Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

MT 07 egzoz

Motovento
    REKLAM ALANI

MT 07 modelinde eeen tok ses alabileceğim egzoz ve fiyatını bilen abiler ablalar yardımcı olabilirlerse dua ederim teşekkür şimdiden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En iyi ses akrapovicten alinir. Turkiye fiyati 4.000TL kusur. Yurt disindan 1.500,2.000TL ye getiriliyo diyolardi.

Çok teşekkürler ama en tok ses o değilmi eminsin ebay dan alışveriş yapan biri varmı o yönden bilgin varmı ordan sipariş verilebilir değilmi

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Dostum youtube'de bathu r1 diye bir kanal var. onların çektikleri videolardan birinde arkadaş sıfır mt 07'sine akrapoviç taktırıyor. sesi dinleyip karar verebilirsin. İzmir'de idiler sanırım.

Onlar zaten takip listemde dünya genelinde MT07 modelinde bütün egzozları dinledim ama gerçek hayyata karşılaşıp hoşuna şu egzoz diyebilen arkadaş varmı diye merak ettim

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akrepli (akrapovicli) mt07 ile isiklarda karsilastim. Adam kalkista gaza bi asildi ayagim titredi yalan yok. Ben boyle tatli boyle guzel bi ses duymadim. Cidden sesi mukemmel be

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    İzmir Urla'da Tahim usta var. Geçen yıl bir arkadaşın MT-07 orjinal eksozunda ufak bir oynama ile acayip tok ve güzel bir ses almıştı. Motorun sesini duyunca ben bile hayran oldum. Kesinlikle orijinalliği bozulmadan halletmiş. İzmir ve yakın yerde iseniz bir bakın veya kendisi ile görüşün.
    Uykusuzcorap bunu beğendi.

Metin abi daha ayrıntılı bilgi verme imkanın varmı yoksa seninde duyduğun o kadarımı yardımcı olursan yok demem valla :D

Sti çok teşekkürler verdiğin bilgi için

zanyoscar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5 ay once Smokehead el yapimi egzoz taktirdim.20-25 senelik egzoz ve motor ustasidir yapan sahis.hatta kendi el yapimi egzozlari zamaninda motor dergisinin yaptigi kiyaslamada performans olarak dinamometrede en iyisi cikmistir.bunu kendim gibip gordum o yuzden anlatiyorum.
    akrapovic kadar guzel ve hatta daha guzel ses cikardigini ve yeri titrettigini soyleyebilirimben de tok sesi sevdigim icin o tarz ses veren modelini taktirdim.ama yapan usta nasil ses istedigimi sorarak ona gore model verdi.Tiz ses istiyorum deseydim baska bir model vericekti ama ben tok ses vereni tercih ettim senin gibi.yakinda bi videosunu cekip koyarim.fiyati da uygun,yaptirmak istersen istanbul'a gelmen gerekecek

Bu arada benim performansla cok bi isim yok.Yani performans icin degil %100 ses icin taktirdim demek istiyorum.mt-07 zaten yeterli guce sahip motor.tek eksiginin ses oldugunu dusundugum icin taktirdim.takan usta da zaten ''bundan 5-6 beygir fazla performans alirsin gibi birsey demedi.Cunku ona gore yakit-hava karisim haritasinin tekrar ayarlanmasi lazim o egzoza gore vs. sadece kafa tupunu degistirerek(slip-on) gayet guzel ses alabildigim bir egzoz oldu.
    araltı bunu beğendi.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    En tok sesi mivv gpden alırsın. Full sistem karbonu kardeşlerden 507 euro'a aldım. Akrapovice göre sesi bir miktar daha az ancak daha tok ve güzel.
    ardacik bunu beğendi.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En tok sesi mivv gpden alırsın. Full sistem karbonu kardeşlerden 507 euro'a aldım. Akrapovice göre sesi bir miktar daha az ancak daha tok ve güzel.
    Bedavaymis
    Uykusuzcorap bunu beğendi.

zanyoscar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=wgP0jttj8vk

bu mu?

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Alıntı motorcuçırağ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metin abi daha ayrıntılı bilgi verme imkanın varmı yoksa seninde duyduğun o kadarımı yardımcı olursan yok demem valla :D

Sti çok teşekkürler verdiğin bilgi için
    Ustanın telefonu bende yok. Ama Urla sanayi sitesinde kime sorsan gösterir. Motoru ve sesini bizzat görmüş ve denemiş birisi olarak yazdım. Gerçekten muhtaşem tok bir sesi vardı. O arkadaş daha sonra o motoru başkasına sattı.
    Eksoz konusunda Tahim usta Türkiye'nin en iyi ustasıdır. İnternet üzerinden de araştırabilirsin.

GÖKTÜRK99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125
    Youtube da bathu57 diye bi kanalin mt07 akrapovic diye videosu var izlemeni tavsiye ederim.

VESPERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 800 GS
    MT-07 serisi için özel üretilen Akrapovic Titanium. Gerisi kafa şişirir anca.

1500 - 2000 TL'ye de bu egzosu yurtdışından getirmemezsin o eskidendi. Artık babalar gibi kur farkımız var. Shipping + gümrük vergisi ile TR fiyatına geliyor.

İkinci el olarak facebook MT grubundan satışa sunuluyor bazen onlara bak derim. https://www.facebook.com/groups/mt07turkiye/

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    Alıntı VESPERA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT-07 serisi için özel üretilen Akrapovic Titanium. Gerisi kafa şişirir anca.

1500 - 2000 TL'ye de bu egzosu yurtdışından getirmemezsin o eskidendi. Artık babalar gibi kur farkımız var. Shipping + gümrük vergisi ile TR fiyatına geliyor.

İkinci el olarak facebook MT grubundan satışa sunuluyor bazen onlara bak derim. https://www.facebook.com/groups/mt07turkiye/
    arkadaşlar şu gümrük vergisinden gözünüzü korkutmayın artık

neden derseniz türkiyede AKRAPOVİC TITANYUM Modeli şuanda = 4.822,74 TL K.D.V Dahil fiyatıdır (bknz : http://www.brnmotor.com.tr/Yamaha-MT...,PR-11973.html

bu egzoz ebayde 2670 TL + 140 TL KARGO + 535 TL %20 KDV DERSEK = 3345 TL YAPAR.. (bknz; http://www.ebay.com/itm/Akrapovic-Ya...dWlX9N&vxp=mtr

3345 - 4822 = 1477 TL ARADA FARK VAR....ben bu aradaki 1500 tl için hem 1 ay beklerim hemde urğraşırım.(BİRDE GÜMRÜK BU ÜRÜNDEN OLURDA ŞANSINIZ YAVER GİDİP KDV LENDİRMEYE SOKMASSA ARADAKİ KAR 2000TL OLUR TABİ BU TAMAMİYLE ŞANS) ..1500 tl nerden baksanız 1aylık asgari ücret demek...tr den alıp öpüleceğime uğraşır yurt dışından sokarım....gümrük işleride artık eskisi gibi değil..ürün alıyorsunuz satış fiyatından..kapınıza kadar posta ile geliyor..getiren kişi sizden kdv sini talep ediyor(gümrük ücreti denilen parayı) parayı tahsil ettikten sonra alıyorsunuz ürününüzü devam ediyorsunuz ;)

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir ara ara gazı veirp milleti korkutan bir manyak var vardı o bu muymuş :D

cenkkara07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRACER900
    hiç uğraşmayın bence alın bi tiger devam edin

http://urun.n11.com/egzoz/yamaha-mt-07-tiger-full-karbon-headersli-set-hediyeli-P82623495

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı zanyoscar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bu model

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler