Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Otobüse çarpan motosiklet sürücüsünün başı koptu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda pcx
    http://www.motosikletsitesi.com/iste...-an-video.html

kaza videosu, otobüs normal bir şekilde araç solluyor ve de sağ şeride geçiyor. Arkadaşımız çok hızlı geldiği için otobüsün sağına kontra vermek istiyor vede vazgeçiyor kurtarırım düşüncesiyle otobüsün tekrar solundan geçmeç istiyor ama hesaplayamadığı bişey var motor onun düşündüğü süratten de hızlı gidiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    vay be çok da hızlı değilmiş , tekrardan allah rahmet eylesin
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    o ne hiz kardesim derdin ne senin yaaa.. goruntuden belli asiri hiz zaten isiklardanda 232km hizla gectigi tespit edilmis..
    ..

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doğal seleksiyon

segreto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200
    İçim parçalandı resmen videoyu izlerken. Allah rahmet eylesin, ailesine sevdikleri ne bol bol sabır versin :(

VENOM's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYAL BUYSA HAYABUSA
    ALLAH Rahmet eylesin tüm kullanıcılar lütfen biraz daha dikkatli kullanalım

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Çok kötü. Allah rahmet eylesin.

Ailesine sabır versin.

Adamcagizin dünyası yıkıldı.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Allah rahmet eylesin bir babanın oğlunu bu şekilde görmesi dayanılmaz bir acı sabah var akşama yok ne zaman gidiceğimiz belli değil dikkatli olmak lazım hız yapmamak lazım kendimizi kaptırmayalım

Çok kötü çok.Ailesine sabırlar diliyorum.Özellikle o feryat figan çok kötü etkiledi.
    Arkadaşlar dikkatli olun lütfen hız yapmayın.yasal çerçeveler içinde kullanın aracınızı motorunuzu.Asvalt kalitemiz belli.Yapmayın arkadaşlar hızlı gitmeyin.

Gerekli tecrübeye ulaşmadan yüksek hacimli motosiklet almayın.Lastiklerinizi ihmal etmeyin.Motosikletinizin bakımını eksik etmeyin.Tekrar söylüyorum hız yapmayın.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    232 kmh sürat kabak lastikler bilinçsiz sürücü olabilecek tüm felaket kombinasyonlarını tamamlamış arkadaş rahmet dilemekten başka bir şey gelmez elimizden. Hadi kendine acımadın Ananı babanı da mı hiç düşünmedin be adam.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O hızın sonucunu ne bariyere ne de kabak lastiklere yükleyemezsiniz, bunu yapmak iki yüzlülüktür.

Geçen sene denyonun bir tanesi mavi bir suzuki ile istanbul'da 300km/h hız yapıp foruma video koyuyordu. "Kimseye zarar vermeden başını ye" yazdım diye forumdan uzaklaştırıldım.

Şu forumda kaç tane ölümlü kaza haberi okuduk, inanın ben enduro yada cross motor görmedim. Hepsi SS ve hepsi acemiydi.

Kendisine zerre acımam, ben otobüs şöförüne ve babasına acırım.

Bu tip videolar çekip foruma yükleyenleri şakşaklayan 2. sınıf denyolar olmaya devam ettikçe, bu görüntüleri izleyeceğiz.

Her gün biri, bir gün hepsi kendi başlarını yiyecek inşallah.

Benim hayatıma saygı göstermeyene ben hiç göstermem. Allah babasına sabır ihsan eylesin.
    Peder, bindiregandi, Mamba09 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı josepth_o6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosikletsitesi.com/iste...-an-video.html

kaza videosu, otobüs normal bir şekilde araç solluyor ve de sağ şeride geçiyor. Arkadaşımız çok hızlı geldiği için otobüsün sağına kontra vermek istiyor vede vazgeçiyor kurtarırım düşüncesiyle otobüsün tekrar solundan geçmeç istiyor ama hesaplayamadığı bişey var motor onun düşündüğü süratten de hızlı gidiyor.
    O kadar da hizli degilmis diyen arkadaslar var, inanamiyorum. Bmw K1300r suruyorum 290'a ciktigim vakitler oldu ama boyle olmamali. Bu kaza ne suratle ne de motorun lastikleriyle vs alakali bir sey.

Bu tek kelimeyle olumunu isteyerek bok yoluna gitmek. Sadece genc arkadasimiz icin cok uzuluyorum. Allah rahmet eylesin.
    OnurTr bunu beğendi.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    video silinmiş galiba

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Allah rahmet eylesin...

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir şekilde high side'a dönmüş iş. Belki fren ile bunu yaşamıştır bilemiyorum. Üzerinden atmış ve yola devam etmiş motosiklet. Allah sevenlerine sabır versin.
    Yok abi baksana direk otobuse tikliyo sonra bariyere dusuyo,yanliz tezim curudu. Ortada cok ciddi hiz var,otobusu gore gore basmis ve pek fren goremedim ben oldugu gibi gidiyodu. Allah tekrar tekrar ailesine sevenlerine sabir versin. Dusmanimin basina gelmesin boyle feci ölüm.

jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    Allah rahmet eylesin. Üstadlarım yanlış anlaşılmasın da motor anladığım kadarıyla eski kasa ninja. Ve arka lastik durumu da epey sıkıntı. Yani forum arkadaşlarıma söylüyorum. Herşey Allah'tandır. Kader diye bir şey var. lakin lütfen motorumuzun bakımlarını lastiklerin durumunu iyice kavrayalım anlayalım yaptıralım. Kaportası sizin olduğunuz bir aracın her santimetresinin en iyi şekilde bakımlı olması çok önemlidir.En ufak eksiği olmaması lazım. O an paramız olmayabilir vaktimiz olmayabilir sürmek isteriz filan ama eksik bir şekilde binmemeliyiz. Ve her zaman bilinçli kullanmayı öğrenelim öğretelim canlar.Özellikle yeni supersport sürücülerinin çok bilinçli ve dikkatli olması lazım. Kardeşimize Rabbimizden rahmet ailesine sabır diliyorum. Tekerimiz düz bassın inşallah.

Browning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500 FA
    O kadar hızlıki, en az 100 km ile sollayan otobüs şeridine giremeden yolun solu boş olmasına rağmen kontrolu sağlıyamadığı için sol arkadan yaslanıp denge kaybı sonucu motordan fırlayıp orta bariyerlere fırlamış rahmetli.Tanrım kalanlarına sabır versin.Bütün , SS i bu şekilde kullanan arkadaşlar bilmelidirlerki otoban veya ayrılmış üçer şeritli yollar motor yarış pisti değil.Tabiiki tecrübeli arkadaşlar belki tenkit edeceklerdir bu görüşü ama ! işte gerçek
    sdirer bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    Allah rahmet eylesin kalanlara sabir versin..

Bence her motosiklet kullanicisi arkadasin diger motosiklet kullanicisi arkadaslara karsi sorumlulugu var.daha yeni motosiklet kullanicisi olarak haberlerde motosiklet kazalarini izlemesinler diye gizli gizli kanal degistiriyorum anneme esime izletmemek icin. Bu camianin icinde olanherkesin sadece kendisini degil bu ise hakkiyla yeni baslamis ve yeni baslayacak arkadaslarida dusunmesini rica ediyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    kusura bakmayınca "sıcarım böyle işe" az önce maltepede yola giren jeep li kız önüme kırdı erkenden fark etmesem "eşşek" olduğunu çarpacaktım 5 metre kala yavaşlayabildim suratsız birde gülüyordukahpe az daha hastanelik edecekti beni

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Yarın motora binecektim yeminle soğudum abi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)