Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Otobüse çarpan motosiklet sürücüsünün başı koptu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı 07DFB18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu da rahmetlinin giydiği kask:
    http://i.hizliresim.com/A5bjzr.jpg
    rahmetlinin,kafası koptu deniliyor ama kask boşta kenarda,acaba kaza anındamı fırladı,kayış takılı değilmiymiş

kazayı çeken arkadaki aracın kamera görüntüleri yayınlansada görsek olanları

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Babayı o şekilde görünce tutamadım kendimi ağladım.Nedeni ise benimde Babamın kesinlikle karşı çıkması ve motora binmemi istememesi.Gerçekten böyle haberler psikolojimi olağanüstü etkiliyor.Motora bindiğimde hep Babamın oğlum oğlum diye ağlaması geliyor aklıma.Kendimi suçlu hissediyorum.Hız yapmıyorum her gazı biraz açtığımda hemen frenliyorum.Bilmiyorum bu haberlere bakmayı bırakacağım artık böyle olmuyor.Ölmek değil de ailemi üzmek korkutuyor.

Burada büyük ihtimal aşırı hız olmuş.Ss Motor olduğuna göre çok büyük ihtimal hız, o yolda gaz açmaya müsait..Ailesine sabır diliyorum.Çok yazık olmuş..
    bindiregandi ve redmap bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Arkadaşlar yaklaşık kazadan 10 dk sonra ben yanindan geçtim olay yerinin. Cok cok cok kötü anlatamam allah rahmet eylesin. Evin tek oğlu ve babasiyla hep kavga ediyormus motor icin. Bugün yeni lastik almış onu denicem demis arkadaşlarina. Tahminim isin içinde tank tokatlamasi denilen olay da var. Allah rahmet eylesin. Bende motorlaydim eve zor geldim. Dikkatli olalim kaski kesin takalim ipini de takmayi ihmal etmeyin.

EreN! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250R
    valla kanım dondu ya. Allah rahmet eylesin...

Allah rahmet eylesin.Haberlere bakarken resmine rastladım.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Yol kenarında ki Giyotinlere bir kurban daha..

Bu arada o arka lastik ne öyle kaç yıldır motora ilgiliyim öyle bir lastik görmedim.

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Evet arkadaşlar ne dersek diyelim orada giyotin gibi duran bariyerler oldukça herkesin başına gelebilir. Rahmetli görünüşe göre büyük bir çarpışma yaşamamış. Motorun önüne ve otobüsün arkasına bakarsan hafif bir dokunuştan sonra denge kaybı olmuş ve motoru yatırmış gibi görünüyor. Zaten motor hız kaybetmemiş ki uzun mesafe sürüklenmiş. Bariyer olmasa belkide birkaç kırıkla atlatabileceği bir kazaymış.

Allah rahmet eylesin. Çok acı bir olay. Baba bakmak istiyor ama rahmetlinin başı bedende değil polis söyleyemiyor, bakmasına da engel olmaya çalışıyor. Çok üzgünüm. Allah kimselere yaşatmasın, aileye sabır versin.
    halilom bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ciddi anlamda motosikletten soğumaya başlamıştım bilgin öztürkün kazasından sonra. bu kazada adamın babasının feryatlarını görmek de tuz biber oldu. muhtemelen 2. el ucuz bir araç alıp motoru bırakacam yakın zamanda. aileme böyle bir acı yaşatmak istemem asla. benden bu kadar.
    halilom bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    ah be abi... biz bu görüntüleri yıllarca izleyeceğiz. eğitimsiz sürücülerden, eğitimsiz motosiklet kullananlardan dolayı hep izleyeceğiz. bu yeni ehliyet yasası belki işe yarayacak bir nebze. şu arka tekerin haline bakın arkadaş ya. bu lastikle o motosiklette marşa basmak bile yanlış ya. nasıl bu kadar bilinçsiz olunabiliyor. nasıl? ailesine yazık gerçekten çok üzüldüm babasına. çok üzüldüm. başı sağolsun.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı OSİMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yaklaşık kazadan 10 dk sonra ben yanindan geçtim olay yerinin. Cok cok cok kötü anlatamam allah rahmet eylesin. Evin tek oğlu ve babasiyla hep kavga ediyormus motor icin. Bugün yeni lastik almış onu denicem demis arkadaşlarina. Tahminim isin içinde tank tokatlamasi denilen olay da var. Allah rahmet eylesin. Bende motorlaydim eve zor geldim. Dikkatli olalim kaski kesin takalim ipini de takmayi ihmal etmeyin.
    tank tokatlaması başıma gelmedi ama böyle bişey sanırım

http://www.joe4speed.com/Racing-TankSlapper-19sec.mpg

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    allah rahmet eylesin

Motosikleti
    Video yu oynatmadi fakat sunu söyleyeyim. 319 metrenin son 5-10 metresi haric yerde sürtme izi yok yani 300 metre motor kendi kendine gitmiş.
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

BlackNaked - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Bence olay aşırı hız fakat darbe yok çünkü arka lastik kabak yüksek hızda giderken arka tekeri kilitledi teker uzun süre kaydı sürücüyü üzerinden attıktan sonra minibüse yandan vurup giymeye devam etti . Videoyu izlerken orda benim babam olsa diye düşündüm ve babamda bana motor alma motorla binme diye o kadar söyledi ki 2 hafta bu konu yüzüne konuşmadık küs kaldık cidden çok kötü hissettim suan . Allah sabır versin tüm ailesine , vefat eden arkadasinda mekani cennet olsun...

Motosikleti
    Bunun anlami bana bilgime göre. Tank tokatlamasinda motor recep kardesimizi üstünden atmış. Yeni lastikleri de bugün taktircakmis. Su an motorun ustuneki lastikle ya cok iyi virajlar yapti yada lastik yakti zaten degiscem diye. Bilmiyorum tek diyeceğim bu araclar kesinlikle ekipman istiyor hem de kaliteli. Bu arada teker kitlemesi yok yerde lastik izi görmedim.

KIDI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Allah rahmet eylesin. Allah ailesine sabır versin.
    'Saygı göster, saygı gör.'

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bariyerlerin altının kapatılması gerekiyor. Arkadaşını aslanlar yerken bön bön bakar zebralar gibiyiz. Hiçbir şey yapmadan oturdukça bu haberleri tekrar tekrar izleyeceğiz. Benim gördüğüm, duyduğum kaçıncı böyle haber.
    gursus, shadow_57, Zuzuuw ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    Acı bir ölüm, acı feryatlar.Sanırım videoyu izledikten sonra hepimiz tiskindik motorlarimizdan.
    Allah kimseye böyle bir acı yasatmasin.
    Blackeagletr bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Mt-25
    Allah rahmet eylesin çok kötü bir ölüm, motoru bırakma sebebi resmen...

TanerPasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250mct
    Allah rahmet eylesin. Genc kardeslerim görün. Görün ve ailelerinize annenize babanıza hak verin. Onlarin size karsi cikmasinin sebebi geri kafali olmalari degil. Sizi onemsemeleri. Sagdan soldan duyuyorlar bu haberleri iste goruyorlar. Yazık günah. "Sorun tekerlerde surucu dikkatsiz vsvs." degil mevzuu. Aile ona bakmaz işte. Anne babanizi anlayin bu konularda. Asla onlara karsi cephe almayin. Bende yeni motosiklete baslayan biri olarak söylüyorum bunları. Mekanı cennet olsun kardeşimizin.

Motosikleti
    Honda Activa S 125
    Allah rahmet eylesin.
    En azından bir fatiha göndermeyi ihmal etmeyelim arkadaslar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)