Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

AEA ile Motoplusta gizli çekim yaptım F modeller hakkındaki görüşleri( çok doğal)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Adam gibi adam aea. cansız yayında bile aynı. yani biz belkide bizden biri ve doğal olmasından ötürü sevdik aea yı. dün motoplusta buluşma vardı.
    yamaha xj6 diversion f er6 f cbr 650 f hakkında görüşlerini sordum karşılaştırma yapacakmı diye sordum. bakalım ne demiş aea.
    fedos, hakikiteker, shooter1 ve 15 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    teşekürler barodi
    barodi bunu beğendi.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    aslında barkın doğru söylüyor,şu sıralar eğitime gitmek o akdar uygunki fiyatlar bakımından ama anlayana yani.Ben geçen yıl aralıkda başlayıp şubatta bitirmiştim tam eğitimi gis akademide ve çok büyük artılarını gördüm.Elbette motor fiyatlarının tavan yapması insanları tedirgin ettiğinden eğitimin"e" sini ağızlara alınmıyor.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Tam scooter muhabbeti başladı video bitti ya. 2 saat sürse bile izlenir bu muhabbet, süper doğal bir muhabbet ortamı olmuş.

Emeğine sağlık barodi hocam
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Forza 250
    Yalnız hem Barkın'la muhabbet edip hem ona soru soran hem de ben daha çok biliyorum tipleri çok fena
    OnurTr bunu beğendi.

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Barodiiiii.....

Dün Anadolu Avrupa geçişinde, köprüye girerken önüme ne biçim atladın ya? Amman diyim. Valla son anda farkettim.

Motosikleti
    Alıntı RAMİREZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barodiiiii.....

Dün Anadolu Avrupa geçişinde, köprüye girerken önüme ne biçim atladın ya? Amman diyim. Valla son anda farkettim.
    Harbimi hic farkinda deyilim seni goremedim .bilerek olmamistir yojsa hic bir motosikleti riske atmak korkutmak asla bana yakismadigi gibi bilerek yapmamisimdir. Kusura bakma.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:42 ----------

Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız hem Barkın'la muhabbet edip hem ona soru soran hem de ben daha çok biliyorum tipleri çok fena
    Soru bende sordum tas banami? Beni bilen bilir cokbilmislik bana gore deyil zaten o kibirdir.
    RAMİREZ bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Tişikkirlir sipirmin
    barodi bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeri doldurulamayacak adam. sende iyi adamsın barodi bu arada 600 cc kullanabilen adam fzs mi fz mi muhabbeti yapmaz. 3 ay sonra geçer miyim geçemez miyim vs.... anca çok adam öldü diyebilmiş. bu kadar video ve yapılan onca şeyden sonra 1 adım bile atamadığımızı görünce üzülmüş olsa gerek
    fazil, barodi ve MimTolga bunu beğendiler.
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Soru bende sordum tas banami? Beni bilen bilir cokbilmislik bana gore deyil zaten o kibirdir.
    Sözümüz meclisten dışarı hocam. Sen soru sorup bilmişlik yaptın mı ? Yapmadıysan sıkıntı yok
    barodi bunu beğendi.

Cansız yayın nedir ya
    Güzel muhabbet sağolasın
    barodi bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    bi masa, iki de iskemle atsalar bari; bildiğin kahvehaneye dönmüş yer, işi olan da orda olmayan da...

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Allahtan gizli çekim, kimse farketmemiş.
    barodi bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ula gizli çekim deyince reisi "şöyle" bir operasyonda yakaladın zannettik.
    anlaşılan komandante barkın dededen yamahacı bir fanatik.
    iddia ediyorum org da çalıyordur.
    braveguy bunu beğendi.

Ya honda tamam titriyor da barkın hoca, kawasakiye zenci diyosunda yamahanın fiyatlarından hiç mi haberin yok? Gerçekten tarafını biraz yitirmeye başladı. Özellikle bu tür ortamlarda yani sizi tanımadığı ortamlarda birazcık barkın bu tarz konuşuyor. Halbuki izleyin canlı yayını fuat domanic devrim sirmenin olduğu. Bu kadar da yapmaz. Ktm desen fiyatalr kol gibi. ducati desen öyle. xsr 700*900 30 binden fazla hala yamaha diyebiliyor. hakkaten pes.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

birde barodi evo yu sormuş bir arkadaş orda kasten koymadık diyor video bitiyor. sebebi neymiş acabA?
    weirdo1 bunu beğendi.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya honda tamam titriyor da barkın hoca, kawasakiye zenci diyosunda yamahanın fiyatlarından hiç mi haberin yok? Gerçekten tarafını biraz yitirmeye başladı. Özellikle bu tür ortamlarda yani sizi tanımadığı ortamlarda birazcık barkın bu tarz konuşuyor. Halbuki izleyin canlı yayını fuat domanic devrim sirmenin olduğu. Bu kadar da yapmaz. Ktm desen fiyatalr kol gibi. ducati desen öyle. xsr 700*900 30 binden fazla hala yamaha diyebiliyor. hakkaten pes.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

birde barodi evo yu sormuş bir arkadaş orda kasten koymadık diyor video bitiyor. sebebi neymiş acabA?
    Eee ne dicek hocam adam üçünden hangisini alırsın diyor.Hepsi pahalı kimse hiçbirini almasın mı dicek?
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bilmem dikkat etmedim videoyu bitirip çıktım ordan.

Fyz.01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14 CBR 250R
    seninki bu hesap olmuş

[IMG][/IMG]
    barodi bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu şu Barkın'a her fırsatta sinirli,egoist, inatçı damgası vuranların başındayım ama evliya sabrı var gerçekten adamda.

İzlerken ben sinir oldum.

MAL'a bakar mısın ;

- abiğğ bende motor var ne yağ koyayım
    + Motor ne ?
    - 883 var
    + Kitapçık ne diyor ?
    - ???
    + Kitapçık ne diyor ?
    - Ha abi ben motoru ikinci el aldım da KİTAPLIĞA bakmadım
    + Pdf diye bir şey duydun mu ?
    - işte bakmadım ona gelip sorayım dedim

Zeytinyağı koy iyi gelir.

Adam "ha bu motorcu bi sorayım " diye gelmiş, bilmiyor ki Barkın'ın her yayınında kitapçığa bakın, mühendisi ne önermiş diye telkinde bulunduğu.

Bu arada neden kimse Er 6 F modelini incelemiyor merak ediyorum. Kimse bahsetmiyor bile. 26 bin küsür TL fiyatı var o kadar pahalı değil.
    barodi ve Uykusuzcorap bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Gizli çekim diyince ulan hangi siteye girdik dedim. Video başarılı.
    barodi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)