Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Buralar karışıcak. ABUS GRANIT 20 saniye DE KESILIYOR?

Motovento
    REKLAM ALANI
    volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    ben de dün onguard beast aldım. 180 lik olandan. bana en büyük caydırıcılığı kalınlığı gibi keldi. bilek gibi halkalar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı BesimAga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende onguard 180 cm olanı var. Ağaca arka lastikten bağlıyorum. Ağaç olduğu için 180 cm bile zor kurtarıyor. Açıkçası o zincirin makasla filan kesilebileceğini düşünmüyorum ben. Hem çok ağır hem çok kalın bir zincir. Bana çok güvenilir gözüküyor fakat tabi bu benim düşüncem acaba hırsızlar bu zincir hakkında ne düşünüyor...
    Sonalp arkadaşımızın da dikkat çektiği şey zincirin kesilmesi değil, zinciri kitlediğimiz hem de disk kilidi olan kilidin kesilebileceğini söylüyor.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alın bi göz atın şuna. teşekkür etmeyide unutmayın 2 saat linkini arayıp buluyoruz

http://forum.donanimhaber.com/m_81164697/tm.htm
    mccxcix ve OnurTr bunu beğendiler.

O zmn birde kaliteli kilit almak gerekiyor ve fiyat artıyor

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    aslında tekne yat zincirleri var şöyle kalınlarından olanı ama janttan geçecek büyüklükte olsun yeter onlara demir kesme makaslarıda girmez ağızları küçük olduğundan lokmalı olanları daha bi iyi sanki birde kilit önemli kiliti kesebilirler ben somun geçirdim kilidin açıkta kalan halkasına daha bi iyi oldu sanki

BurakMotorda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller R25...
    ön tekerin üzerinde götürebilirler bi arabaya yüklerlerse gitti motor.arka janta zincir dolamak + direğe bağlı zincir iyi zorlar hırsızları

Arkadaşlar bu grade 80 zincirler iyi hoşta zinciri kesemezse kilidi keser. türkiyede satılan en kaliteli kilit kale gelir akla kale nin en iyisini alsanız da tırtlatırlar onu.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    zincir mincir hikaye, roadlok kullanın kafanız rahat etsin Ha kesilmez mi elbet kesilir, Dünyada kesilmeyecek şey yok ama zincirden çok uğraştırır ve diske hasar vermek zorunda kalırlar.. her motor için ayrı üretimleri var.

http://roadlok.com/

TR de yok sanırım

Berkec. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy
    Burası Türkiye burada kilidi kesemezlerse bağladığınız yeri keserler en olmadı jantı bırakır kaçırırlar bence de en sağlam yöntem kasko
    berkcigdem ve OnurTr bunu beğendiler.

Motosikleti
    Nc 750 X
    Bendede Abusun en kalın ve uzun olanından var, eğer bağlayacak biryer yoksa arka jantın en üst noktasından ve koltuğun üzerinden geçiriyorum. bağlayacak bir yer varsa ön jant ve koruma demirinden direğe bağlıyorum.

ayrıca abusun büyük sarı olan alarmlı disk kilidini de takıyorum. kaskomda var aksesuarlarıyla beraber 1800 tl civarındaydı. yas 32,plaka 34.motor ehliyeti 2013. motor nc 750 x. araba ilede 2 kaza yapmışlığım var. etkiliyormu bilmiyorum ama bilgi olsun. aksesuarsız 1400 yada 1500 civarındaydı.

bunlara rağmen bir şey olursa yapacak birşey yok. aşırı paranoyaklık başa bela. akşamları sağolsun arkadaşın kapalı garajına koyuyorum.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Beyler grade 80 veya 100 (13 mm) zincir alıyorsunuz.Sonra nalburdan lavabo gider borusu alıyorsunuz zinciri içinden geçiriyorsunuz ve zincirin ucunada MUL-T-LOCK C35 C Serisi Kayar Pimli Asma Kilit takıyorsunuz ! İstenirse başka marka kilitde takılabilir.
    OnurTr bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    1993 YAMAHA XT350, 2011 HONDA PS150i
    Abus'un okadar kısa sürede kesilebildiği video YALANDIR!! Motoplus Kadıköy'e isteyen istediği makasla gidip abus u kesmeye çalışabilir adamlar kilidin sağlamlığına güveniyorlar.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı basardumlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abus'un okadar kısa sürede kesilebildiği video YALANDIR!! Motoplus Kadıköy'e isteyen istediği makasla gidip abus u kesmeye çalışabilir adamlar kilidin sağlamlığına güveniyorlar.
    Hocam çok iddialı konuşuyorsun!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler grade 80 veya 100 (13 mm) zincir alıyorsunuz.Sonra nalburdan lavabo gider borusu alıyorsunuz zinciri içinden geçiriyorsunuz ve zincirin ucunada MUL-T-LOCK C35 C Serisi Kayar Pimli Asma Kilit takıyorsunuz ! İstenirse başka marka kilitde takılabilir.
    Alternatif olarak kaleninde yatay milli çelik kilitleri mevcut, tavsiye edilir.
    A.Volkan bunu beğendi.

Yalan yalan videolar montaj zaten ne cahil insanlar var

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    ön ve arkaya disk kilidi ve kapalı garaj. Şimdilik yapabildiklerim bunlar

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)