Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

125-200cc Konfor Sıralaması Görüşleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    logicache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Agility125 Cbr125r Crf250l Nmax155 R25 D250 Xpulse
    Tecrübesi olan kullanıcılardan ricam bu motosikletleri nispeten uzun yollarda; sele yumuşaklığı, kasislerle başa çıkabilme yetisi ve genel olarak kullanıcıyı yormaması anlamında sıralamaları.

CBF-150
    YBR-125 ESD
    Pulsar 200 NS
    Discovery 125 ST
    RKS Titanic 150

Kymco Agility 125 kullanıcısıyım, sadece konforsuz bulduğum için bu motosikletlerden birisine geçmek istiyorum. Konfor dışında oldukça memnunum skuterimden. Konforlu olduğunu düşündüğünüz skuter varsa sıfır fiyatı ruhsat plaka dahil 9.000tl'yi geçmemek üzere önerileriniz beni çok mutlu eder. Saygılarımla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    agility nin amortisörleri biraz sertti hatırladığım kadarıyla. Sıraladığınız motosikletlerin hepsi agility den daha yumuşak gelecektir. En konforlusu ise cbf 150. Rahat ve geniş sele ile birlikte ön-arka amortisörler de yumuşak.
    Bu nedenle de özellikle iyi olmayan asfaltta sert manevralar yapmamak gerekiyor
    logicache bunu beğendi.

Motosikleti
    Pioneer XF 200 - 2A
    YBR 125 bence dostum

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    ybr sürüşü çok basit hafif cbf tende kıvrak şehir içi kullanıma bire bir 100 km hızıda geçmiyorsanız titreşim gerçekten yok kolay kolay başınıda ağrıtmaz
    YZFR25R6 bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    cbf150 bence en rahatı. uzun yolda rahatlık önemli ama uzun yol performansı da önemli. pulsarın dışında diğerleri hava soğutmalı. yaz aylarında uzun yolda şişme yapabilir. ben pulsarla istanbuldan mersine (950 km) gittim 13 saat sürdü. 50 kg yük ile 100-110 km/h ile sorunsuz bir şekilde gittim. aynı performansı cbf150 gösterebilecek mi orasını bilmiyorum.
    logicache bunu beğendi.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Cbf 150 en rahatıdır. Zaten kuryeler de kısmen bu sebeple tercih ediyor cbf150'yi.

Ybr bana hiç rahat gelmiyor. Kıvrak mıvrak ama rahat edemiyorum ben onda. Tek kişi binerseniz bajaj boxer da çok iyi. Yaylana yaylana gidiyorsunuz arka amortisörler şahane.
    logicache bunu beğendi.

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    9000tl geçmemek kaydıyla önerin demişsin
    Pcx 125 bakabilirsin sıvı soğutma ve selesi büyük bagajı var agilityi aratmaz

KTM'nin bu klasmandaki motorları ''sele '' olarak en kötüsü bence.Konfor sele almadan gidilmiyor

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    pcx 125 tabii ki, 2. elde 7000 TL max fiyat,
    scooter keyifli, rahat motor...

logicache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Agility125 Cbr125r Crf250l Nmax155 R25 D250 Xpulse
    CBF ile PCX'i konfor bakımından karşılaştırırsak ne söyleyebilirsiniz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    scooter cephesi sele yumuşak değil ise yük çok olduğu için heps öyle tavsiyem

joymax joyride gts evo modellerini deneyin bende bu popo sertliğini çok çektim

oguzhanlal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Scooter ların denge olayına ve kontra verdiğimde aldığım tepkiye hiç alışamadım. Çok garip geliyor bana. O sebeple PCX hakkında bir şey söylemeyeyim ama diğer motorları 100 kere kıyasla deseniz 100' ünde de CBF derdim. Eğer 80-90 giderim yokuşlarda 70-60 a kadar düşsem de olsun benim için sıkıntı yok diyorsan CBF al geç. Cidden çok rahat.
    logicache bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)