Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

(Cg) buradaki kilit ne işe yarıyor?

Motovento
    REKLAM ALANI
    06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4

Arkadaşlar sinyalin yanındaki standart bu kilit ne işe yarıyor? Poşet asmak maksadı ile koymuş olsalar çok aşağıda değil mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    kask kilidi o .Motosikleti park edip biryere gittiğiniz zaman motosikletin üzerinde bırakmak için ama ülkemizde çok sağlıklı bir durum değil

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Kask kilidi. Kitapçıkta da açıklaması yazar. Kullanım kılavuzlarını okumaya gayret gösterin.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask kilidi o .Motosikleti park edip biryere gittiğiniz zaman motosikletin üzerinde bırakmak için ama ülkemizde çok sağlıklı bir durum değil
    Çok işe yarayacağını düşünmüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:44 ----------

Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask kilidi. Kitapçıkta da açıklaması yazar. Kullanım kılavuzlarını okumaya gayret gösterin.
    Motoru ikinci el aldım. Ayrıca bundan önceki motorumda ve etrafımdaki motorlarda hiç böyle birşey görmedim yada dikkat etmedim. Demekki konu açıp sormakta fayda varmış.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı 06serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru ikinci el aldım. Ayrıca bundan önceki motorumda ve etrafımdaki motorlarda hiç böyle birşey görmedim yada dikkat etmedim. Demekki konu açıp sormakta fayda varmış.
    Bu sizi haklı göstermez. Ne olursa olsun motosikletlerin tüm bakımları ve gerekli ayrıntıları için 2. el de almış olsanız sahiplerinden kullanım kılavuzunu isteyin, ellerinde yok ise bayilerden isteyin. Sonra bu soruların devamı geliyor: "Hangi yağı alayım, ne kadar doldurayım, kaç binde bakıma götüreyim, fren hidroliği ne kullanmak lazım, zincir ölçüsü vs vs...". Bu sorular hemen hemen her gün çıkıyor forum anasayfasında ve hepsinin cevabının olduğu yer belli. Sanırım söylemek istediğimi anladınız.

Motosikletiniz hayırlı olsun, kaza bela görmemeniz dileğimle.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sizi haklı göstermez. Ne olursa olsun motosikletlerin tüm bakımları ve gerekli ayrıntıları için 2. el de almış olsanız sahiplerinden kullanım kılavuzunu isteyin, ellerinde yok ise bayilerden isteyin. Sonra bu soruların devamı geliyor: "Hangi yağı alayım, ne kadar doldurayım, kaç binde bakıma götüreyim, fren hidroliği ne kullanmak lazım, zincir ölçüsü vs vs...". Bu sorular hemen hemen her gün çıkıyor forum anasayfasında ve hepsinin cevabının olduğu yer belli. Sanırım söylemek istediğimi anladınız.

Motosikletiniz hayırlı olsun, kaza bela görmemeniz dileğimle.
    Teşekkür ederim.Doğru söylüyorsunuz kullanım klavuzunu istemem lazımdı. Ancak kullanıcı yaşlı birisiydi ve önceki motosikletimin bakımlarının ne zaman olacağını bildiğim için mekanik hiçbirşey sormadım. 2011 model 2012 çıkışlı daha 1 hafta önce aldım 1300 kmde.
    Önceki motorumu 3 yıl 8600 km kullandım alan kişi sadece görünüşüne baktı tamirciye kontrole bile götürmedi.Diğer cglerde bu kilidi fark etmemiştim. Önceki motorumda da bu yoktu. Anlatmak istediğim o kadar bilinçsiz bir kullanıcı değilim.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 06serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok işe yarayacağını düşünmüyorum [COLOR="Silver"]
    işe yaradığı zaman olacaktır

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işe yaradığı zaman olacaktır
    Evet yinede olması güzel bişey. Ben topcase kullanıyorum kullanmayan adam napsın demi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)