu yazıyı yazmamın sebebi insanların bilgi sahibi olması ve Motor almak için marka tercihinde dikkatli olmasıdır... Ben giresunda Motorsiklet tamiri ve yedek parca olarak dükkan işletiyorum. 4,5-5 ay önce bir müsterim 2013 model Arora Tiger 200 motor getirdi,Motorun sol braket kparcası kırılmıs.Ana bayiii den parca yi sordum,bana parcanın firmanın elinde olmadıgını soyledi ve boylece 1 ay bekledik. En sonunda ben bizaat firmayı aradım ve müşterinin bu durumdan rahatsız oldugunu, bu parcanın bir an önce tarafımıza ulastırılmasını rica ettim, Bana göndermeye yetkilerinin olmadıgını ancak parcanın kendilerinde mevcut oldugunu söylediler.Bende bayii yi arayarak parcanın ellerinde oldugunu ve siparis etmesini rica ettim.Fakat bu olay tam 4,5-5 aydır aynı sekilde sürüp gitti,Baska bir bayii bulup ona siparis ettirdik onada aynı cvp geldi,Parca yok ay sonu gelebilir. Belkide 50 sefer aradım rica ettim. en son bugun motorun sahibi benim yanımda aradı ve parcayı sordu. Ve cevap yine aynı =Parca elimizde mevcut yetkili bayii siparis gecsin, Müsteri=Parasını pesin gönderelim bize gönderin,5 ay oldu motorsuz kaldım paramızla rezil oluyoruz,bu sekilde ismi olur,En sonunda motoru yakıcam bende kurtulayım sizde diyince,Servis Müdürü Zafer denilen kisi müşteriye hakaret ederek tlf.nu müsterinin yüzüne kapattı.
    Şimdi arkadaslar bir motor ustası ve yedek parca satıcısı olarak Arora marka motor ve Arora marka yedek parça Satışını kesinlikle bırakıyorum. kesinlikle ve kesinlikle Arorayı tavsiye etmiyorum.Adamın motoru daha 3-4 yasında fakat 5 aydır Firmanın yalanları yüzünden yatıyor. Yorum sizlerin arkadaslar, Hepinize kolay gelsin...

Onur994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 r
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ilk gün gittim. 20tl ödedik.
    Kapıda 10 tlye davetiye satan arkadaslar vardı ben onlardan aldım :D hafta içi 20 tl hafta sonu 30 tl
    DEMİR ATLI ADAM

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Cuma günü fuar daydım. motosikletlerin olduğu salonlarda ilk dikkatimi Royal Enfieldler çekti

Kawasaki standını çok beğendim bütün modeller çok güzeldi. H2 ye hayran kaldım.

Ducati de scrambler harika bir tasarımı var.

Gene Ducati standından.

Umarım ilerde hayallerine kavuşurlar.

Triumph modelleri görünce ağzım açık kaldı özellikle gösterge tasarımları çok hoşuma gitti.

Bajaj standından

Hero standında Karizma modelinde hiçbir karizma göremedim. Bana göre tasarım faciası.

Bajajın piyasaya yeni cıkaracağı 150 cc cruiser görünümlü commuter. Fiyatı 7000 tl olacakmış. Fena görünmüyor.

Hero'nun T-Sport modeli güzel bir commutere benziyor ön arka disk fren oluşunu, bana göre iyi tasarlanmış
    göstergesini ve oturuş pozisyonunu beğendim.

Vespalara öteden beri ilgim var. En sevdiğim model PX150 yakından görme şansım oldu
    tasarımları oldukça hoşuma gitti fakat kumandaların kalitesizliği işçilik kusurları gözden kaçmıyor.

Suzuki'nin renklerini modellerini çok beğendim.

Honda Standı fuarın en kalabalık standı diyebilirim. Özellikle Yeni Afrika Twin ilgi odağı idi. etrafı
    o kadar kalabalıktı ki fotoğrafını çekemedim doğru düzgün.

Yamaha standında R25'in yeni rengi, MT25 ve Nmax en fazla ilgi gören modellerdi sanırım.

MT 10

KTM'nin bütün modellerini beğendim Fakat RC125'in üzrine oturunca çok hoşuma gitti tam bana göreymiş deyiverdim.

Benellinin modelleri dikkat çekici idi. Yakından bakıldığında malzeme kalitesi ve işçilik fena görünmüyor.

Skyteam diye bir marka vardı modifiyeli motosikletleri güzeldi. Bunu beğendim.

Birkan Polat'ın gösterisinden

Aksesuar ve ekipman satılan salonda aşırı yoğunluktan yeterince inceleyemedim.
    SONUÇ OLARAK
    Aksesuar ve ekipman fiyatları bana pahalı geldi
    Kevlar kot ve sırt koruması dışında bir şey almadım
    Socooterlerden Yamaha Nmaxı çok beğendim.
    Naked'lerden Kawsaki ve triumph modelleri harikaydı.
    üzerine oturabildiğim super sportlardan KTM'in RC125 çok hoşuma gitti.
    Fuarda en faydalı bulduğum durum ise görünüşleri hoşuma giden ve gitmeyen motosikletlerden
    üzerine oturduğum modellerde kimisi evimde koltukta rahat oturuyormuş gibi hissettirirken, kimisinde ise sanki iskemleye oturuyormuş hissi
    verdi. İlerde yeni motosiklet arayışına girersem bu deneyimlerim referans olacaktır.

Onur994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 r
    Alıntı Nuansiyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 250r fotosu çeken varmı ? , Değişmiş diyenler varda
    Detaylı ıncelemedım ama uzaktan gordugum kadarıyla bı degısıklık yoktu
    DEMİR ATLI ADAM

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 lira veripte girilecek yer değil...

hani davetiye bulursanız gidin diyecem ama son gün ve Pazar olunca kalabalıktan motorları göremeyebilirsiniz..

bugün fena kalabalık vardı,birkaç stand gezdim ama özellikle Yamaha ve Honda lara yaklaşmak kısmet olmadı..

uzun zamandır görmediğim dostlarla karşılaşmak keyifliydi ha birde dönüşte Yenikapı sahilde Barodi yi ebeledim
    Senmiydin o nickini sordum yeniyim dedin benden eskisin bre apaci oldugumu soylemedigin icin saol mecburuyetten kaski takamadim cunku artcimin kaski yoktu 200 metre kadar marmaraya biraktim sadece

axios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne yapın yapın bajajın standından da motosikletlerinden de uzak durun. Adamlar terbiyesiz. Başlangıç motoru olarak yamaha ybr 125 ve bajaj ns 150 arasında gidip geliyordum. Bugün bajajın standına gittim. Motorun üzerine oturdum. Güzel mi güzel. Tam tekrar ybr den aklım ns 150 ye kayar gibiyken, görevli eleman geldi. Hesapta servisten sorumluymuş. Ben de kronik stop etme problemi varmış devam ediyor mu diye sordum? Servise gelip güncelleme yapıldığında ortadan kalkıyor dedi. Ben de fabrika çıkışlı neden böyle bir problemle geliyor, problemin gitmesi için güncelleme yapmak zorunda mıyım diye sorduğumda, laubali lakayit bir tavırla, telefonlara da güncelleme yapmayalım o zaman deyip uzaklaştı yanımdan. Bunlar aynı şey değil dememe kalmadan kaçtı. O anda kesinlikle yamaha almam gerektiğini anladım. Bu motorun jantı kırılır mı? Kırılır inanırım. Bu motorun kronik problemi var diyene de inanırım. Bu distribütör bu şekilde sorulardan kaçarak bu markayı bir yere götürebilir mi? Bence götüremez.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benelli tnt25 in malzeme kalitesi ağlıyordu.

Hero ve bajaj bunun yanında çok daha kusursuz. Motor ben çinliyim diye bağırıyor. Baktım baktım yok, olucak gibi değil. Tasarım olmuş, teknik özellikler kağıt üstünde iyi ama 1-2 yıl piyasada ne olduğu belli olmadan alınmaz. Bu fiyat kategorisi motor alıcak olsam Pulsar200NS alırdım buna cesaret edemem

Motosikleti
    cıks
    Bu arada benelli nin trk 500 bilmem kacı yok heralde kimse foto, bilgi paylaşmamış

İlk günden birkaç fotoda benden

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senmiydin o nickini sordum yeniyim dedin benden eskisin bre apaci oldugumu soylemedigin icin saol mecburuyetten kaski takamadim cunku artcimin kaski yoktu 200 metre kadar marmaraya biraktim sadece
    anladım kaskı arkadaşa verdiğini,olur öyle bazen kısa mesafe

MT de uzun süre aktif değildim onun için yeniyim dedim..

burda fotosunu görüp beğenmişdim 100 mt den tanıdım, motorun çok dikkat çekiyor..

hatta artçımla gülüştük yahu bu motorla kaçamak falan olmaz herkes tanır diyerek :D

Ben Sym Wolf naked i beğendim 250 cc ler arasında en uygun fiyatlı kalitesine göre 13000 tl altında fiyati.

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Fuarda en beğendiğim motor Kawasaki Vulcan S ti.

Avrupaya 300 cc Gv250 göndereceğini aciklayan Hyosung, Turkiyeye Gv 250 göndermeye devam edecekmiş. Bu iyi haber.
    Hyosung distiributoru Uniteks motyor parça tedariginde daha iyi olacaklarindan bahsettiler. İnşallah oyle olur.

Lastik tanitimindan aksesuar tanitimina garaj tanitimina kadar her standtta BMW 1200 GS vardı. 1200GS e doyduk.

Hintliler guzel motorlar getirmiş. Ama biraz pahalı gibi.

Fuarda indirimli dedikleri fiyatlar dışarıdan daha pahalı. O atmosferin gazıyla kakalamaya çalışıyorlar gibi.

Ve tabiki Barkin Reis

sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MT-25'i görüp geleyim diye gittiğim fuardan bir mont ve abus kilit alarak döndüm.

Hudson'da ki ixon indirimini değerlendirip tek beden kalan şu 4 mevsim montu 500 TL'ye aldım;

Daha sonra abus'un xplus 1060-170 granit kilitinin nakitte 570 TL'ye geldiğini öğrenince onu da aldım;

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Baya bir kalabalıktı

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    cumartesi kalabalik diyorsanız yarin hepten izdiham olur desenize.fuarda nc750x dct icin 28.500 fiyat veriyorlarmis var mi asli ?

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)