Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

motoru bırakıyorum alet edavat kılık kıyafet üç kuruşa satılıktır.

Motovento
    REKLAM ALANI
    logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı VENOM's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bot için fiyatınız nedir?
    160 yapıyor sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

bot- bayan yazlık mont- eldiven- dizlik satıldı. Kalanlar erkek yazlık mont - s beden gdr f617 kask- nolan n44 xl beyaz (siyah çizgili) kask - mine alt üst yağmuluk - revit windstopper kolsuz yelek- riderdenim 36/34 poyraz pantolon

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sadece n44 xl ve bering aero erkek kaldı xxl

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:26 ----------

Kask da satıldı an itibariyle sadece bering aero

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Kararını vermişsin, malı mülkü de satmışsın

Ben istanbul'da yaşıyorum. Günde ortalama motosikletle 45 kilometre yol yapıyorum. Hava yağmurlu veya karlı ise arabayla gidiyorum.

Trafikde sinir oluyorum motosikletimle demişsin. Ben motosikletle gittiğim yolda 100 üzerinden 20 sinirleniyorsam, aynı yolu arabamla gittiğimde 80-90 sinirleniyorum. Arabayla giderken, emniyet şeridinden gidip, polis-kamera görünce önüme girmeye çalışan, akan şeritten gidip gidip, son anda döneceği yola giren v.s. türlü sinir oluşlar yaşıyorum. Bunlara yol vermemek için, burun sokma savaşlarına giriyorum. Bazen aynamı falan çarpıp geçiyorum arabamın.

Motosiklette böyle birşey yok. Emniyet şeritleri benim. Akan yoldan gidip gidip, son anda döneceğim sapağa giriyorum, kimse birşey demiyor motorcu olduğum için. Zaten bana kızmaya vakti olmadan, ben uzayıp gidiyorum. Yani ben trafikte sinir olmamak için motora binerken, senin sinir olduğun için arabaya geçiş yapman ilginç.

Belki trafik sıkışıklığı hiç olmayan biryerdesin diye, arabayla giderken de zaten sinir olmuyorsundur.

Toplamda bence, Anadolu'da İstanbul'a nazaran motorcuya saygı daha az. İstanbul'da motora saygı 100 üzerinden 15 ise Anadolu'da bu 5 falan. Benim izlenimlerim bu oldu.

Zaten vermiş olduğun ve uyguladığın bir karara saygı duyarım, fikirlerimi paylaşmak istedim.

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kararını vermişsin, malı mülkü de satmışsın

Ben istanbul'da yaşıyorum. Günde ortalama motosikletle 45 kilometre yol yapıyorum. Hava yağmurlu veya karlı ise arabayla gidiyorum.

Trafikde sinir oluyorum motosikletimle demişsin. Ben motosikletle gittiğim yolda 100 üzerinden 20 sinirleniyorsam, aynı yolu arabamla gittiğimde 80-90 sinirleniyorum. Arabayla giderken, emniyet şeridinden gidip, polis-kamera görünce önüme girmeye çalışan, akan şeritten gidip gidip, son anda döneceği yola giren v.s. türlü sinir oluşlar yaşıyorum. Bunlara yol vermemek için, burun sokma savaşlarına giriyorum. Bazen aynamı falan çarpıp geçiyorum arabamın.

Motosiklette böyle birşey yok. Emniyet şeritleri benim. Akan yoldan gidip gidip, son anda döneceğim sapağa giriyorum, kimse birşey demiyor motorcu olduğum için. Zaten bana kızmaya vakti olmadan, ben uzayıp gidiyorum. Yani ben trafikte sinir olmamak için motora binerken, senin sinir olduğun için arabaya geçiş yapman ilginç.

Belki trafik sıkışıklığı hiç olmayan biryerdesin diye, arabayla giderken de zaten sinir olmuyorsundur.

Toplamda bence, Anadolu'da İstanbul'a nazaran motorcuya saygı daha az. İstanbul'da motora saygı 100 üzerinden 15 ise Anadolu'da bu 5 falan. Benim izlenimlerim bu oldu.

Zaten vermiş olduğun ve uyguladığın bir karara saygı duyarım, fikirlerimi paylaşmak istedim.
    Genelde motosiklette bizi strese sokan ve sinirlendiren özellikle düşük cc'de trafikte adam yerine konulmamak oluyor. Öyle birşey olmasa bile birisi arkadan dibine girdiğinde, hızla solladığında, yoluna atladığında, yol vermediğinde vs. bunu bu psikolojiyle yorumlayınca baya sinir ve stres oluyor. Arabada aynısı olsa önemsemeyeceksin belki ama motosiklette böyle bir psikoloji oldu artık.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam dizliklere talibim kargo yaparsanız sevinirim, hesabınıza çıkartayım ama yarın gelir aksam 5 oldu.

keske gunde 30-40 km yol yapacak durumda olsam. hiç umursamam en afillisinden bir motor cekerım altıma. neredeyse 2 yılda yapa yapa 7500 km fln yol yaptım. buyuk sehırın kalabalıgnda kaybolma luksune kucuk yerde yasayan ınsanlar sahip değiller. arabayla belkı yıne sıkıntılar yasarım ancak kendı ıcımde yasarım. ulu orta kımseyle dıdışmem. istanbulda bence motosıkletlılere saygı epey yuksek. herkes kamera ekıpman fln ciddiyet içinde belli bir bilinçle kullanıyor motosikletlerini. buralarda -bır arkadasın da tabır ettıgı gıbı- ıkı tür motosıkletlı var. ya düşük cc scooter kullanan esnaf. ya super sport kullanan kullanan tayfa. inanın samimi söylüyorum ilçede 1000 cc 600 cc motosıkletlerı kafada tasla kullanan motorcular goruyorum. en kralında ls2 var. terlık sandalet sort cbr1000rr.

ekipmanlar neredeyse bıttı forumdakı arkadasların ıstıfade etmesını ıstedım ancak ıkı gun bekledıkten sonra sahıbınden.com dan kalan ekıpmanı sattım. alanlardan memnun olmayanlar olursa yenıden eklerım envantere. motora basladıktan bır sure sonra sırf motora bınebılmek ıcın sehır merkezıne tasınmayı bıle dusundum. bu denlı ısteklıydım... su an bakıyorum elımdekı kosullarda yapılacak en ıyı hamleyı yapıyorum.

bu tür alışverişlerin forumun bit pazarı kısmından yapılması gerektıgını bılıyorum ancak herkesın ılgısını ceksın dıye buradan actım. affola

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    ben alışveriş yaptım . fiyatta yardımcı oldu. kargoya hemen verdi. ertesi gün de teslim aldım. burdan da teşekkür edeyim.
    logan07 bunu beğendi.

güle güle kazasız beasız kullanın
    bpak bunu beğendi.

knnder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 Ns
    Bering aero bayan montu aldim dun kargoya verildi bugun teslim aldim logan arkadasimiz oldukca ilgilendi mont dedigi gibi tertemiz elime ulasti kendisine burdanda tesekkur ederim.
    logan07 bunu beğendi.

Tuhh kacirdim dizligi. Ihtiyacimda vardi kismet degilmis.

montu halen kacırmıs sayılmazsın

Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    montu halen kacırmıs sayılmazsın
    Mont var hocam ama senin guzel hatrina alirim nedemek
    Laf arasinda dizliklerden vaz gecerse arkadas talibim
    logan07 bunu beğendi.
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    Kymco Agility 200i
    neopren yelek kaça?

satıldı hocam onu da bugun gonderdım

Motosikleti
    Kymco Agility 200i
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satıldı hocam onu da bugun gonderdım
    canın sağolsun iyi akşamlar
    logan07 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    usta antalyada trafik berbat rezalet ve ötesi şeklinde gidiyor.türkiyedeki en kötü sürücüler burada açık ara.haberleri yok olaydan.arabaya ne zaman binsem kavga çıkıyor zaten arabadan kesinlikle soğudum NEEFREET ediyorum arabalardan.sağolsunlar ayda bir zam yapıyorlar süper oluyor oldukça memnun kalıyorum bu olaydan.konyaaltından mevlana caddesine gidiyorum her sabah mesafem kısa sayılır.daha 1 kere başıma iş gelmedi diyebilirim motor ile.motora bindiğimden beri trafikte hiç ama hiç daralmıyorum sinirlenmiyorum.sende benim arabada yaşadıklarımı motorla yaşadığını tahmin ediyorum seni çok iyi anlıyorum.ama mecburda olsa trafiğe çıkmak zorunda kalıyoruz.antalyadaysan zaten otobüsleri ve dolmuşları bilirsin onlar dahada facia.o yüzden 2 sinin arasını bulmanı öneririm.1 2 ay ara ver satmadıysan hiç birşeyi pişman olma sonra.sattıysanda arabada kendine iyi bak trafikte sana kolay gelsin..

antalya için evet dediklerin doğru olabilir. serikte şehir içinde kullansan ne düşünürdün acaba

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)