Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Royal Enfıeld Ülkemize geliyormuş??

Motovento
    REKLAM ALANI
    sonofcrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davıdson xl1200x Forty Eıght
    Herkese iyigeceler Royal Enfıeld ülkemize geliyoruş ve fiyatlar uygun olucak deniliyor

Peki sizler ne düşünüyorsunuz??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    remomax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni dlp-100>>Ybr 125>Kymco 200i>cb12f>Gsx-125
    bence tr gelmesi "ölü yatır" fiyatların uygun olacağını da hiç sanmıyorum
    GB79 bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    500cc 27 beygir motorları var gelmese de olur

Motosikleti
    İşte Türkiyedeki bu zihniyet yüzünden klasik severler aç kalıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

Alıntı remomax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence tr gelmesi "ölü yatır" fiyatların uygun olacağını da hiç sanmıyorum
    500cc alet ve hint malı 15 20 arası bir fiyat çekerler en kötü

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500cc 27 beygir motorları var gelmese de olur
    3800 devirde 41nm üreten motorları var. bence geç kalmış gelmek için. mtv vergisi de uygun. ara cc motor bulunmuyor pek ülkemizde. fiyatlar uygun olursa, tutar.

şimdi tekrar baktım da, 8.5 sıkıştırması varmış. cg'lerde yaptığımız gibi tornada aldırım 9 yaparız onu o zaman beygir de gelir.

ayrıca göründüğü ve teknik verilerinden anladığım kadarıyla, 350 ile 500 arasında tek fark silindir. 350 alıp modifiye edilebilir, fiyat daha uygunsa.

tipi çok hoşuma gitti, böyle retro hava soğutmalı motorları hep sevmişimdir.
    retox70 bunu beğendi.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3800 devirde 41nm üreten motorları var. bence geç kalmış gelmek için. mtv vergisi de uygun. ara cc motor bulunmuyor pek ülkemizde. fiyatlar uygun olursa, tutar.
    hindistanda 5000 tl ise ingilteredede 5000 tl olur fiyatı fakat türkiyede 10000 tl olur... uygun olacağını düşünmüyorum ama bizim totoşumuz uygun en azından alışık yabancılık çekmez..
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Motosikleti

şimdi tekrar baktım da, 8.5 sıkıştırması varmış. cg'lerde yaptığımız gibi tornada aldırım 9 yaparız onu o zaman beygir de gelir.

ayrıca göründüğü ve teknik verilerinden anladığım kadarıyla, 350 ile 500 arasında tek fark silindir. 350 alıp modifiye edilebilir, fiyat daha uygunsa.

tipi çok hoşuma gitti, böyle retro hava soğutmalı motorları hep sevmişimdir.
    Aynen hayatım boyunca klasik kullandım ve klasiğe devam hem uygun olursa bebim ls650 yi satmadan alırım bitane sonrada benim ls650yide bobber yaparım efsane olur ilerde de bietane Trıumph
    solmyr bunu beğendi.
    S.O.C

Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hindistanda 5000 tl ise ingilteredede 5000 tl olur fiyatı fakat türkiyede 10000 tl olur... uygun olacağını düşünmüyorum ama bizim totoşumuz uygun en azından alışık yabancılık çekmez..
    10000 olursa ben alırım. 350cc motor sonuçta, yüksek ötv'ye giriyor. motor gücü 250cc'ye denk olsa da, blok ömrü daha uzun olacaktır. alırım almasına da, bir kaç yıl satıp giderlerse olmaz. servis ve parça derdi de olmaması lazım.

Alıntı sonofcrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen hayatım boyunca klasik kullandım ve klasiğe devam hem uygun olursa bebim ls650 yi satmadan alırım bitane sonrada benim ls650yide bobber yaparım efsane olur ilerde de bietane Trıumph
    ls650 de şahane motor ama mtv 2cc'den ötürü fazla taraafta ve tek silindir için 652cc fazla büyük. titreşimi nasıl?
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    10000 olursa ben alırım. 350cc motor sonuçta, yüksek ötv'ye giriyor. motor gücü 250cc'ye denk olsa da, blok ömrü daha uzun olacaktır. alırım almasına da, bir kaç yıl satıp giderlerse olmaz. servis ve parça derdi de olmaması lazım.
    örnek verdim yurt dışı fiyatını 2 ile çarp diyorum yani 4000 dolar ise 8000 dolar olarak fiyat belirler gibime geliyor..
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Sadece 3 model getirilecek gibi görünüyor: http://www.royalenfieldmotosiklet.com/

Distribütör Restar Otomotiv. Ural'ı getiren firma yani. Bu işte ilk kez duydum isimlerini, fuarda görmek gerek.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti

ls650 de şahane motor ama mtv 2cc'den ötürü fazla taraafta ve tek silindir için 652cc fazla büyük. titreşimi nasıl?
    Benimde en büyük korkum titreşimdi fakat abartılacak kadar titremiyor birtek 155 160 kmh de titreşim var fakat oda rahatsız etmiyor zaten safi tork alet göt attıra attıra geziyorum bitti pirelliler
    solmyr bunu beğendi.
    S.O.C

Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    örnek verdim yurt dışı fiyatını 2 ile çarp diyorum yani 4000 dolar ise 8000 dolar olarak fiyat belirler gibime geliyor..
    ben 20000 civarı bekliyorum. o parayı da vermem o zaman. ingiltere fiyatı 4000 - 4700 sterlin.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ural ve Royal enfield bu tarih öncesi modelleri nereden buldular.lada samara kafasini yasiyor bunu getiren distribütör hayirli uğurlu olsun vatana millete

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hindistan'da tam 7700 TL, bizde ikiye çarpıp biraz daha ekleyin. İyi bir distribütörü olsa, servis sıkıntısı olmasa o zaman 14 - 15 bin edebilir ama hem bu koşullar sağlanmaz, hem de bizim distribütörler o kadarla yetinmezler. SR400 bile pahalı olduğu için üç beş tane sattı, artık ona göre bir fiyat düşünsünler.

Distribütörüne buradan yazıyorum: Motorun size geliş fiyatına bağlı olarak, hiç tutulmayacak kötü bir motor getirdiğinizi varsayıp ona göre bir fiyat koyun. Yok siz de Benelli'nin yaptığı gibi, biz 100 yıllık firmayız, İngiliz firmasıyız, Japonlardan iyiyiz, fiyatımız da budur, bu paradan aşağı vereceğimize motoru yakarız derseniz, bir iki tane motoru kot pantolon satıcılarının vitrinine sattığınızla kalırsınız. Lütfen kendinizi kullanıcıların yerine koyup öyle fiyat belirleyin.
    Sokollu, Evoque, c.ozan ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hindistan'da tam 7700 TL, bizde ikiye çarpıp biraz daha ekleyin. İyi bir distribütörü olsa, servis sıkıntısı olmasa o zaman 14 - 15 bin edebilir ama hem bu koşullar sağlanmaz, hem de bizim distribütörler o kadarla yetinmezler. SR400 bile pahalı olduğu için üç beş tane sattı, artık ona göre bir fiyat düşünsünler.

Distribütörüne buradan yazıyorum: Motorun size geliş fiyatına bağlı olarak, hiç tutulmayacak kötü bir motor getirdiğinizi varsayıp ona göre bir fiyat koyun. Yok siz de Benelli'nin yaptığı gibi, biz 100 yıllık firmayız, İngiliz firmasıyız, Japonlardan iyiyiz, fiyatımız da budur, bu paradan aşağı vereceğimize motoru yakarız derseniz, bir iki tane motoru kot pantolon satıcılarının vitrinine sattığınızla kalırsınız. Lütfen kendinizi kullanıcıların yerine koyup öyle fiyat belirleyin.
    Sen adamsın yorum budur
    Seko bunu beğendi.
    S.O.C

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Kaç para olacak acaba önemli olan bu. Ben tarzlarını çok beğeniyorum çünkü

Makinaların memleketinde satış fiyatları böyle.Buradan bir cıkarım yapabiliriz.TNT25 in geleceği fiyat belli.
    Bu fiyatlar on road olduğunda biraz birbirine yaklaşabilir.Bizim de vergi sistemimizden kaynaklı.
    Hertürlü fiyatın TNT25 i geçmemesi gerek.
    Bence bu makinada 10000TL sınır olur.Altı olursa olabildiği kadar hareketli bir satış olabilir.
    Üstü satışını baltalar.

Bu arada TNT25 bize göre orada yüksek bir fiyattan satılıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:03 ----------

Eklemek isterim fiyatlar aynı paralellikle bize yansımıyor.
    Duke200 fiyatının 150.000rupi civarında olmasından karşılaştırabilirsiniz.
    TR deki Dağıtımcıya göre çok farklılıklar olabilir.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    seko,ne yazmışsın mübarek adam,benim diyen köşe yazarı yazamaz bu cümleleri...
    Seko bunu beğendi.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçenlerde bu markayı getirecek olan distirbütör firmadan biri ile konuştum telefonda.Sadece 500 cc getireceklermiş. Eğer fiyatlar yukarıda ki örnekte olduğu gibi tnt 25 ayarında olur ise piyasa yapar diye düşünüyorum . Fakat bizim Önemli vergi dilimlerimiz buna ne kadar müsaade eder bilemiyorum .

aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    bu markayla ilgili altın elbiseli adam Barkın Bayoğlu'nun bir sözü aklıma geldi sen onu çalıştır yanında ki koltuğa otur ver titreşimi hisset demişti yani o derece çok titriyormuş artık ne kadar titriyorsa siz düşünün

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)