Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Dövüldüm.Kendimi nasıl koruyabilirim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Türkiye denen ülkedeki insanların %90ı adam değil. Kozlarını mertçe paylaşabileceğin insan yok. Yanında 2 kişi varsa onla dalar, yoksa akşam dışarda 10kişi ile gelir. Milletimizin yavşaklığı yani sonuçta. Yapıcak bir şey yok.
    beykurt, Mamba09, VESPERA ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Çok geçmiş olsun inşallah bir daha başına gelmez böyle bir olay. Ucuz kurtulmuşsun şükret ve bir daha bulaşma trafikte kimseye.

Ben motorsiklet pantolonunun yan cebinde biber gazı taşıyorum. Ama daha kullanmak durumunda kalmadım çok şükür. Her yerde satılıyor biber gazı internetten alabilirsiniz.
    http://www.hepsiburada.com/jenix-bib...-p-EVJENIX3079

Önünüze kırarlar, şeridinize geçerler, ani fren yaparlar bunlara karşı temkinli olup, böyle bir olay olduğunda düşmemişsek ve bir yere sürtmemişsek hemen başka şeride geçip sıvışıyoruz ve arayı açıyoruz hanzolarla ya da yavaşlıyoruz, gerekirse duruyoruz ki gitsin p.zevenk yoluna. Benim uyguladığım taktik bu şimdiye kadar çok şükür kimse ile trafikte dalaşmadım motor ile.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Bıçak, sopa, silah, yumruk bunlar tehlikeli şeyler.

Öncelikle kimseye sataşmıyorsun, Karşında Öküz olduğu için istediğin gibi bağır, söv, konuş anlamayacaktır. Aşağıdaki reklam gibi

https://www.youtube.com/watch?v=iER6abqE5nc

En iyisinden biber gazı alıyorsun, motoruna sabitliyorsun işlem tamam. Adam geldi üstüne FISSSST yapıyorsun, bir daha o düşünsün. Daha yandım anam demeden oradan uzaklaşıyorsun.

Bİber gazı taşımak da yasaklanmıştı galiba. Ama sen bulundur, lazım ettiğinde de sıkmaktan da korkma.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX

Bıçak, sopa falan diyosunuz ya. Az önce ankarada olmuş bu.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Bulaşmamak, kaçmak en iyisi ama bazen olmuyor.Böyle haberleri, olayları görünce "ahh ulan keşke bana denk gelse" diyordum, denk geldi, sonuç lisansım iptal oldu ama allahtan para cezası almadım.Tabi kaskın içinden de bağırdım 3 kere ama duymadılar herhal allahın işi . Artık ne ben bulaşıyorum nede onlar başkasına bulaşıyorlardır.Tavsiyem zaman ve ilgi varsa öğrenme kolaylığına göre boks,kick boks olabilir fakat iyi öğrenildiği takdirde wing chun,krav maga,muay thai çok çok daha etkilidir.
    AKIN17 ve matrix506xx bunu beğendiler.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Yanlış hatırlamıyorsam forumda bir tane krav maga hocası üye vardı çok meşhur ama ismini unuttum
    SizofrenMacaPapazi bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Nuansiyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Demir joplar nasıl olur savuruncà uzayan cinsten belinde dolaşirsin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Geçmiş olsun sende benim gibi kim vurduya gitmişsin . Yine az dayak yemişin ben 10 15 dakika baygın yattım göremedim bile gecenin yarınsa kim vuruo noluo.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Memleket yam yam kaynıyor.Kenya lısından tutunda Afrikalısına suriyelisinden ıraklısına iyi sen yine türk e denk gelmişşin. ölmediğine dua et

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendini nasıl koruyabilirim diye sormuşun.. dayak yiye yiye öğrenirsin. ancak o zaman kendini dövüş sanatlarında geliştirme ihtiyacı hissedersin belki

Şok aleti veya biber gazı.

Motosikleti
    Derbi ETX
    Bu ülkenin hali belli, ne diye kaçmazsın, kaçmadıysan niye dalmadın.
    Bir daha başına gelirse eline ne geçerse kullan adamı öldürmücek şekilde.
    İnsanın etli yerleri darbeye dayanıklı yerlerdir onları eleyince vurman gereken yerler ortaya çıkıyor.

İlk defa askerde kavga ettim, arkadaşı bir davranışından dolayı uyardım, o da kafaya sağlam bi yumruk yerleştirdi, kendimi tam düzeltemeden yüz kısmını görünce bi de ben yumruk salladım, arkadaşın kaşı yarılmış, şişmiş.
    Ayırdılar hemen, karşımda ki kişi sinir krizine girdi, bağırıyor, bırakın diye(sanki tecavüze uğruyor) onu tutuyorlar o bana gelmeye çalışıyor, ben de onun üstüne gitmeye çalışıyorum da önümdekiler izin vermiyor, tutmuyorlar beni, tutan olursa tamam ben sakinim bırak diyorum.
    Kurtulup gelse ne yapacağı belli bile değil, düşüncesiz yani.
    Hiç korkmadım, sende korkma eğer üstüne bir kişi geliyorsa sen daha önce davran, olacaklar bellidir.
    O zaman anladım, soğuk kanlılık iyi bir şey her zaman ne yaptığının ve ne yapacağının bilincinden ol.
    Parmağa zorlayacak hareket yaparsan çok rahat yerinden çıkartabilirsin, düz birinin kafayı sağlam ittirirsen veya kendine çekersen çok rahat dengesini bozabilirsin.
    Sert bir yere yumruk atarsan kendi parmağını da kırabilirsin.

Hani motosiklet sürerken çevreyi okuma diye bir şey var, onun gibi tecrübe edindiğin bilgileri kullanmaya, uygulamaya çalış.

Hakiki muşta taşıyacaksın yanında, vurduğunun kemiği un ufak olacak...
    Böyle magandalara en iyisi bu olur, tabi en doğrusu kavga etmemek ama, bu durumdaki gibi karşıdaki vurmaya başlamışsa yapıştır muştayla hastaneden çıkamasın 1 hafta...

Alıntı matrix506xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karakol hikaye
    Bizim tanıdık polis anlattı geçenlerde
    Adam dayak demiş karakola gitmiş şikayetçi olmak için karakolda da dayak yemiş elin armut mu topluyordu sende vursaydın adama neden bizi uğraştırıyorsun diye adamı karakolda dövmüşler
    Hocam çok geçmiş olsun öncelikle, ama yoruma istemsizce kahkaha attım, nasılbir ülke olduk anlayamıyorum. Tövbe estağfurullah.
    Scorpion Riders MotoVlog
    Motodaşınız. (Beğenelim, abone olalım, paylaşalım.)
    https://www.youtube.com/channel/UCNcCPQTlnZcC7CrEmV6eSrg

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı JafJaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ülkenin hali belli, ne diye kaçmazsın, kaçmadıysan niye dalmadın.
    Bir daha başına gelirse eline ne geçerse kullan adamı öldürmücek şekilde.
    İnsanın etli yerleri darbeye dayanıklı yerlerdir onları eleyince vurman gereken yerler ortaya çıkıyor.

İlk defa askerde kavga ettim, arkadaşı bir davranışından dolayı uyardım, o da kafaya sağlam bi yumruk yerleştirdi, kendimi tam düzeltemeden yüz kısmını görünce bi de ben yumruk salladım, arkadaşın kaşı yarılmış, şişmiş.
    Ayırdılar hemen, karşımda ki kişi sinir krizine girdi, bağırıyor, bırakın diye(sanki tecavüze uğruyor) onu tutuyorlar o bana gelmeye çalışıyor, ben de onun üstüne gitmeye çalışıyorum da önümdekiler izin vermiyor, tutmuyorlar beni, tutan olursa tamam ben sakinim bırak diyorum.
    Kurtulup gelse ne yapacağı belli bile değil, düşüncesiz yani.
    Hiç korkmadım, sende korkma eğer üstüne bir kişi geliyorsa sen daha önce davran, olacaklar bellidir.
    O zaman anladım, soğuk kanlılık iyi bir şey her zaman ne yaptığının ve ne yapacağının bilincinden ol.
    Parmağa zorlayacak hareket yaparsan çok rahat yerinden çıkartabilirsin, düz birinin kafayı sağlam ittirirsen veya kendine çekersen çok rahat dengesini bozabilirsin.
    Sert bir yere yumruk atarsan kendi parmağını da kırabilirsin.

Hani motosiklet sürerken çevreyi okuma diye bir şey var, onun gibi tecrübe edindiğin bilgileri kullanmaya, uygulamaya çalış.
    şımarıklık yapıp agresif hareketde bulunanlar her zaman dayak yer, mütevazi ağırbaşlı soğukkanlı olan kazanır. binlerce kavga dövüş videosu izledim onlarda da böyleydi. bu arada birdaha böyle bi durum yaşarsan yumruğunu tam sıkma avuç içinde biraz boşluk olsun.
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    Cbr 250r
    Camla gösterge arasına muşta sıkıştır.

muşta muşta deyip durmayın,muşta taşıması bile yasaklanmış bir saldırı aletidir.muştayla denk getirdiğiniz bir yumruk adamın yüz kemiklerini kırar ve kemik kırığı olan yaralamalar 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası verilir.yani hakim indirim yapmayıp 3 yıl kitlerse direkt 2 yıl yatarı var.
    kanun falan yok diyorsunuz ama cezaevinde yatanlar da bu ülkenin vatandaşları.saçma sapan trafik muhabbeti yüzünden cezaevini boylamak nedir.gencecik insanlarsınız.kavgadan beladan kaçın,korkaklık falan değil bu,ülkede delikanlı mı kalmışta sen delikanlı olacaksın.
    AKIN17, iguven, araltı ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Geçmiş olsun öncelikle.Bu tip şeylerde plaka almak çok önemli,sonrası için gerekli tüm işlemler başlatılabilir ama işte o an panik bir durumda elbetteki zor.En güzel bbacak çantası taşıyacaksın ve fenerli elektirik şok bulunduracaksın.Etkili çözüm,zararıda yok.Değdirmen yeter karşındakine.Silah,bıçak ters işler,sonucu her türlü pişmanlıkla biter.Trafikde herkesle kavga gürültü etsek zaten yol bitmez,gereğide yok ama dikkatli olmakda da fayda var elbette.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    valla dostum kavgada sen teksen ve karşı taraf sayıca senden üstünse iki altın kural
    1 asla olduğun yerde durmayacaksın hareket edip gelenı indireceksin
    2 hareket edeceğin yer yoksa arkanı duvara vs bi yere dayayıp gelene girişicen
    asıl dikkat edeceğin nokta örnek 4 kişilerse her birine saçma sapan gelişi güzel vurmak yerine teker teker sağlam darbe indireceksin karaciğere ve çeneye çalışacaksın baya sersemletir tabi teknikleri var buradan tarif edemiyeceğim ve son olarak kafanda kask var gömeceksin kafayı
    erensipahi bunu beğendi.

Bunca anlatılanları yapamam diyorsan, al bir tane elektro şok cihazı yanında taşı. Vurdun mu üstüne gelmez artık zaten kişi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)