Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Debriyaj balatasi hakkinda

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    Bir iki gun once motorumum debriyaj balatasini degistirttim bugün tam debriyaj balatasi yada piston kismindan gicir gicir gicir ses gelmeye basladi sanki birbirine sürten iki demir parçası gibi. Kafama takildi biraz yeni degisen debriyaj balatasi bu şekilde bir ses cikartirmi belli bir süre? Yada bugun güzelce yikadim kuruladim 3 4 saatte binmedim tazzikli su vurmadim bu yüzden cikiyo olabilirmi. Motor rolantide calisirkende cikiyor bu ses sadece giderken değil ? Yardim ve yorumlariniz icin simdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    malumbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    ilk değişimde debriyajdan ses geliyor sert bırakınca yaşadım bende bunu zamanla geçti ama eğer motor çalışırken geliyorsa bu ses yağsız kalmış olabilir kontrol edin yağını mutlaka

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    Alıntı malumbiri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk değişimde debriyajdan ses geliyor sert bırakınca yaşadım bende bunu zamanla geçti ama eğer motor çalışırken geliyorsa bu ses yağsız kalmış olabilir kontrol edin yağını mutlaka
    Debriyaj balatasiyla beraber yagida drgisti aksam isten cikinca konttol edicem yagida

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    Sorun debriyaj balatasinda degilmis motora eksantiroge yag gitmiyormus hortum tikanmis olabilir bakicaz boyle sorun cikarta cikarta sogutacak diye korkuyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)