Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

12 Aralık A2 sınavına girip ehliyetini alan oldu mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba Strike 150
    Evet abiler,arkadaşlar soru başlıktada olduğu gibi 12 aralık a2 ehliyet sınavına girip ehliyetini alan oldu mu ? Ankaradayım 12 aralıkta a2 ehliyet sınavına girdim ve geçtim aradan 1 aya yakın bir süre geçmesine rağmet direksiyon sınavına henüz girmedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Stajyer için diyorsan bildiğim kadarıyla iş emniyetten aldığın tarihe bakıyor. O da kesinlikle stajyer e kalıyor.

Motosikleti
    Kuba Strike 150
    Hayır stajyeri demiyorum.Alınan sertifika ve direksiyon sınavına girip girmemeleri.Üzerinden 1 ay geçmesine rağmen daha girmedim.Bu süre normal mi ?

mamitex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R-125
    12 Araliktaki sinava ben değil ama çok yakin bi arkadasim girdi. Kendisi 2 gün once cumartesi günü direksiyon sinavina girdi ve kazandi persembe gibi evraklari alip cikarttirabilirsin demisler. Benim girdigim zamanda bazi arkadaslarla ayni sinava girdigimiz halde onlar benden 1 2 hafta once almislardi. Galiba cok doluluktan sirayla oluyor günlük bi limiti var sanırım ornek olarak 20 kisi falan bi kurs icin. Seni en gec 1 haftaya aramalari lazim yoksa sen ara

Motosikleti
    Kuba Strike 150
    Alıntı mamitex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12 Araliktaki sinava ben değil ama çok yakin bi arkadasim girdi. Kendisi 2 gün once cumartesi günü direksiyon sinavina girdi ve kazandi persembe gibi evraklari alip cikarttirabilirsin demisler. Benim girdigim zamanda bazi arkadaslarla ayni sinava girdigimiz halde onlar benden 1 2 hafta once almislardi. Galiba cok doluluktan sirayla oluyor günlük bi limiti var sanırım ornek olarak 20 kisi falan bi kurs icin. Seni en gec 1 haftaya aramalari lazim yoksa sen ara
    Kursu çok kez aradım.Gittimde.Ama dedikleri şey aynı "bilmiyoruz" yarın kursu tekrar aramayı düşünüyorum ardından mebi.Bakalım bu işler nasıl yürüyor

Motosikleti
    Kuba Strike 150
    Güncel ----

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)