Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba ben yeni motor alıcam şu an bu motoru almak fikrindeyim,fakat kararsız kaldım bu motoru kullanan arkadaşlar bana biraz bilgi verebilirmi? Uzun yol da yapmayı düşünüyorum uzun yolda rahatlığı nedir, 2 kişi gelip gidicez yaklaşık 600 km lik bi yol arkadaki arkadaş için rahatsız edicimidir.Aynı zamanda başlangıç motorum olacak farklı bir önerisi olan arkadaşlar varmıdır? Şimdiden çok teşekkür ederim.(Ekipman harici 7-8 bin lira bütçem var)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Ne kadar zamanda alınacak o yol? Başlangıç için güzel, titreşim çok yok. 100le rahat 2 kişi gider. Gel ben satayım. 1200 km de kasım ayında aldım. Motul 5100 yağ kullandım. Ön cam ve elcik koruma var

Memnun değilmisin dostum neden satıyorsun motoru internette araştırdığım zaman da herkes 300 400 km de satışa koymuş motoru bi sıkıntısı mı var yada satışı zor diye düşünmüyor değilim.

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Moda olan kafe racer işine gireceğim. Memnunum, 200cc lik bir motordan beklenmeyecek performans var o paraya. kütahyadan sakaryaya geldim ilk yağ değişimi olacaktı, 110-120 ile geldim arada 10dk yıldırım motorda durdum sonra servise gittim. çok sıkıştırmadın heralde motor çok sıcak değil dedi servis. yol 200 km

Az çok artık tanıyorsundur motorunu ilk alacağım için ne dersin gözün arkada kalmadan al dermisin? Birde merak ettiğim bu motor 15000 20000 km lerde orası burası dağılıyormu? Sağlamlığı nasıl?

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Orasını bilmiyorum, yıldırım motora ktm almaya gittim, gözüm korktu fiyatlardan param da vardı ama yine de korktu ilk motorum olacağından. duke 200 bile pahalı geldi. duke 390 dı almayı planladığım. Ama dediğim gibi performansı güzel, titreşim yok mu, var fakat çokk fazla değil. benim bunu tercih etme sebeplerim arasında ikinci elinin iyi gitmesi de vardı. arka çamurluksuz hali yakışıklı da motorun. yaz gelince çıkarırım. şimdi sakaryada bi öğretmenin garajında. kışın binilmiyor. shoei xr1100 kaskım 2 dainese montum, daienese pantolonum var yine de binmem bu havada

Bende aynı kaskı düşünüyorum valla verdiğin bilgiler için teşekkür ediyorum iyi geceler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Taş gibi motor. Her açıdan ama, konforuna kadar. 2 kişi 600km yol eziyet olur. 100-150km sonra otobüse bindirirsin artçını.

efsane88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Bizim grupta 6tane var beraber her hafta sonu sureriz artci icinn kotu arka selesi baya can cekistiriyor performasi gayet guzel 2 kisi duzdr rahat 120yle yolculuk yaparsin ara hizlanmalari guzel arac sollarken cok iyi gucunun hakkini veriyor parasina gore guzel motor tavsiye ederim on numara

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Pulsar başlığındaki milyon tane yorumdan birini oku.
    konu kilit dağılın beyler
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    ben esimle 1300 km yol yaptım gecen yaz tık demedi namussuz . tek sıkıntı rüzgar varken 90 ı gecemedik ama baya rüzgar vardı yoksa güzel yapıştır gitsin . bu arada fırsatcılık olmasında bende satıyorum 15 .000 bakım yeni yapıldı artık bi enduro lazım

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Herkes memnun pulsarından ama herkes de satıyor. Çok ilginç

Garaj motorları mı acaba aynı zamanda?

Dostum servis ile akraba olmak istiyorsan hiç düşünme al pulsar gitsin.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pulsar ile CBF 150 kıyaslanamaz bile . Pulsar çok iyi bir motor, rakibi 250 cc diğer araçlar: cbr 250 , z250sl v.b.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Eğer ikinci el düşünmüyorsan o paraya alacağın f/p ürünü bajaj pulsar'dır. Aklında soru işareti varsa bi test sürüşüne çıkarsın. Zaten motor ülkemizde rüştünü ıspatlamış bir model.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar ile CBF 150 kıyaslanamaz bile . Pulsar çok iyi bir motor, rakibi 250 cc diğer araçlar: cbr 250 , z250sl v.b.
    işte burda hata var dostum.
    pulsar cbr 250 ile kıyaslanamaz aslında. biri 8000 biri 14000 tl çünkü. neredeyse 2 katı. cbf ile arasında 2000 tl var cbr250 ile 6000.

ama bazı arkadaşlar , gelip hiç utanmadan , yüzü kızarmadan , forumda ekranın karşısında yazmanın verdiği rahatlıkla mı artık bilmiyorum , cbr 250 pulsardan daha iyi motor yazabiliyor.
    açın bakın pulsar konusunu başından beri yazıyorum ve okuyorum o konuyu.

bunların bir kısmı zengin züppesi , 8000 ile 14000 onlara aynı geliyor. kimisi sym wolfe 12000 gömüp bağırarak ortada dolaşıyor. kimisi bilmeden atıp tutuyor falan.

stop etme sorunu mu varmış pulsarda?
    cbf hiç çalışmıyor gözüm ya. hem de o herkesin japon harikası dediği cbf. bildiğin sabahleyin zor çalışıyor motor kaç marşta alırsa. jikleyi açıp ısıtıyorsun falan.
    komedi ya bildiğin.
    AttilaXtreme bunu beğendi.

BlackNaked - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Pulsara bindikten sonra kendin karar vereceksin buna .
    İlk rodaj yaparken harbiden ısınamamistim motora fakat rodaj bittikten sonra o yağ değişip gazı rahatça açabileceğini bildiğin andan sonra baba oğul gibi oluyorsun motorsikletinle.
    Cbr 250 ile karşılaştırmak saçma cbr daha kaliteli bir motor ee zaten fiyat farkı belli ama şöyle birşey söyliyim kuzenimde mevcut cbr250r ve 2 haftada bir birlikte gezeriz daha hiç aşağı kalır bir yanı olmadi pulsarimin gerek gidiş gerek bir ortama girince cbr250den küçümseme gibi . Uzun yolda ben max 140 150 yaparken o 160 170 gidiyor orası ayrı

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    her zaman söylediğimi yine söylüyorum (bajaj kuralkan ın elinde olduğu sürece hayatta alınmaz) bajaj almada ne alırsan al kardeş

birbirinize küfür etmekle elinize bişey geçmez arkadaşlar,herkes fikrini söylemekte serbes,herkes aklına yatanı alır

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Bajaj alınmasına alınırda, arkasında Kuralkan ve Çinli motorlara bakan servisleri olduğu sürece ben herkese uzak durmasını tavsiye ediyorum.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Pulsar hakkındaki fikirlerim aynı, motor fena değil. Sadece motoru sorarsan motor fiyatına göre güzel. Ama alınır mı dersen, önce ben sıkıntılarını söyleyeyim, alınıp alınmayacağına sen karar ver.

Sayayım hemen;

- Kısa sürede satmak istersen zarar edebilirsin, 2. eli pek hızlı değil.
    (uzun dönem kullanacaksan 2. el konusunu çok kafana takmana gerek yok, bu madde seni bağlamaz)
    - Servislerinin çoğu kalitesiz, özensiz iş yapan yerler. Uyarmadı deme. (kimse alınmasın darılmasın ama bu böyle)
    - Stop etme sorunu hala sürüyor. Kimse sorun çözüldü demesin, bizzat yaşadım ve gözlerimde gördüm bu sorunu 2015 modelde.
    - En büyük sorun da distribütör firma. Başka markaların da daha öncede distribütörlüğünü yaptılar, o markaların şuanda piyasadaki hali ortada.

Ayrıca öyle sattıkları malın arkasında durmayı pek sevmeyen bir yapıları var. Ciddi bir sorun yaşadığında, avukatımızla muhatap ol cevabını alıp hukukun soğuk yüzüyle tanışabilirsin

Senin sorduğun sorulara cevap vermem gerekirse,
    sürüşü ve gidişi iyi, dengesi güzel o konuda kafan rahat olsun.
    ancak artçı selesi çok rahatsız. 100km den uzun yol artçıya eziyet, işkence olur.
    Artçı oldum pulsarda, yok böyle sert bir sele, uzun yol hayatta çekilmez.

Tüm bunlar senin açından sorun değilse, son karar senin. Öyle çin malları gibi kalitesiz değildir pulsar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)