Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisiklet yolunda motorsiklet kullanan..

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,
    sahildeki bisiklet yolunda, belediye zabıtası motorsiklet kullanmakda,

kendilerine neden bu yolda motorsiklet kullandıklarını sorduğumda, biz devriye atıyoruz önlemek maksadı ile,
    bu şeritte motorsiklet kullanan vatandaşları engellemek maksadı ile(önüne kırıyorlar gitmesin izin vermeyip trafikciye ceza kestirtiyorlar, KTK 66 dan 200tl üstelik trafikçi, bisiklet yolundaki bu zabıta motorcularada bişi demiyor onlar gidebilirmiş)

cevabı aldım, ve tekrar sorumu yeniledim(bu arada 2 motorsiklet 2şer zabıta idiler),
    öyleyse devriyenizi araç yolunda atın neden bisiklet yolunda ters istikamette,hangi trafik maddesi ile sürdüklerini sorduğumda belediye nin izni ile sürdüklerini söylediler, yani belediye, trafik kanunundan muhafmı oluyor nasıl oluyor?

bu konunun aslı astarı nedir, belediye izin veriyor ise, ve trafikde maddesi yoksa
    bu iş nasıl oluyor ?

olurda bu motorlu zabıtalar, o bisiklet yolunda birine çarparlar ise, hukuken nasıl oluyor bu konu?

birileri aydınlatabilirmi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burasi Türkiye abi hak hukuk felan ne arar
    KaskReis bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Hocam yaşadığınız ülkeni adını hatırlayın,kendiliğinden geçecektir.Soru işareti falan kalmaz.
    Osm@n bunu beğendi.

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Birine zarar verdiklerinde, belediye izni muhtemelen kendi kendini imha edecektir. Bana cok sacma geldi, kurallarin istisnalari olmamasi lazim. Ama bilirsiniz, burasi her yer degil

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:40 ----------

Sahilde gezen ciftleri uyaran, ahlak bekciligi yapanlar da ayni belediyenin zabitalari.
    AWESQME bunu beğendi.

ulan ya benim yerime zaten diyen oluyor bende bıktım sürekli burası türkiye demekten akıl ne arar :D

trafik memurlarının sicil numaralarını aldım, akim den şikayeti geçtim, görev ihmali için,

belediyeye şikayet etmiyorum, kendi memurlarını kayıracaklardır.

önerilere açığım uğraşacağım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)