Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Öğrenci olup da motosikleti kendi üstüne olanlar bakabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı bilirkişi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru söylüyorsun da babamın A2 ehliyeti yok radara girsem kırmızıda geçsem hatalı park vs plakaya yazılan cezada araç babamın üstüne olduğundan ehliyetsizlikten işlem yaparlar sonra uğraşıp dururum. Ehliyeti olan bi büyük bile olsa plakaya yazılan ceza canımı sıkar tedirgin kullanırım aracı.
    Ehliyetle alakası yok dostum. İstersen bilmem kaç yaşındaki dedenin üstüne bile yapabilirsin. Yaptığın kazada tutanağı kendin doldurursun karşı taraf sizin sigortadan tahsil eder.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

Alıntı PatientZer0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru benim gibi ailesinden gizli alanlar ne yapsın
    Mutlaka sizi anlayan, destek veren bir aile üyesi çıkar. Çıkmasa bile bu işin gizlisi olmaz. Ben bizimkilerden gizli almaya kalktım başıma gelmedik şey kalmadı. Her şeyim ters gitti. Zaten 3-5 günde kabul ediyorlar, alışıyorlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyetle alakası yok dostum. İstersen bilmem kaç yaşındaki dedenin üstüne bile yapabilirsin. Yaptığın kazada tutanağı kendin doldurursun karşı taraf sizin sigortadan tahsil eder.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

Mutlaka sizi anlayan, destek veren bir aile üyesi çıkar. Çıkmasa bile bu işin gizlisi olmaz. Ben bizimkilerden gizli almaya kalktım başıma gelmedik şey kalmadı. Her şeyim ters gitti. Zaten 3-5 günde kabul ediyorlar, alışıyorlar.
    Geçen ay babamın arabasıyla radara girdim plakadan doğru babama ceza geldi ben kullanıyordum.
    Tedirgin olurum yani başkasına aitse ceza plakaya yazılıyo başım ağrır.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Merhaba, ben ekim ayında motor aldığım hemde 22 yaşındaydım o tarihte. İlk motorum yani riskli sürücü grubuna giriyodum bi acenteye gittim en düşük 800 tl fiyat verdiler babam tanıdık biriyle görüştü ve 280 tl ye yaptırdım. Motor sigortasında cc nin önemi yoktur daha çok kullandığın motor modelinin yaptığı kaza oranına bakılır. işin kısası tanıdık biri varsa ona git ver korkma öğrenci olman motorunun cc si herhangi bir ücret değişikliğine yol açmıyo.

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Yaş 22 benim 5. motorum 1 kere kaza kaydı var oda karşı taraf arkdan çarptı %100 haksızdı 330 lira civarı çıkmıştı .Demir sigortada 4 taksit yapıyorlar diye biliyorum ben zamlar gelmeden yaptırmıştım .

Onur994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 r
    yas 21 ilk araç cbr 125r ankara plaka istanbulda suruyorum 1230 tl cıktı 2015 aralık ayında kredı kartına taksıt yapabılıyorlar..

(Ben bu sıgorta sırketlerının alayını........)

idmanyurdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache(2007),ybr 125 (2014),(cbr 250 2013)
    yaş 24 geçen yaz 220 lira demir sigorta 33 plaka

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    sigorta sepeti.com a bir danışmanızı tavsiye ederim. tüm sigortalardan teklif alıp size cazip olan fiyatları iletiyorlar.
    dosyalanmış bir şekilde yanında ruhsatlık ve kaza tutanakları hediyeleriyle beraber gönderiyorlar.
    mail ve telefon yoluyla rahatlıkla ulaşıp her türlü bilgiyi alabiliyorsunuz gayet ilgililer.
    piyasada sormadığım firma kalmamıştır en uygun fiyatı buradan aldım.

bundan sonra da buradan şaşmam çok memnun kaldım. firma ile bir alakam yok sadece müşterisi olarak birebir yorumumdur.
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Sürekli aile büyüğü mevzusunu dillendiriyoruz ama ensesi kalın sigorta şirketleri bu duruma da el atmazlar umarım.
    Peder bunu beğendi.

Ekim ilk haftası 2015, yaş 20 ilk motor, motor 2. el,Bajaj boxer 150, Eskişehir plaka, demir sigortadan 185 TL çıktı

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Yaş 21. İzmir plaka. İlk motorum. ,180 cc. Anadolu sigorta 283 tl

BerkayGünönü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Max -- SYM Wolf SB250
    Plakanın neresi olduğunun bir önemi yokmuş ikametgahın neredeyse orası baz alınarak fiyat biçiliyormuş. Trafik memuru bir tanıdıktan duydum. Soruna gelecek olursam yaşım 23 150cc xtreme max kullanıyorum. 2014 eylül ayında 270 lira ödedim, 2015 eylülünde 475 ödedim (kazasız indirim hali ) Bakalım bu sene ne olacak, ben 600 olur diye düşünüyorum. Ödemediğin taktirde gün başına %5 cezai işlem ödüyormuşsun sanırım sigortadaki kadın öyle demişti.
    Her motorcu bir gün asfaltı tadacaktır

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Yas 26 motosiklet ybr 125 kaza yok en dusuk halk sigorta 457 tl yapildi 4 taksite boldurdum yer mersin tarsus

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Yaş 22 şehir Eskişehir bundan önceki motorum 400 civarındaydi 2 yıl önce. Şu anki motorum babamın üzerine. Ekim ayında 140 liraya yaptık 3 ay gecikme faizi dahil. Yani yaşı büyük aile bireyi varsa muhakkak onun üzerine al derim. Sigortaya motosiklet parası verme boşuna. Şehir de Bartın çok düşük çıkar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)