Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Phantom mu Mondial 180 Z-ONE S mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM 250 Duke
    herkese Selamunaleykum.

arkadaşlar ben motor almayı düşünüyorum bütçem pek olmadığı için 5bin lirayı geçmeyecek ikinci el bir motor almayı düşünüyorum.

öneriler tavsiyeler üzerine bu 2 motor kafama yattı fiyatları yaklaşık zaten birbirlerine.
    ikisi de güzel görünüyor gerçi phantom daha hoş duruyor
    ikisi de az yakıyor ki kullananlar phantom un daha az yaktığını söylüyor.
    hız konusunda da phantom yetersiz ama z-one iyi gidiyor diyorlar.

sizin de görüşlerinize önem vererek yorum yapmanızı rica ediyorum. şimdiden teşekkür ederim ilginiz ve yardımlarınız için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    arayışta
    Etkilemek istemem konu hakkında bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır ancak Kanuninin kendi sitesinden baktığımda phantom modeli yok yenisi gelmiyor olabilir buda bir iki sene sonra muhtemelen sıkıntı olabilir. Mondial de ise güncel ve satışı olan bir model parça ve piyasa konusunda sıkıntı çekemezsin ( ayrıca Altın Elbiseli Adam a yaptıklarından sonra kuralkan a mesafeliyim) ben olsam mondiale öncelik tanırdım. Allah yardımcın olsun ekipmanları ihmal etme ayrıca ehliyet olayını sormuyorum bile.

Motosikleti
    KTM 250 Duke
    Alıntı yüksel66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Etkilemek istemem konu hakkında bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır ancak Kanuninin kendi sitesinden baktığımda phantom modeli yok yenisi gelmiyor olabilir buda bir iki sene sonra muhtemelen sıkıntı olabilir. Mondial de ise güncel ve satışı olan bir model parça ve piyasa konusunda sıkıntı çekemezsin ( ayrıca Altın Elbiseli Adam a yaptıklarından sonra kuralkan a mesafeliyim) ben olsam mondiale öncelik tanırdım. Allah yardımcın olsun ekipmanları ihmal etme ayrıca ehliyet olayını sormuyorum bile.
    ikisinin de ikinci elini almayi dusunuyorum. sıkıstırma tork phantomda daha iyi diyorlar ve daha az yakiyor diyorlar ama mondial da kafama yattigi icin tereddutte kalip karsilastirmaya sundum

Kanuniden uzak dur derim üretimi devam etmeyen modellerinin parça fiyatları altından hızlı değerleniyor. Her zaman üretimi devam eden motor almak daha iyidir hem parça kolay bulunur hemde ucuz olur. Tork ve benzin konusuna gelince arada ki fark uçurumlar olmayacağı için ikisi birbirini aratmayacaktır.

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Phantom gitmiyor 110 falan anca yapar zone her bakımdan daha iyi tartışmaya bile gerek yok

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Şu anda sürücü kursları deli gibi z180 alıyor çünkü ehliyet sınavında 250cc sınıfının test aracı olabilecek en ucuz motormuş.

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Z-One S daha iyi
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Kafanı karıştırmak gibi olmasın da ARORA ARS 180 de bu motorların benzeri, hem daha ucuz hem de kaliteli motor... Ben üç yıl kullandım hiç üzmedi beni cc yükselmek için değiştirdim yoksa güzel motordu... Gücü de gayet tatmin edici

Motosikleti
    KTM 250 Duke
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafanı karıştırmak gibi olmasın da ARORA ARS 180 de bu motorların benzeri, hem daha ucuz hem de kaliteli motor... Ben üç yıl kullandım hiç üzmedi beni cc yükselmek için değiştirdim yoksa güzel motordu... Gücü de gayet tatmin edici
    usta onun da piyasa sıkıntılı görünüyor ve pek güven de vermiyor.
    gönlüm tipi, torku, yakıt bakımından phantomda
    ama aklım da 180 z-one diyor.

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Alıntı mscofieldx3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta onun da piyasa sıkıntılı görünüyor ve pek güven de vermiyor.
    gönlüm tipi, torku, yakıt bakımından phantomda
    ama aklım da 180 z-one diyor.
    Z-One S yakıtta da serilikte de her türlü önde, kullanılan 2 motor göz önüne alarak söylüyorum.
    Phantom u satarkan de sıkıntı çekersin kullanırken de, servisleri hakkındaki yorumları okursan çoğu bisikletçiden bozma vs gibi şeyler göreceksin
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

Motosikleti
    KTM 250 Duke
    Alıntı Peder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Z-One S yakıtta da serilikte de her türlü önde, kullanılan 2 motor göz önüne alarak söylüyorum.
    Phantom u satarkan de sıkıntı çekersin kullanırken de, servisleri hakkındaki yorumları okursan çoğu bisikletçiden bozma vs gibi şeyler göreceksin

usta peki ybr125 bunlara kıyasla artısı eksisi nedir?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)