Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Kız Arkadaşımı motosiklete ikna edememek!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı keremkrmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zor ama aşılmayacak bir durum değil, şahsen kiz arkadasimda motorcu oldugundan bu tarz birsey yasamadim ama yaşamış olsam yazin motoru ve ekipmani alir karsisina hadi atla arkama diye çıkardım (:
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pulsar_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    En mantıklısı arkadaşların da dediği gibi ve benimde yaptığım gibi motoru alıp kapıya çekmektir. Zaten bi insan kafaya koyduysa onu illaki yapacaktır. O da seviyorsa sayet zamanla anlayacaktır seni ve öldüğünde ne yaparım diyen bi insan ayrılmayı göze alabilir mi . Ha sen deli dolu yasıyorsundur atlayıp motora tapa gez gideceksindir o zaman karsı cıkmaları doğru olabilir o zaman onlara hak veririm.

Merhaba
    Bu durumu çözecek olan yine sensin. Biz değil. Eğer arkadaşın kesin kararlı ise ben olsam şimdi almaz , yavaş yavaş alıştırdıktan sonra alırdım. Ön yargılardan kaynaklı bir durum ne de olsa.. Önce 2 tane bisiklet al , beraber binin , sonra dene olmadı şansını. Çocukca hareket edip pişman da olma..

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    aga çok şanslısın. motoru aldığında o korktuğu için bi ekipman parasıda ona ayırmayacaksın. benim hatun bi bırakmıyor ki tek bineyim. her motora binmeden önce de başımın etini yiyor "bana yeni kask alalım, yeni mont alalım" :D
    DamienRice bunu beğendi.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    İşine geliyorsa gelir, gelmiyorsa gelmez.. Sana kız/ona erkek arkadaş mı yok? Boşverin böyle konuların triplerin içinde ne işiniz var.. herkesin hayatına kimse karışamaz Değil mi ama
    logan07 ve MotoGlock bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yzf r125
    Aynı sorunla bende karşılaştım kardeşim yalnızca benimki cc yükseltirken oldu anlat ona bu benim hayalim çok istiyorum bana engel olursan şuan bu hayalimi gerçekleştirmessem ilerde motor konusu açılan Bi yerde sürekli kafana kakarım tartışırız de seni gerçekten çok seviyorum ama Bi izin ver zaten şehiriçinde düşük süratlerle sürücem de sonra aç video izlet kazalarda motorsiklet bakış açısının fazla olduğunu daha erken manevra yapıp daha fazla kaçma şansın olduğunu izlet oda anlasın bide çok sürmücem de izin verir vermesse senin isteklerini umursamıyordur kardeşim uzaklaş.

BatuhanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000CC Elektrikli Bisiklet. :)
    Ona penbe bir kask al kaskın icinede guzel bir kolye (denendi onaylandı artık bakkala bile motorla gidiyoruz)

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Her hanım efendi size aynı görünüyorsa bence sizde sorun var demektir.İnsanın birtane sevdiği olur, o farklıdır diğerlerinden ve kestirip atmaktansa anlaşma yoluna gidilmelidir..

shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    baba motor motor ihanette etmez suphede ettirmez

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    85 milion nufus var bitane daha bulursun illaki motor al seni bırakırsa zaten hic senin olmamıştır

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    Sen motoru al. Sonra anlayış göstermezse biraz bekle birazda yapıcı ol, bir çiçek al, yemeğe çıkarırsın aranız iyi olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Al sen motoru bak keyfine.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250 -> Honda CB250R -> Honda NC750x
    Dostum alana kadar sürüyor bu olay. Aldıktan sonra onun içinde bir kask al, ceket al, dizlik al. Bir süre sonra yapacağınız rotaları planlamaya başlıyorsunuz.
    YZFR25R6 bunu beğendi.

Alıntı ZamboKage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen dostum pasifize etmeye çalışıyorlar erkekler kıyamıyor kötü konuşamıyor ama kadınlar ver yansın ver yansın ya biz çok salağız erkekler olarak ya da kadınlar çok acımasız ? karar veremedim neyse Motosiklet hastalığımı biliyor abi nediyorum bak odamda posterler mobil uygulama yaptım motorla ilgili bilgisayarımda bir sürü resim facebook ta öyle bir sürü resim ama işte kızların kafası "trip atarım mecbur yapmak zorunda" kafası yokmu adamı öldürüyor öldürüyor!!
    Birçok şey söylenmiş zaten, iplerin ellerinde olduğunu fark ederlerse acımadan yüklenirler. Hayırlısı olsun diyor, konunu merakla takip ediyorum 😊

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizim hatun da, kredi ile alacağım motoru beğenmeyip şunu al bari beraber öderiz demişti daha çıkarken.
    Evlendikten sonra bir müddet motorsuz kaldık, hadi sahibinden'de motor beğenelim de çeyrekleri bozdurup alalım dedi. Akşam motoru beğendik, sabah gidip aldık.
    Bir ara 600 F aldım, ikimiz rahat edemeyiz ki deyince, topcase taktık.
    Kısacası karşınızdakinin mutluluğu sizi de mutlu edebiliyorsa o ilişki sağlıklı bir ilişki olur.

M.Cankurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 (2013)
    Bu yönden şanslıyım demekki. Ekipman almam da kız aradaşım çok yardımcı oldu. Kaskı olsun montu olsun o destek çıktı. Şimdi düştü ben ne zaman binecem derdine. Benim ekipman tamam motor tamam şimdi ona ekipman alma sırasında. Hava güzel olduğunda özellikle çık biraz pratik yap yazın gezeceğiz diyor. Şükürler olsun.

Konuya gelirsek: Bence kız arkadaşının gösterdiği tepki çok fazla. Evet seni seviyor düşünüyor olabilir ama hayallerini engellememeli sana destek olmalı. Motosikleti al gel bir kere üstüne bindiğinde senden fazla seveceğine eminim
    Ride to live,Live to ride

Honda CBR 125R (2015) > Yamaha YZF R25 (2016)

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    ben mi motosiklet mi ?
    klasik soru.
    cevap Motosikletin "M"sini büyük yaz.

seni sen olarak kabul edemiyorsa zaten seni hak etmiyordur
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

Aile olsun sevgili olsun illa birleri motora karsi cikar. En temizi haber vermeden gidip almak.. ailemde motosikletle gece at arabasina carpip 1 ay komada yatan var (dedem). Bizimkiler cok karsiydi. Ben gittim egitimimi aldim. Sonra bir gun motosikleti alip kapinin onune koydum. Aa guzelmis dediler 😊 karsi cikan ailem degil sevgilim olsaydi yine aynisini yapardim. Bol sans.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    babamda başlarda karşıydı annemle
    üniversitedeyken alacaksanız alın yoksa en iyisini maaşa başlayınca alırım dedim
    babam memlekete gelen motorcularla konusmus
    abi küçük motorla başlasın devamı gelirse gelir gelmezse satar kurtulursunuz demiş motorcular
    cbr 125le basladık

kimler kimler karsı cıkmadı

sımdı hepsi kız arkadaşım da dahil mt09a kadar izin veriyor hatta neden değiştirmedin para lazımsa verelim diyorlar

durusunu bozma
    YZFR25R6 bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    bunu al ona
    [IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)