Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Wifi sorunsalı :( lütfen buyrun

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Öncelikle forum da yeni olduğumdan konu açtığım için özür dilerim ama sorunuma yakın bir konu bulamadım . Sorunum lenovo b 590 kullanıcısıyım laptop bazen açıldığında sağ alt wifi yi görüyor bazen aygıt yok ibaresi yani kocaman çarpı işareti çıkıyor . Aygıt yöneticisinden sağ tıklatıp kaldırıyorum ve restart yapıyorum bazen ilk res de geliyor bazen 2-3 ü buluyor . Bazen de açıldığı gibi normal bir şekilde aygıtı görüyor .

Aygıtı söktüm taktım kabloları da takılı aygıt yazılımı sildim geri yükledim formatladım ama değişen bir şey olmadı . İlginize teşekkür ederim iyi geceler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Modemden kaynaklanıyor olabilir.Benim wifide sürekli kopuyordu.Modem arayüzüne girip 1 6 11 olan kanalları değiştirebilirsin.Mesela bağlandığın kanal 1 dir.Bu kanalı 11 yaparak katdetip,modeme reset atıp sorunsuzca bağlanabilirsin.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Casper bilgisayarda benzer sorun yaşıyorum.her açtığımda Wifi kapanmış oluyor. Tekrar açmam gerekiyor fn ile. 2 senedir böyle kullanıyoruz.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bende de var böyle bi sorun. 8 yıllık laptop Wifi'ye mükemmel bağlanıyor. Ağustos ayında aldığım Intel N3540'lı ve ne yazıkki Windows 8'li laptop 10 dakkada bir Wifi'den düşüyo. Bağlantı hızı ve sürekliliği de rezalet. Bence sorun Windows 8'un kendisi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)