Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ayna Problemi, Karlı Havalar, Yeni Tankpad ve Kan Grubu Sticker

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.Cankurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 (2013)
    Malum yoğun karlı ve soğuk günlerden dolayı çoğu kişi benim gibi motorunu kullanamıyor. Bende 2 gündür görmediğim Cıbırımı görmeye gittim. Çok uzak yerde değil sığnak ta da olsa insan hevesli ve özlem duyuyor

Havalar buz e doğal olarak samsunda etkilendi bu durumdan
    [IMG][/IMG]

Bir süredir aklıma takılan bir konu var, motorumun (Sağ aynası), sol aynasına göre daha farklı duruyor yani istediğim görüş açısını ayarlayamıyorum yada bende mi bir sıkıntı var acaba ?
    [IMG][/IMG]

Kendime daha önceden söz verdiğim biraz stickerlar yapıştırdım kendi çapımda güzel gözükmesi için.
    Bunlar AGV kask sticker, Kan Grubu Sticker (Gerekliydi), Ve Tankpad oldu.

AGV ve Kan Grubu Sticker
    [IMG][/IMG]

Ve Tankpad

[IMG][/IMG]

Herkesin yorumlarını beklerim, eleştirilmek güzel bir şey motorumu kendi çapımda kişiselleştirmeye çalışıyorum. Bir sonraki işlem ise Jant Sticker olacak. Sizin önerilerizde altın değerinde benim için herkese iyi forumlar
    oggomoggo bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    bir zincir al eger o karda suruceksen . bence cok iyi olmus kan grubunu yazdigin bizim kuzende aliskanlik var 5 motor degistirdi surekli kan grubunu yapistirir
    M.Cankurt bunu beğendi.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim ve kan grubunu yapistirmak ciddi anlamda mantikli,kaza aninda bilincin yerinde olmasa dahi kimsin nesin anlayabilir gorevliler. Agv stickerini sanki duzmu yapistiraydin diye dusunmedim degil acikcasi. Aynalarida istersen degistirebilirsin,sanirim 600RR aynasi ile degistirenler vardi. Sezon acilinca yollarin tozunu attirirsiniz merak etmeyin keyifli forumlar dilerim
    Nuansiyen bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)