Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

4 Mevism lastik kararsız kaldım ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Selam arkadaşlar bi süre önce yine lastik hakkında bi konu actım 4 mevsim lastik olarak Pirelli Duratraction önerdiniz ama coğu tanınmış sitede ve izlediğim bi kaç videoda michelin i öneriyolar her yerde michelin neyse siz bana kesin olarak bi şey söleyinde alacam yakında alacağım ön-arka için 90-9018 boyutta ikiside 90-90 18 olcak toplam bütçem 250 tl 4 mevsim olsun ve yol tutuşu orjinal mh drift lastiklerine göre iyi olsun kullanacağım yerler : ayda bir köy ama okadar da dağlık tepelik bir yer değil yollar asfalt ama biraz eski kırık dökük buraya ayda bir gelecem diğer zamanlar ise düz şehir içi yol lütfen yardımcı olun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Kesinlikle pirelli önü arkayı 90-90 al olur.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    michelin heralde köy yolunda iyi değil

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Benim driftte ön arka michelen var istanbulun bataklık gibi olan yollarına bile dayanıyor

oguzhanlal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Michelin Pilot Street kullanıcısı olarak defalarca yazdım. Ben Pirelli diyorum. Asfaltta Michelin iyi. Ama yol azcık bozuldumu işler değişiyor. Dual Purpose bir şey arıyorsunuz anladığım kadarıyla. Kesinlikle Pirelli diyorum.

Bu arada Ön ve arka lastikler farklı oluyor. MC ile Drift aynı ebatta lastik kullanıyorlar diye biliyorum. Öne 2,75-18 arkaya 90-90-18 almanız uygun olacaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)