Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Kız Arkadaşımı motosiklete ikna edememek!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Kur4y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insan bu şekilde ikilemde bırakılmamalı direk ya motosiklet ya ben insana dendiği zaman morali bozulur , oturup uzun uzun konuşulması ortak nokta bulunması lazım ve ilk söylediğimi kopyalamamışsın '' seni sevdiği için böyle diyor '' böyle bir ifade kullandım
    Farkındaysan motor mu ben mi sen mi o mu biz mi ot mu bok mu yada seviyor sevmiyor tartışması yapmıyorum zaten. O konu hakkında yorumumu yazdım. Yorumdanda ufak bir alıntı yapiyim

"Evet motoru ulaşım yada iş amaçlı kullanmıyorsak bu bir hobidir. Hobi olarak bunu yapan insan kısıtlanmak istenmez , ben mi o mu sorusu yanlıştırda fakat bunun yavaş yavaş alıştırma taktikleri vardır. Karşındakine video izleterek , kıyafet göstererek değildir bu. Video izletiyorsun ya hadi kaza videosuda izletsene bak neler oluyor..."

Burada zaten ikilemde yada bu tarz durumlarda bırakılmanın yanlış olduğunu , mantıklı olanın oturup konuşulup , bir şeyler yaşayıp durumun tatlıya bağlanmasını yazdım. Neyse dediğim gibi ben burada arkadaşın sevgilisi olan durumu tartışmıyorum tartışmamda.

Tartıştığım şey senin üslubun. Bu arada sadece senin üslubunda değil aman bırak kızı al motoru diyenlerde aynı zamanda. Sadece senin yazdığın vesvele kelimesini kullanma hakkının olmamayışıdır. Ama senden feyz alıcam

Hadi iyi geceler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kur4y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farkındaysan motor mu ben mi sen mi o mu biz mi ot mu bok mu yada seviyor sevmiyor tartışması yapmıyorum zaten. O konu hakkında yorumumu yazdım. Yorumdanda ufak bir alıntı yapiyim

"Evet motoru ulaşım yada iş amaçlı kullanmıyorsak bu bir hobidir. Hobi olarak bunu yapan insan kısıtlanmak istenmez , ben mi o mu sorusu yanlıştırda fakat bunun yavaş yavaş alıştırma taktikleri vardır. Karşındakine video izleterek , kıyafet göstererek değildir bu. Video izletiyorsun ya hadi kaza videosuda izletsene bak neler oluyor..."

Burada zaten ikilemde yada bu tarz durumlarda bırakılmanın yanlış olduğunu , mantıklı olanın oturup konuşulup , bir şeyler yaşayıp durumun tatlıya bağlanmasını yazdım. Neyse dediğim gibi ben burada arkadaşın sevgilisi olan durumu tartışmıyorum tartışmamda.

Tartıştığım şey senin üslubun. Bu arada sadece senin üslubunda değil aman bırak kızı al motoru diyenlerde aynı zamanda. Sadece senin yazdığın vesvele kelimesini kullanma hakkının olmamayışıdır. Ama senden feyz alıcam

Hadi iyi geceler.
    Herneyse herkez aynı düşünecek diye birşey yok herkez aynı düşünseydi tek tip davransaydı zaten robotlardan farkımız kalmazdı iyi geceler
    '' Geleceğini Geçmişinden Çalmayanlar Tamamlar ''

Motosikleti
    ktm 1190
    Herneyse herkez aynı düşünecek diye birşey yok herkez aynı düşünseydi tek tip davransaydı zaten robotlardan farkımız kalmazdı iyi geceler
    " Herkez " kelimesinin doğrusu " Herkes" şeklinde yazılır " Herkes " şeklinde okunur.

Sağlıcakla.

Kur4y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    " Herkez " kelimesinin doğrusu " Herkes" şeklinde yazılır " Herkes " şeklinde okunur.

Sağlıcakla.
    sen anladıysan sıkıntı yok benim artık gitmem lazım iyi geceler tekrardan
    '' Geleceğini Geçmişinden Çalmayanlar Tamamlar ''

Motosikleti
    ktm 1190
    sen anladıysan sıkıntı yok benim artık gitmem lazım iyi geceler tekrardan
    Sikintiiiii yok

Sileriz sıkıntı yapma kardeş

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)