Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çok eskiden açılmış üzerinde çok durulmamış bumoto bu moto calibre 250

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    henüz yok :/
    arkadaşlar yeniyim buralarda zamanında yorum yapılmış ama uzun kullanan kimseyi görmedim henüz okumadım da bu moto calibre 250 almayı planlıyorum başlangıç olarak ideal mi veya motor çin sanayiden çıkamazsın diyenleri de okudum çok memnunum diyenleri de sahibinden.com dan baktığımda 5 bine falan bulunuyor yani bütçem en fazla o kadar zaten önerebileceğiniz başka model var mı yardımcı olursanız sevinirim boyum 175 kilo 70

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    kardeşim sen macera arıyorsun galiba,sokağa atacak paranmı var,elindeki paraya hondanın veya yamahanın alabileceğin motorları var,ha 250 olmazda 125-150 olur ancak kafan rahat olur,hem istediğinde paraya çevirip üstünü tamamlayıp büyütebilirsin,,

o söylediğin motoru alırken alırsın ama son sahibi olursun,birde çin olduğundan sanayiden çıkmaz kazandığını oralara verirsin

tekrar söylüyorum macera arama kafana vurursun sonra,,,

nesini alırsan al ama honda veya yamaha olsun

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Dalgamı geçiyorsun ? Üzerinde durulmamış ?

Onlarca konu açtık... konuşup kavga ettik...

Grenajları durduk yere çatlayan, boyası dökülen veya bloktan yağ fışkırtan kaç motorun bahsi geçti burada.

Az araştırın !
    Darkfriairs bunu beğendi.

Motosikleti
    baya okudum form da yani memnun kaldığını söyleyen arkadaşlar var 250 likle başlamak istiyorum ama cbr 250 de bütçemi aşıyor önerebileceğin başka bi model marka vs var mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:05 ----------

başangıç için ideal bi motor arıyorum yani beni motordan soğutmasın cebimi de yakmasın üç beş kuruş birikimimi çöpe atmak istemiyorum ve yaz sezonu açılmadan bi ss sahibi olmak istiyorum fiyatlar fark edecek diyorlar çok fark eder mi ?

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    Bende motor almadan once japon 125lik 150lik olacagina cin mali 250lik olsun daha iyi gider diyodum.ama cbf 150 alinca butun bakisim degisti.motosiklet alali henuz 2 ay olmus biri olarak seni anlayabiliyorum ama bence fazla macera aramamanda fayda var.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hiç maceraya girme, zaten Türkiye'de temiz racing motor bulmak zor, Çinlisini bulmak imkansıza yakın. Hem Bumoto Calibre artık kalmadı, Maranta Thunder 250 oldu. Maranta demişken şöyle bir modelleri var, çok güzel görünüyor ama bilen, kullanan yok :

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    AnimalPak üyelik nikiyle devam etseydiniz keşke
    Neden 2 üyelik açtınız?

Motosikleti
    o üyelik benim değil başka biri açmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:27 ----------

önerebileceğin bi motor var mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:30 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/100283-bu-moto-calibre-250cc-25.html
    Burdaki arkadaş hiç öyle demiyor

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Trolldur ellemeyin gider birazdan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)