Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uzun saç ve kask

Motovento
    REKLAM ALANI
    KIDI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Arkadaşlar kaskı takıp böyle 1 saat çıkarmadığınız da en son çıkarınca saçınız birbirine girmiş , terlemiş dağılmış hale geliyormu sizinde siz nasıl önlemler alıyorsunuz. Teşekkürler
    brkylmz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Buff takıyoruz dostum sorun olmuyor Tabi kışsa da balaklava çözüyor tüm sorunları uzun saçlilarda..

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Senelerce uzun saçla motor kullanmış biri olarak tek çözüm buff diyebilirim.

KIDI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buff takıyoruz dostum sorun olmuyor Tabi kışsa da balaklava çözüyor tüm sorunları uzun saçlilarda..
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senelerce uzun saçla motor kullanmış biri olarak tek çözüm buff diyebilirim.
    Yazları ter yapmıyor mu peki benim saçım şuan ne tam uzadı ne kısa toplasan toplanmıyor yana yatırsan erol evgin gibi oluyom açıkçası :D

HamzaBey95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Yıllardır uzun saçla kullanıyorum Saçlar karışmıyor da, terleyip saatlerce kaskın içinde durunca pırasaya dönüyor Tek çözüm buff takmak...
    HYO-GT250R
    İstanbul

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Buff, balaklava ne varsa kullandım ama olmuyor. En iyi ihtimal kabarık, püfür püfür salınan saçlarım jöleli ilkokul talebesi gibi yapışmış, dümdüz oluyor. Şimdilik uzatıyorum ama bu motor satılır satılmaz başka bir şey alacağım için subay traşına devam.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Ben balaklava takıyorum, arkadanda uzun şekilde bağlıyorum.Balaklava ve kaskı çıkardığımda saçlarım fon çekilmiş gibi dümdüz oluyor ;) Öneririm.

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Belime yakın uzunlukta saçlarım.saçları toplamadan binmek, özellikle kaskı çıkartırken acı veriyor.terleme olayı kişisel olarak da değişse de elbette çok az miktarda oluşuyor.Kaskım biraz ufak olduğu için takıp çıkartırken saç çekilmesinden dolayı acı verebiliyor. Terleme açısından balaklava buff falan denmiş fakat kaskın içi yıkanabilir özellikte ise ona da gerek yok.belli aralıklarla yıkamak çözüm olabilir.Terlemeye çözüm elbette yok...

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Buff taksamda aynı durum bendede oluyo en sonunda topcase e ufa bir havlu ve şampuan atıcam.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Benim saçlarım terleyip yapışmıyorda arkamdan açık bırakıyordum. :D Rüzgarla ucuşmaları çok hosuma gidiyordu. ^^
    Ama mahvoldular rüzgardan, örgü şart

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    saçlarım uzun olduğu zaman çok terliyip birbirine karışıp düzeltmesi zor oluyor ama saçım kısa olduğu zaman rahat oluyor düzeltmeside kolay oluyor.tekerin düz bassın.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzun saç uzun sakal hiç farketmez löp diye geçiriceksin kafana kaskı. gülü seven dikenine katlanıcak ben hiç düzeltmem aynaya da bakmam gelişine vururum topa

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    O değil de ben kaskı 5 aylık saçla almıştım. Geçen beşe vurdum kafam içinde top gibi sekiyor şu aralar. Buna dikkat edin alırken.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    terlemesine hiç birşey yapamassın. ama balaklava kaskı takıp cıkarırken çok iyi bir çözümdür. özellikle kask tam kapalı ise. bende bağlayarak balaklava ve kask takıyordun sonra fark ettimki saçımda toka varken kask tokayı zorluyor ve saç kırılmasına ve kopmasına yardımcı oluyor. bu yüzden en dipten tokalıyorum yada balaklavadan sonra tokayı çıkarıyorum. ha birde saç bozulmasından şikayet eden arkadaşlar yanınızda lastik toka taşıyın kimse anlamıyor sacınızın bozulduğunu :D
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)