Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ustume Cıkan Kamyonet. ( Kaza Bılgı Yardımı Gerektırır)

Motovento
    REKLAM ALANI
    bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arakadaslar ıyı forumlar.
    bugun sabah evimden çıkıp ısıme gelirken döner kavşakta kırmızı ışıkta beklerken. kırmızı 34 ZV 5488 plakalı DODGE KAMYONET arkamdan vurdu ve benı hızlıca ansızın dusurdu. ve adam hala haklı gıbı kelımeler savurup motoru ustumden bıle almaya tenezzül etmedı. arada sıkışan bacağımı çıkarmaya uğraşırken adamla bayağı tartıştık. ve cektı gıttı. kask kameramda vıdeo kaydım mevcut. karakola gıttım fakat bısey yapamayacaklarını soyledıler. adlıyeden trafık mahkemelerıne başvuru yapacakmışım. mecburen ısıme gelmek zorunda kaldım. perşembe gunu ızınlıyım ve yapılacaklar hakkında bır sıralama vererek, oraya gıttıgımde dıyeceklerım ve ıspat belgelerım neler olacaktır ????

yardımlarınızı bekliyorum.
    NASIL BAKARSAN OYLE GORURSUN...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Arkadaşım trafik mahkemesi nedir ilk defa duydum, yanlış anlamış olmayasın? Senin yerinde olsaydım trafik polisi çağırıp tutanak tuttururdum, neyse geçmiş artık, ancak savcılığa gidip suç duyurusunda bulunup delillerine kamera kaydı ve varsa etraftaki kameraları ekleyebilirsin, eğer savcılık kabul eder iddianame hazırlar ve ceza davası açılırsa, bununla paralel olarak Asliye Hukuk Mahkemelerinde tazminat davası açabilirsin, benim bilgim bu kadarla sınırlı, sen ilk iş savcılığa git, çok geçmiş olsun...
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Şu saatten sonra yapabileceğin tek şey savcılığa giderek suç duyurusunda bulunman.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Kamera kaydın varsa hiç durma savcılığa git, polis zaman kaybından başka bişey değil.

Sarı kamyondan korkmam dodge dan korktuğum kadar, trafikten çekilmesi lazim bu araçların.

bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet perşembe gunu kesınlıkle gıdecegım.. gorgusuz ve medenıyetsız ınsanlar oldukça ben küfretmeye ve hakkımı sonuna kadar aramaya devam edecegım
    NASIL BAKARSAN OYLE GORURSUN...

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Kaydı polise gösterip "beni öldürmeye çalıştı" dersen o adamı seve seve karakola getirirler. Şikayetçi olan tarafsın. Tutanak tutmak zorunda o polis.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı bilalefe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet perşembe gunu kesınlıkle gıdecegım.. gorgusuz ve medenıyetsız ınsanlar oldukça ben küfretmeye ve hakkımı sonuna kadar aramaya devam edecegım
    Yapman gereken önce motoruna çarpıldığı yerde motoru kaldırmadan polisi aramadan ve aracın motorun altındayken fotografı çekme bu durumda doğrudan kanıt oluyor ve polis gelip xxxxxx plaklı araç motora çarpıp kaçmıştır diye tutanak tutuyor plakadan ruhsata ulaşan polis anında buluyor zaten kişiyi, burda tutanak olmadığı için mahkmeey yönlendiriyor polis seni, elinde tutanak olsa diğer tarafın bu meseleyi düşünmesi gerekiyordu,

geçmiş olsun kamera kaydı varken seni haklı çıkarıcaktır.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    şu karakollarda bigün tamam birader biz yaparız desin be.

Geçmiş olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)