Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kredi ve Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosiklet kredisi veren bankalarda var.Diğer kredilerde en fazla 36 ay vade var.Türkiyefinans 48 ay verdiğini belirtmiş sitesinde motosiklet için.Ama detayları bilmiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satış kısmı ile ilgilenmiyorum.
    Elhamdülillah Müslüman olan birine "Faize bulaşmak akıl kârı değil" diyorum.
    ne zaman biri çıkıp da bunu diyecek diye bekliyodum...

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı dejavoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet kredisi veren bankalarda var.Diğer kredilerde en fazla 36 ay vade var.Türkiyefinans 48 ay verdiğini belirtmiş sitesinde motosiklet için.Ama detayları bilmiyorum.
    türkiye finans ve kuveyttürk' den almayı düşünüyordum. fakat nakit bir şekilde vermiyorlar parayı ne yazıkki. ve turkiyefinans ın oranları acayip yüksek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:52 ----------

Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satış kısmı ile ilgilenmiyorum.
    Elhamdülillah Müslüman olan birine "Faize bulaşmak akıl kârı değil" diyorum.
    tabi işin bu kısmına da kafa yoruyorum. kuveytturk ile bir görüşeceğim. kriterleri nedir ne değildir. turkiye finansın yanına pek yaklaşılmıyor, oranları çok yüksek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:56 ----------

Alıntı dejavoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yüksek vadeye bulaşma taraftarı değilim. ayda 1000-1500 aralığını ödeyecek durumum var. dolayısıyla 24 taksit en fazla.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)