Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ABUS Kilit Kombinasyonuyla Sokakta 250cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    logicache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Agility125 Cbr125r Crf250l Nmax155 R25 D250 Xpulse
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...incir_665.html
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...PLUS_2448.html

Bu şekilde bir kombinasyonla sokak lambası direğine bağlı MT-25(örnek) güvende olur mu sizce, fikirleriniz nelerdir? (Arka teker zincir ile direğe bağlanacak, ön disk ise disk kilidi ile kilitlenecek)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Bence olmaz

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    git kasko yaptır bu kadar para vereceğine

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasko muhtemel bundan pahalı, ama illa sokak direğine bağlamak istiyosan bi motoru evet kasko yaptırıp bağla. AEA nın motoru bahçesinden çaldılar jantı kırıp sen sokak direğine bağlıcam diyosun en azından ufak bahçe bodrum vs yok mu oraya koy değil mi? Veya daha bir sürü pratik yol bulabilirsin kendine sokak direğine bağlamak son fikrin olmalı bence

Motosikleti
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilidin ömrünü düşünecek olursanız fiyat anlamında kilit ile kasko arasında büyük fark var, hakkaniyetli bir yorum olmadı bence

PatientZer0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Alıntı KellyKey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    illa sokak direğine bağlamak istiyosan bi motoru evet kasko yaptırıp bağla.
    Ben kasko motor sadece kapalı bir yerden çalındığı durumlarda hırsızlığı karşılıyor diye duymuştum.Eğer bu doğruysa kasko yaptırıp direğe bağlamak bir anlam ifade etmiyor.Kasko ordan çalındığında ödemeyecek.
    Bu konuda net bilgisi olanlar açıklarsa sevinirim.
    logicache bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Motoplustan al en azından bi sorun yaşarsan yardımcı olurlar ben motosikletaksesuarlari.com dan aldım hiç ilgilenmiyolar zararları var yararları yok

Motosikleti
    Alıntı brkylmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoplustan al en azından bi sorun yaşarsan yardımcı olurlar ben motosikletaksesuarlari.com dan aldım hiç ilgilenmiyolar zararları var yararları yok
    Linkteki zinciri uzun zaman önce motoplus.com'dan almıştım. Hangi motosiklete geçiş yapacağım henüz belli olmadığı için disk kilidini henüz almadım. Uyarı için teşekkürler Siz ne sorun yaşadınız motosikletaksesuarlari.com ile?

motosikletaksesuarları.com un bostancı mağazasına uğradım, hem abus kutusunu açıp denettiler hem de oldukça güler yüzlü bir şekilde yardımcı oldular.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Hırsız kafasına koyduysa direği söker yine alır götürür . Sana tavsiyem evinin yakınlarında varsa kapalı bir otoparka koy abone ol kafan rahat olsun.
    Biyturs_OnSr bunu beğendi.

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mt 25 ve sokağa bırakmak...Ekstra Riskli
    [IMG][/IMG]
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Alıntı PatientZer0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kasko motor sadece kapalı bir yerden çalındığı durumlarda hırsızlığı karşılıyor diye duymuştum.Eğer bu doğruysa kasko yaptırıp direğe bağlamak bir anlam ifade etmiyor.Kasko ordan çalındığında ödemeyecek.
    Bu konuda net bilgisi olanlar açıklarsa sevinirim.
    Ben sigortacıyım. MotoKAsko ürünlerinde hırsızlık hasarlarında yüzde 10 muafiyet vardır. Anahtar uydurarak, açıktan yada kapalı yerden zorla veyahut her türlü çalma kasko tarafından karşılanmaktadır.
    Piaggio Carnaby 200
    Yamaha XMax 250 Ironmax

PatientZer0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Alıntı eminemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MotoKAsko ürünlerinde hırsızlık hasarlarında yüzde 10 muafiyet vardır.
    Hocam bu cümleyi tam olarak anlamadım.Ne demek istediğini biraz açıklayabilir misin.Motorun çalınması durumunda motor bedelinin %90'ını mı ödüyor.
    Açık alandaki hırsızlığın kasko tarafından karşılandığını öğrendiğim iyi oldu.Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Anahtarı üzerinde gazi mahallesinde bıraksan bile öder kasko. Ruhsatın olsun yeter.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    bizim burda bir integra var ayni bu kilitlerden kullaniyor sokak lambasina bagliyor.fakat hemen yanda 7-24 açık taksi duragi var

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı KellyKey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasko muhtemel bundan pahalı, ama illa sokak direğine bağlamak istiyosan bi motoru evet kasko yaptırıp bağla. AEA nın motoru bahçesinden çaldılar jantı kırıp sen sokak direğine bağlıcam diyosun en azından ufak bahçe bodrum vs yok mu oraya koy değil mi? Veya daha bir sürü pratik yol bulabilirsin kendine sokak direğine bağlamak son fikrin olmalı bence
    Tamam, kilit fiyatları ve kasko kafa kafaya gelmez, kasko daha fazla olabilir. Ama duyacağın huzura fiyat biçemezsin.

Kasko, trafik sigortasından biraz farklı: şartları esnek diye biliyorum. "Ben kaza yapmam" dersen sadece çalınmaya karşı kasko yaptırırsın. Yok "burda çok güvenli bir otopark var" diyosan, sadece kaza ve/veya vandalizm hasarlarına karşı kasko yaptırırsın.

Kilit takıp sokağa bırakacaksın, bi de yeni motor, kurcalamayan kalmaz. Kafanı yastığa koyduğunda aklından şu düşünceler geçecek: "acaba kedi işedimi, seleye çıkıp yattı mı? Biri lastiği deldi mi? Depoyu boşalttılar mı? Gidon kilidini kırdılar mı? Bi yerini çizdiler mi? Üzerine çıkıp oturdular mı?

Hele hele, mahallede çoluk-çocuk varsa, bi de psikolog ayarla, derim.

Biraz abarttım; ama bunlar olabilir de.

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    Garaj yapicak yerin yokmu yap garaji saglamca icine kilitle . Yerin yoksa kaldirimi isgal et etme yada et sen bilirsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)