Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çalınan Motorlar Hakkında Acil !

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese kazasiz belasiz gunler.

Bu gece 4 te 3 kere arandim telefondan. Simdi donus yaptim arayan arkadas jandarmadanmis. 34 plakali motorunuz var mi dedi. Ben dolandiricalrdan biri zannettim plakayi tam soylettim ve benim motorun plakasini soyledi. Onceki sattigim motor vs olabilir diye de emin olmak istedim.

Neyse 3 tane motor bulmuslar yediemin karakoluna mi ne cekmisler 2 si gelmis sahibinin almis. Kirklareliden falan calmislar motorlari.

Benim motor kapida duruyor hatta simdi kullandim ama plaka benim plaka. Sordum sikinti yok o zaman dedi.

Ne tur bir yol izlemem gerekli basim agrir mi bu durumdan ?

Tesekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Çalıntı motosiklet diye plakayı söküp kafalarına göre başka bir plaka yaptırmış olabilirler. Muhtemelen o da sizinkisi çıktı.

Arayan kişiyle görüşüp plakayla marka/model bilgileri örtüşüyor mu bi öğren. Örtüşmüyorsa dediğim gibi yapmış olabilirler.

Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çalıntı motosiklet diye plakayı söküp kafalarına göre başka bir plaka yaptırmış olabilirler. Muhtemelen o da sizinkisi çıktı.

Arayan kişiyle görüşüp plakayla marka/model bilgileri örtüşüyor mu bi öğren. Örtüşmüyorsa dediğim gibi yapmış olabilirler.
    Model sormadim hocam bi daha rahatsizlik etmek de istemem adam plakayi sorgulamis herhangi bir sorun cikmamis o yuzden onemli degil bos ver ugrasma dedi. Motorun sendeyse sikinti yok dedi. Zaten gunde 5 e 5 10 km yol yapiyorum gittigim geldigim yol belli. Belli ki sahte plaka tesaduf bana denk gelmis. Bi sikinti cikmamis sorgulamada basim agrimaz ama insan basina gelince sasiriyor :(

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Nasıl yani?

Başkasının çalınan motosikletine senin plakanı takmışlar, ve jandarmada motosikleti senin diye sanamı teslim etti ? hiçmi ruhsatı şase numarasını falan kontrol etmediker ?

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı yusufgursoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Model sormadim hocam bi daha rahatsizlik etmek de istemem adam plakayi sorgulamis herhangi bir sorun cikmamis o yuzden onemli degil bos ver ugrasma dedi. Motorun sendeyse sikinti yok dedi. Zaten gunde 5 e 5 10 km yol yapiyorum gittigim geldigim yol belli. Belli ki sahte plaka tesaduf bana denk gelmis. Bi sikinti cikmamis sorgulamada basim agrimaz ama insan basina gelince sasiriyor :(
    Eğer bir trafik cezası falan yedilerse sana kitlenecek biliyorsun değil mi ?
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    motoru bana verin plakayı söküp köyde kullanırım :D

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer bir trafik cezası falan yedilerse sana kitlenecek biliyorsun değil mi ?
    sanmam oyle olcagini yoksa apachiler plaka kivircaklarina yaptirirlar ceza onlara gider

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Freye doğru söylüyor. Plakadan dolayı HGS EDS radar aşırı hız vs vs her türlü trafik cezası sana adresine gelir. Jandarma plakadan sana nasıl ulaştıysa cezalarda aynı şekil sana ulaşır. Seni arayan jandarmayı tekrar arayıp plakayı söküp imha etmelerini söylede bari bundan sonrası için tedbirini al.

Alıntı PcK0PaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Freye doğru söylüyor. Plakadan dolayı HGS EDS radar aşırı hız vs vs her türlü trafik cezası sana adresine gelir. Jandarma plakadan sana nasıl ulaştıysa cezalarda aynı şekil sana ulaşır. Seni arayan jandarmayı tekrar arayıp plakayı söküp imha etmelerini söylede bari bundan sonrası için tedbirini al.
    Hocam jandarmanin elindeymis zaten adam sorgulatmis ceza vs var mi dedim yok dedi icin rahat olsun dedi daha ne yapabilirim ki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)