Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

YENİ BAŞLAĞAN ÖĞRENCİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Alıntı cbr125 06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozaman sg hiç yorum yazmaya bilirdin benim yazıyı nasıl yaazdığım önemli değil saten neyi anlatmak istemem burdaki mesele oyuzden sen benim Türkçem hakkında bi yorum yapamazsın. !

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:24 ----------

merdo benim ne kadar Türkçeyi bilip bilmediğim seni alakadar etmet sorunun cevabını ver yoksa hiç yorum yapma.
    Daha fazla batmaya lüzum yok. İnanıyorum ki uzun süre bu forumda barınırsan bir nebze olsun şuan eğitim gördüğün okuldaki eğitim eksikliklerini (nezaket, özeleştiri) tamamlayacaksın.
    BUGÜN GEÇTİ, BEKLE YARINA GELİYORUM, YA NİCE YOLARA AŞACAK YADA KARA TOPRAK BAĞRINDA AŞTIĞIMIZ YOLLARI HATIRLATACAK.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 250
    A2 olmasın hocam o ehliyet ?

Motosikleti
    honda cbr 125
    Öncelikle teşekkür ederim beni uyardığın için ama orda küfür değil soldan git yazıyor.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Alıntı cbr125 06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozaman sg hiç yorum yazmaya bilirdin benim yazıyı nasıl yaazdığım önemli değil saten neyi anlatmak istemem burdaki mesele oyuzden sen benim Türkçem hakkında bi yorum yapamazsın. !
    Okuma yazma konusunda ki beceriksizliğini ülkemiz şartlarında ki eğitim sistemine, bacak kadar boyunla kendinden yaşça büyük insanlarla bu şekilde konuşmanı da seni yetiştiren anne babaya bağlıyorum. Herkes istediği konu hakkında istediği yorumu yapar ve senden izin almak zorunda değil.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Gün geçmiyor ki 15 yaşında ehliyet alındığını duyan veletler gelip forumun içine etmesin! Sg yazıyor birde sen SG

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Body armor tavsiye etmem, asfalt kullanimina pek uygun degil..

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Body armour ne yazık ki işini görmeyecektir. Çarpma/düşme anında eklem yerlerini darbeye karşı korumasına rağmen en kısa sürüklenme anında yetersiz kalacaktır.

Uygun fiyatlı montlar var, lütfen bütçene en uygun olan montu seç. Mont ve diğer koruma ekipmanlarına ayıracağın bütçeyi vücut sağlığına yatırım olarak görürsen senin için daha sağlıklı olur.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Bana verecek ayar bırakmamışsınız kaynatasızlar.
    Peder bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Kimin eli kimin cebinde belli değil.
    Troll kokuyor yine ortalık.

Bulunsun kenarda.
    "Forumda yeni hastalık dalga troll makara aşağılama."
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-h...asagilama.html

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Okuyanlardan ve konu sahibinden özür dileyerek eleştiride bulunacağım kusura bakmayın.

Trol, aşağılama, küçümseme vs olayı değil bu.
    Adam öğrenciyim diyor daha konu başlığını düzgün yazamıyor.
    Öğren-ci öğrenir, lakin bu arkadaş görünen o ki öğrenmemek için okul hayatı boyunca bir hayli direnmiş.
    Senin kafanda ARAI olsa ne olmasa ne..
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    Okuduklarim beni şoke etti. Hiç tasvip etmediğimiz hareketler bunlar. Biraz daha saygi ve sevgi besleyin önce insanların hepsine sinra kendinize.

emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Bende güvenlik konusunda hassas davranarak, öğrenmek istediğini soran (Büyük harflerle de olsa) arkadaşımıza, cevap vermek isterdim. Ancak son yazdığı yorumla, bilgiye açık ve gerçekten ihtiyacı olduğu konusunda, tereddütüm oluştu. Bu yüzden cevaba lüzum yok.
    The Albatros pır pır High. TAaa Far Saw.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Konuyu neden farklı yerlere cekiyorsunuz anlamıyorum burda konu tdk mı yazım kurallarımı hepinizin hepimizin ne kadar dogru yazdıgını zannetsede tdkda yazdıgınız cogu sey yanlıs bunun nedenleri bölgede ağız konuşma dilidir. Arkadaşımız ne güzel motor üstünde durmayıp ekipman soruyor ( bu da sizin bilgilerinize önem verdigini gösterir ) lütfen buraya konu acanların konusunu saptırıp keske acmasaydım konuyu dedırtmeyın

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Nerde o?
    Getirin iki tane de ben çakayım şuna.

Forumumuz TDK 'nın bir tartışma kürsüsü değil elbette fakat dilimize biraz özen göstermek zorundayız.
    Ayrıca bu durum forum kurallarında da mevcut.
    Burada kast edilen mükemmel bir Türkçe değil.
    En iyi edebiyatçılar bile yazarken sözlükten yardım alıyorlar bu nedenle kimseden mükemmeliyet bekleme hakkımız yok.
    Fakat okuma yazmayı öğrenmeyi başarmış bir birey en azından harfleri yerli yerinde kullanmayı bilmeli.

Fransız forumlarını okurken o kadar aptalca hatalar görüyorum ve bu durum o kadar fazla ki koca bir toplum gözümde cahil durumuna düşüyor.

Dışarıdan bakan bir yabancı yazdıklarımızı okuduğunda bizim eğitim almamış cahiller sürüsü olduğumuz zannına kapılabilir ve hiç haksız sayılmaz.

Ayrıca yabancıya gerek yok, yazım şekliniz sizin kapasitenizi ortaya seren en önemli donedir.
    Burada saygı görmek istiyorsanız saygıdeğer biri olduğunuzu göstermek zorundasınız ve bunu yapabileceğiniz tek yol yazılarınız.

Yani burada sizi ancak yazdıklarınızda değerlendirebiliyoruz. Başkaca bir iletişim/temas şeklimiz yok.
    Belki harika bir insansınız.
    Belki gerçekten sizi tanısak arkadaşlığınızdan büyük zevk alacağımız pozitif bir yapınız var.
    Ama bunu bilmemize imkan yok.
    Sizi bize anlatacak tek unsur, burada yaptığınız paylaşımlar ve bu paylaşımları yapış şekliniz.
    Bu nedenle yazarken azami dikkat göstermemiz sizin lehinize bir durumdur.
    Hadi bakalım gençler güzel yazın, bizi ele güne rezil etmeyin.
    emc2, Peder, TAYFUNBORA ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerde o?
    Getirin iki tane de ben çakayım şuna.

Forumumuz TDK 'nın bir tartışma kürsüsü değil elbette fakat dilimize biraz özen göstermek zorundayız.
    Ayrıca bu durum forum kurallarında da mevcut.
    Burada kast edilen mükemmel bir Türkçe değil.
    En iyi edebiyatçılar bile yazarken sözlükten yardım alıyorlar bu nedenle kimseden mükemmeliyet bekleme hakkımız yok.
    Fakat okuma yazmayı öğrenmeyi başarmış bir birey en azından harfleri yerli yerinde kullanmayı bilmeli.

Fransız forumlarını okurken o kadar aptalca hatalar görüyorum ve bu durum o kadar fazla ki koca bir toplum gözümde cahil durumuna düşüyor.

Dışarıdan bakan bir yabancı yazdıklarımızı okuduğunda bizim eğitim almamış cahiller sürüsü olduğumuz zannına kapılabilir ve hiç haksız sayılmaz.

Ayrıca yabancıya gerek yok, yazım şekliniz sizin kapasitenizi ortaya seren en önemli donedir.
    Burada saygı görmek istiyorsanız saygıdeğer biri olduğunuzu göstermek zorundasınız ve bunu yapabileceğiniz tek yol yazılarınız.

Yani burada sizi ancak yazdıklarınızda değerlendirebiliyoruz. Başkaca bir iletişim/temas şeklimiz yok.
    Belki harika bir insansınız.
    Belki gerçekten sizi tanısak arkadaşlığınızdan büyük zevk alacağımız pozitif bir yapınız var.
    Ama bunu bilmemize imkan yok.
    Sizi bize anlatacak tek unsur, burada yaptığınız paylaşımlar ve bu paylaşımları yapış şekliniz.
    Bu nedenle yazarken azami dikkat göstermemiz sizin lehinize bir durumdur.
    Hadi bakalım gençler güzel yazın, bizi ele güne rezil etmeyin.
    Bastan sona dikkatle okudum belki bir imla,noktalama hatasi bulurum da 2 laf soylerim diye. Bulamadim
    Edit : Buldum http://www.tdk.gov.tr/index.php?opti...52393.88426119

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:   İkili tartışmalar yüzünden kapatılmıştır.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)