Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 Mr Vulture

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    LİFAN LİON 125
    S.a arkadaşlar ben mondial 150 mr vulture alıcam 2.el birinden ama silindirini 200lük yaptırmış ondan sonra motordan ses gelmeye başlamış usta yakında düzelir parçalar birbirine alışacakmış doğrumu sizce alışacakmı silindir piston bide bu motor hakkında bildiklerinizi yazarmısınız son hızı çekişi seriliği titreşim varmı v.s

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Alma kardeşim.Orjinalliği bozulmuş ve düzgün toplanmamış.Öyle sonradan filan oturmaz o.Git orjinalini al,iyi motordur..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    LİFAN LİON 125
    Güncel....

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    oynanmış motor alma +1

zaten çin malı. parçalarından kalite akmıyor ne yazık ki. bi de kurcalanmış ve nasıl parçalarda toplandığını bilmediğiniz ve üstelik ses gelen motoru almayın. orijinalini az km yapmışını alın tertemiz.

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    oynanmış motor alma +2
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

bora64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG SuperBoy
    motosikletin sağına soluna süs far jant şeridi vb olabilir ama motor bloğuna dokunulmuş motor alınmaz çok profesyonel olduğumdan değil ama en azından bu kadarını biliyorum

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vulture zaten normalde 170 cc civarı,30 cc artış için bu tarz bir risk almaya deymez.Bence de en azından motor bloğu ile oynanmamış bir motosiklet al.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    LİFAN LİON 125
    Teşekküler bende böyle düşünüyorum sıkıntı çkarır bana

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    İnanma öyle sonradan alisacak oturacak yalanlarina hikaye onlar.fabrikasyon neyse onu al

Motosikleti
    henüz yok :/
    temiz temiz al başka motor kafan rahat olsun sonradan alışacakmışta neymiş inanma

EsHero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600 K6
    Alıntı farfur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaşlar ben mondial 150 mr vulture alıcam 2.el birinden ama silindirini 200lük yaptırmış ondan sonra motordan ses gelmeye başlamış usta yakında düzelir parçalar birbirine alışacakmış doğrumu sizce alışacakmı silindir piston bide bu motor hakkında bildiklerinizi yazarmısınız son hızı çekişi seriliği titreşim varmı v.s
    Kardeş ben hiç girme derim o toplara. Arkadaşların da dediği gibi zaten 170 cc olduğundan 150 likler arasında en iyi kaçan motor hiç kurcalanmasına gerek yok.
    Ayrıca 30 cc fazla diye senden şimdi biraz daha fazla para ister Allah bilir.
    Motoru hakkında soru sormuşsun bende kullanan biri olarak, orjinal 2014 model 7 bin km oldu MAŞALLAH tık demedi.
    Hatta sana şöyle örnek veriyim millet japon motoruyla uzun yol yapmaz ben vulture ile eskişehir-adapazarı, eskişehir-ankara, eskişehir-bursa ( 2 defa) gibi gibi bir sürü uzun yola çıktım. He bunlarda kesmezse seni dersen oda uzun yol mu diye motor şuan Kıbrıs'da öğrenci olduğum için Kıbrıs'da. Yani daha ne yapsın bu motor ben bilmiyorum
    Düz yolda sabit 100 ile gayet de iyi şekilde gider fakat son hızı eğer herhangi bir oynama yapmazsanız 125-130, bu ölçümü telefon uygulamasından da doğruladım.
    Şehir içi az yakan uzun yola da eğer 100 ile gitmeye dayanabilirsen gayet alınabilir bir motor.
    Fakat unutmaman lazım ki çin malı oluşunu, ben her 500 de bir zincir yağlarım her 2.500 km de bir yağ değişimi ve genel bakımını yaparım eğer sen de düzenli olarak bakar onunla ilgilenirsen yolda bırakmayacağına emin olabilirsin.
    Saygılar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    LİFAN LİON 125
    Alıntı EsHero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş ben hiç girme derim o toplara. Arkadaşların da dediği gibi zaten 170 cc olduğundan 150 likler arasında en iyi kaçan motor hiç kurcalanmasına gerek yok.
    Ayrıca 30 cc fazla diye senden şimdi biraz daha fazla para ister Allah bilir.
    Motoru hakkında soru sormuşsun bende kullanan biri olarak, orjinal 2014 model 7 bin km oldu MAŞALLAH tık demedi.
    Hatta sana şöyle örnek veriyim millet japon motoruyla uzun yol yapmaz ben vulture ile eskişehir-adapazarı, eskişehir-ankara, eskişehir-bursa ( 2 defa) gibi gibi bir sürü uzun yola çıktım. He bunlarda kesmezse seni dersen oda uzun yol mu diye motor şuan Kıbrıs'da öğrenci olduğum için Kıbrıs'da. Yani daha ne yapsın bu motor ben bilmiyorum
    Düz yolda sabit 100 ile gayet de iyi şekilde gider fakat son hızı eğer herhangi bir oynama yapmazsanız 125-130, bu ölçümü telefon uygulamasından da doğruladım.
    Şehir içi az yakan uzun yola da eğer 100 ile gitmeye dayanabilirsen gayet alınabilir bir motor.
    Fakat unutmaman lazım ki çin malı oluşunu, ben her 500 de bir zincir yağlarım her 2.500 km de bir yağ değişimi ve genel bakımını yaparım eğer sen de düzenli olarak bakar onunla ilgilenirsen yolda bırakmayacağına emin olabilirsin.
    Saygılar.
    1.600 tl istiyor dijital kilometre,maske far,kawasaki 250r eksoz,alarm uzaktan çalıştırma var 2011 model neyse başka motor bakim ben

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    vultera zaten 170 cc ye yakın bir makina rizke sağlam ve kullanışlı kullananlar oldukça memnun orjinalini al sende mutlu olursun sitesine gir kullanıcıları neler anlatıyor bilgi sahibi ol inşallah

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı farfur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi parça nereye alışacakmış? Öyle bir sallıyorlar ki akıllara zarar. Kurala kitaba uymadan kafasına göre yanlış iş yapmış sevgili ustamız ve motorun komple imha olmasını bekliyor.

Al ucuz yollu bir mr150, mcx150, mh125 vb bak keyfine. Yok ben illa motor modifiyesi yapacağım diyorsan da müracaat: mengu16

Adam Mondial 125MX Scrambler'i 210cc'ye çıkarttı. Bir sorarsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)