Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MT 07 egzoz

Motovento
    REKLAM ALANI

m4 exhausta da bak müthiş ses veriyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben two brothers tavsiye ediyorum. Ayrıca istanbulda isen Ferik egzoza bi uğrayabilirsin. İstediğin seste gayet başarılı egzoz yaptırabilirsin orda.

Boğazdan titanyum akrapovic taktırsam db killer ile kullanımda yolda polisten ceza yermiyim ?

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    nerde yaşıyorsun en tok ses two brothers dan çıkar dinletelim sana

Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerde yaşıyorsun en tok ses two brothers dan çıkar dinletelim sana
    istanbul, twobrothers rolanti düzenini bozuyormuş mt7 ve 9 a önermiyorlar ?

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Paran varsa yurt dışı full sistem akrapovic. Ekonomi sarsıntıdaysa Avcrom egzoz halil ustadan full set avcrom yapıştır gitsin. Adam güzel egzoz yapıyor.. ses efsane..

Farklı seslere ve fiyatlara sahip çok egzoz var fakat akrapovic kadar güzel tok ses veren egzoz yok. ( Mt-07 de titanium akrep kullanıyorum)

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı major24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farklı seslere ve fiyatlara sahip çok egzoz var fakat akrapovic kadar güzel tok ses veren egzoz yok. ( Mt-07 de titanium akrep kullanıyorum)

YAnlış anlama kardeş senle alakalı değil, bu arada caps modası başlamış bende eksik kalmayayım dedim =)
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    ankarada egzoslu mt7 ci varmı acaba aramızda. Niyetim var ama okadar paraya değer mi bilmiyorum canlı görmek lazım sesini. Akrep olmak zorunda değil herhangi bir egzoslu mt7ci arıyorum

mtnsyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Motorum MT 07 egsozum tiger çok memnunum ve akrepten bile daha tok ve gür sesi var kesinlikle

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı mtnsyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum MT 07 egsozum tiger çok memnunum ve akrepten bile daha tok ve gür sesi var kesinlikle
    Ozaman bir ara gerçek sesini duyalım bakalım bu canavarın kalbi Nasıl atıyormuş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı taylan730 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ozaman bir ara gerçek sesini duyalım bakalım bu canavarın kalbi Nasıl atıyormuş
    Db killer olmadan çok fazla kulak çınlaması yapıyor. Eksozun gürültüsünden mi yoksa edilen küfürlerden mi henüz karar veremedim.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    IXRACE çok hoş duruyor.
    Alttaki fotoyu yamaha bayiinde önceki hafta ben çektim.

Şimdi merak edip başka modeli var mı diye baktım ve bunu buldum.

Merak edenler için üstteki Z8
    alttaki Z7 modeli.
    ZümeR bunu beğendi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Bir şey sormak istiyorum, akrep egzoz değidiniz, akrapoviç mi yoksa scorpion mu ?

Alıntı major24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ne kadara aldın? ve kullanırken susturuculu susturucusuz polislerle aran nasıl? Aman ceza yiyecekmiyim diyemi dolanıyorsun yoksa susturuculu sorun yokmudur? Alma arefesindeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:33 ----------

Alıntı Yasin D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir şey sormak istiyorum, akrep egzoz değidiniz, akrapoviç mi yoksa scorpion mu ?
    akrapoviç....

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    IXRACE çok hoş duruyor.
    Hocam ixrace de çok hoş duruyor ama tr de yok malesef. Bunu yurt dışından getirmek ile 2.el titanyum akrep arasında kaldım. Sanırım akrepi tercih edeceğim.

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Alıntı EmirhanCoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu gümrük vergisinden gözünüzü korkutmayın artık

neden derseniz türkiyede AKRAPOVİC TITANYUM Modeli şuanda = 4.822,74 TL K.D.V Dahil fiyatıdır (bknz : http://www.brnmotor.com.tr/Yamaha-MT...,PR-11973.html

bu egzoz ebayde 2670 TL + 140 TL KARGO + 535 TL %20 KDV DERSEK = 3345 TL YAPAR.. (bknz; http://www.ebay.com/itm/Akrapovic-Ya...dWlX9N&vxp=mtr

3345 - 4822 = 1477 TL ARADA FARK VAR....ben bu aradaki 1500 tl için hem 1 ay beklerim hemde urğraşırım.(BİRDE GÜMRÜK BU ÜRÜNDEN OLURDA ŞANSINIZ YAVER GİDİP KDV LENDİRMEYE SOKMASSA ARADAKİ KAR 2000TL OLUR TABİ BU TAMAMİYLE ŞANS) ..1500 tl nerden baksanız 1aylık asgari ücret demek...tr den alıp öpüleceğime uğraşır yurt dışından sokarım....gümrük işleride artık eskisi gibi değil..ürün alıyorsunuz satış fiyatından..kapınıza kadar posta ile geliyor..getiren kişi sizden kdv sini talep ediyor(gümrük ücreti denilen parayı) parayı tahsil ettikten sonra alıyorsunuz ürününüzü devam ediyorsunuz ;)
    Emirhan bey merhaba, Siz yurtdışında hangi satıcıdan aldınız? Bende motorum için ciddi ciddi yurtdışı egzoz almayı düşünüyorum. Bulduğum birkaç firmada 870 dolara felan kargo dahil satın alabiliyorum. Ebayda Daha ucuza bulmak mümkün. Gümrük vs gibi işlemlerle uğraşabilirim. Türkiyede MT-09 akrapoviç karbon 3800TL civarı. Yurtdışından alsam her halükarda gümrük vs dahi eklense 800TL civarı kardayım. Daha önce yurtdışından defalarca malzeme getirdim ama hep 200$ altı ürünlerdi.

Benim sormak istediğim karbon vs titanyum ile ilgili. Bu ikisi arasında çok fazla bir ses farkı var mı? Titanyum olanın sesi sanki biraz daha tok bir ses. Bunu genel olarak soruyorum aslında. MT-09 akrapoviç titanyum ile karbon arasında 250 dolar kadar fark var.

Siz olsaydınız hangisini alırdınız?
    www.arectron.com

Bugün itibariyle titanyum akrepi taktırmış bulunuyorum. Susturucusuz ses mükemmel ama aşırı derecede çok bağırıyor. Susturucuyu taktınmı orjinalinden biraz hallice. Nası kullansam bilemedim.

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Bugün youtubede dolanırken mt 07 en güzel egzozları izliyip dinlerken bilindik markaları pek beğenemdim açıkcası şöyel bir videoda ailexpress ten alınma egzoz gördüm ve bence gayet hoştu.Birde en çok M4 egzoz sesi yakışıyor mt 07 geri kalan su fokurdaması gibi geldi.

https://www.youtube.com/watch?v=GWLH5RnlSX4

Mt-07 güzel bir ses çıkıyo bu egzozla hemide çok ucuz mt sahini arkadaşlara duyrulur

https://tr.aliexpress.com/item/Yoshi...306500686.html

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler