Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MOTOSİKLET.NET YENİ ÜYE KAYIT MASASI VE BEKLEME SALONU

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    6 beygir motorum var +5 hp egzoz takılı cbr 600 ile kafa kafaya gidiyorum köyde kimse beni geçemez
    tinerci bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Snappy geldi dağılabilirsiniz beyler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok ucuza temiz h2, kendisi bilindiği üzere yer uçağıdır, cross yaparken devrildi bir kaç çiziği vardır onlarda sıkıntı çıkarmaz, tüm bakımları yapıldı al ve sürmeye devam et
    adım çıkacak
    http://4.bp.blogspot.com/-pbpAUrSlkN...16552133_n.jpg
    Az grenaj masraflı H2,çok temiz sadece bir kere durduğu yerde yana yatması var.Onun dışında kazasız yok çiziksiz,0 gibi.Pazarlık yok.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    skygo motoru takılmış, dişlisi kırıldığından kanuni ile değiştirilmiş,kendisi 150cc ama 200cc ye yükseltilmiş, komple sarıya boyanmış, grenajları hyosung ile değiştirilmiş, ön teker asfalt arka tekeri arazi tipi olan, ekstraları bol, yürüyeni mükemmel emsalsiz dağ canavarını 1000 tlye almak mantıklı mıdır? yoksa üstüne biraz daha koyup ybr mi alayım ?

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    hortlatayım bakalım ne olacak , yalnız bu başlıkta tersleme olmasın lütfen adam cbr 250 ye 1000 rr motoru takacağım derse bile düzgün cevaplayalım
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...daha-seri.html

Favorim bu başlık !!! eğer uyuduysan bunu kaçırdın hocam yeni geldi taze daha

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...daha-seri.html

Favorim bu başlık !!! eğer uyuduysan bunu kaçırdın hocam yeni geldi taze daha
    gördüm de , alıştık artık bunlara
    berkcigdem bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı acemi27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Foruma yeni üye olmak, yeni geldiği anlamına gelmez. Bu bir.

İkincisi bazıları dalga geçmiş. Herkesin babası zengin değil. Üçüncüsü bilmemek ayıp değil. 4. 5. ..... sonra yazarım.
    Burada kimse foruma yeni gelen veya eski gelen birisi ile dalga geçmiyor. Olay her 10 gelen kişiden 6 tanesinin bu forumda 132283489234872 tane başlığı açılmış olan konuları tekrardan açması. Forumda araştırmak yada kurcalayıp bulma gibi bir gayreti olmadığı için bu forumda her gün en az 5 tane ybr cbr cbf tırrtt zırrttt diye konu açılması.

Tabikide bilmediğin şeyi soracaksın fakat sormadan önce bir araştırıp bakalım soran olmuş mu demek , soran olduysa altındaki cevapları okumak , oradaki cevaplar sana yeterli gelmiyorsa yeterli gelmeyen kısmı ile alakalı soru sorunca kimse bir şey demiyor zaten.

Bu sitede ben hiç kimsenin babasının zenginliği yada babasının parası olmamayışı ile dalga geçtiğini görmedim muhtemelende görmicem. Görürsemde her kim olursa olsun gerçekten çok sert tepkiler veririm çünkü ben bu konuda hassas bir insanım. Herkesin alım gücü farklıdır bu ayrı bir mevzu. Bence foruma biraz daha detaylı bakarsanız bu dediğim şeyleri gerçek olarak görebilceksiniz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gördüm de , alıştık artık bunlara
    moderatör sildi konuyu

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Sorsunlar, cbf mi ybr mi diye sıkılmadan yine bir cevap yazarım, bu konulara cevap yazan birçok kişi var zaten.
    Soru sormaları sıkıntı değil. Asıl problem cevabını duymak istemedikleri sorular sormalarıyla başlıyor.
    Cevap istemiyorlar, duymak istedikleri tek şey kendi fikirlerine tasdik ve onay verilmesi, pohpohlanmaları.
    250cc mi 600cc mi diye soruyor ama kafasında 600cc ye şartlanmış, kafada olayı bitirmiş birkere...

Diyaloglar hep şu şekilde dikkat ederseniz:

Acemi: "600lük ss yeni başlayana olur mu?"
    A kişisi: olmaz, ybr veya cbf bak.

Acemi: Hiç mi olmaz hani gazlamasam da olmaz mı?
    B kişisi: olmaz, uygun değildir

Acemi: peki eğitim falan alsam? hastasıyım 600rr ın. alayım mı?
    C kişisi: Alma, ölürsün

Acemi: Ama bi abi dediki 250cc den çabuk sıkılırsın almışken 600lük al, alayım mı?
    D kişisi: Alma

Acemi: Başka bir abi dedi ki sen 600 lük ss sürersin, çok kolaymış, alayım mı?
    E kişisi: Alma

....

..

Asıl sorun SS manyağı olup hem kalın kafalı hemde acemi olanları...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)