Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Pazar sabahı 9 da E5 te bi araç tarafından öldürülüyordum...(fotolar mevcut)

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi motorla sabah beylikdüzü istikamaetinde ilerlerken avcılar metrobus hizasında öldürülüyordum,.

Trıfagin hızı 90 ken arkadan makaslar atarak 140-150 civarı süratle gelen gri renk VW jetta marka araç ben orta şeritte 85-90 civari giderken arkadan fren ciyaklamasıyla üstüme gelmeye başladı. çok ani oldu ve hızı fazlaydı. sesin verdiği refleks le motoru şeridin ortasından hafif sağına çekebildim bana vurmadan belki kaçar diye. solda da 90 la giden bi araç vardı benim 7-8 metre arkamda. Bu ona vurmamamk için orta şeride dalıyor. sonra tüm hızıyla benim üzerime doğru geliyordu. Durabilemesi için sadece dua edebildim. dengesinide yitirmek üzreydi. tam bana arkadan vurmaya 1 metre kala araç artık dengesini yitirdi. boş olan en sağ şeride girmek isterken hızı o ara 100 e kadar inmişti.

Benim için film burda başladı, ilk darbeyi almayıp ölmek veya sakat kalmaktan yırtmışken bu sağıma daldı ve bariyere burunla yöneldi. sonra bariyere vurdu, ordan sekti yerden 1-2 metre havalanarak yan üstümden orta şeride önüme düştü. Hala gidiyor iki teker üstüne kalktı. araç sacma sapan bir hal aldı. o an 70 le gidiyorum frenleri yüzde 30-40 sıktım. araç aniden durabilir takla atarken altına girmek üzeriyim. Ben o sırada kaçış manevrası yapabilmek için panik fren yapmamayı akıl ediyorum ve aracın önümden sağa mı solamı savrulacağını öğrenmeye çalışıyorum.

Aracın hareketlerinde en ufak bi mantık yok. altımdaki motor 125 cc eğer roketlemeye gücü olsa araç önümdeyken bunu beklemeden sağından ve solundan roketlicem ama kaderimi bekliyorum. araç tuhaf bir şekilde dönüyor orta şeritten tekrar vurduğu bariyere birdaha yöneliyor. Ben hemen sağından açılan boşluktan gaz açarak aracın yanından sıyrıllırken bu bariyere patlıyor 2. defa. aynadan 1 metre havalanıp tekrar yere çakıldığını görüyorum.

Ve 300 metre ilerde kampusun önünde kaldırma çıkıp durdum. olayın şokunu atlattıktan 10 dakika sonra aracın yanına gittim sağlık ekipleri ellreinde boyunluk bekliyorlar. Adam alkollu imiş ve araçdan çıkıp direk kaçmış. Fotolarını sağlıkçı ardaşa söylememle yakından da çekti sağolsun. Araç orda yarım saat durdu. ben motoru çok bırakamadım yanına geri gittim ordan polisi arayıp plakayı ve olanları şikayet ettim. Plaka ve araç modeli teyit edildi. ve benle ilgili bir temas yaşanıp yaşanmadı bilgisi alındı. Mobese kayıtlarından belki akşama haberlere çıkabilir.

Özellikle araç havalanıp önüme inip birdaha iki teker üzerine kalktığında aracın alt tarafına frenle girip tamamen parcalanacağımı hisettiğim ve kaçabilecek boşluk çıkacakmı diye beklerken an ölümü, herşeyi kabullendim...

Fotolar

Bi bitmediler, bu ülke, bu trafik yaşanmaz halde malesef bunlar yüzünden... Hangimizi, hangi gün öldürecekler bilmiyoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Dostum geçmiş olsun Allah korumuş ölümden dönmüşsun keşke araçta ki gereksiz ölseydi böyle şuursuzca milletin canını tehlikeye sokanlarin yaşamalarini şahsen istemiyorum
    GP500-1st ve GB79 bunu beğendiler.

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Çok geçmiş olsun kardeş.Verilmiş sadakan varmış.
    GP500-1st bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    çok geçmiş olsn dostum istanbul malesef böyle biryer ne alkollüsü biter ne makas atanı. 2dk işe geç kalsalar makaslar emniyet şeritleri havada uçuşur sanada örnek olmuş bu hayatın nekadar pamuk ipliğine bağlı olduğu.
    GP500-1st bunu beğendi.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    İnsanı ölümden eceli korurmuş. Allahtan başınıza bir iş gelmemiş geçmiş olsun.
    GP500-1st bunu beğendi.

berkerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj ns 200/bmw r nine T
    geçmiş olsun.

bunun tek çözümü cezaların ve denetleyecek sistemin artması. polis veya kamera(eds gibi)
    GP500-1st bunu beğendi.

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    sadaka kabul olmuş. yeni sadaka ver bi yerlere. Allah beterinden korusun.
    GP500-1st bunu beğendi.
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Verilmiş sadakanız varmış çoook geçmiş olsun.Okurken heycanlandım, yazının sonunda size ağır birşey olacak sandım.

Böyle şerefsiz namussuzlar yüzünden olan bizlere veya yayalara oluyor.Kaza anında karınca gibi ezilecek vaziyetteyiz malesef.

Alkollü araç kullanana 10.000 TL ceza verceksin birdaha kullanaması üzerine ehliyetini alcaksın.Hele makas atan şerefsizleri sinyalsiz şerit değiştirenleri varya .....
    GP500-1st bunu beğendi.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Geçmiş olsun öncelikle. Bu hayvanı kafese koymayacaklar maalesef. Ceza da almayacak. Direksiyonda ben yoktum diyecek çıkacak işin içinden. Ne desem bilemedim. Bir şekilde araç sahibini bulup gitsek dövsek köpekler ilk 10 dk da ceza vermezsen neden dövdüğünü anlamazlar.Bir işe yaramıyacak. Toplu halde gitmişken dövüp üstüne bir de bir kaç işlemle sermaye olarak çalışmak üzere kapitalizme kazandırsak yine anlamayacak. Öldürsek canı biz vermedik ki alalım. Ne diyeceğimi bilemedim....
    GP500-1st bunu beğendi.

Sağolun arkadaşlar işin ironik yanı sabah foruma girdim ve son msj mı FSM de makaslar atarak masum bir insanı öldüren, 7 aylık hamile kadının ölümü ile ilgili konuya yazdım. Dua ederek yola çıktım.

Olaydan 10 dakikka önce bir aracın yanından geçerken bu şimdi birden benim üstüme kırsa veya trafikte biri saçmalasa işimiz Allaha kalmış, biz motorcuları kötü şeylerden korusun diye geçirdim.

Son 2 yıldır zaten istanbul içi motorla aşırı tedirgin oluyor, dışına çıkana kadar hiç zevk alamıyorum. Tam bir kaos.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Büyük geçmiş olsun.
    anlatımın aksiyon filmi gibi resimler iran gibi...
    adam nasıl alkollüyken kaçabilmiş o türbanlı bacılarım kaçarken bunu nasıl anlamış enteresan.
    ceza sistemi değişmesi lazım..
    ilk alkollü kullanan şahısa çok ciddi bir para cezası aynı suçu 5 yıl içinde tekrarlarsa 1 yıl hapis vericeksin indirimsiz tabi ayırım yapmadan. bu başkanın çocuğu bu garibanın çocuğu demeden..
    Geçmiş olsun.
    GP500-1st bunu beğendi.

Kask kameresı şart bu olayda ben ölsem veya sakat kalsam, belki mobese kayıtları bulunamıyacak veya motor hız yapıyordu araçla yarışıyordu diyip dosyayı kapatacaklardı.

Bu tip kazalarda olay yerinden sürücü kacınca kesin en yüksek dereceden alkollu sayılıp gibi cezalandırılmalı... Cezalar 3-4 kat artmalı. Bir adam niye tüyer?
    Shrieker ve GB79 bunu beğendiler.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O arabayi o hale getirmek buyuk basari,bu istanbulun derdi,sorunu bitmez. Lanet olsun bu sehre. Buyuk gecmisler olsun sizede,bir daha yasamazsiniz umarim. Saglicakla
    GB79 bunu beğendi.

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    arabayı da takip etmek lazım. 2 hafta sonra 'hatasız değişensiz 2 parça lokal boyalı' olarak satışa çıkmazsa ben de bir şey bilmiyorum.
    Uykusuzcorap, Shrieker ve GB79 bunu beğendiler.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Gecmis olsun. Ben her zaman derim istanbulda en az 600 cc kullanilmali e5 te diye. Cunku günümüz arabalari cok guclu ve hizli olduklari icin , ayrica diger araclardan yuzde 10 daha hizli gitmemiz gerektigi icin , ayrica boyle anormal durumlarda hemen kacabilmek icin.
    Dedinizya 125 cc ile gucu az oldugu icin kacamadiginizi gaz acsa roketleyip sagindan solundan kacabilirdim.
    İstanbul otoban , tem , e5 , e6 da en az 600 cc olmali,
    Aslinda ben destekliyorum otobanlarda 250 cc yasaklanmali, cunku gercekten gununuz arabalari ultra luks ultra guclu.
    Gecmis olsun size bisey olmamasi sevindirici.
    O alkollu o. Cocuguda bir gun insallah bir tıra arkadan vurur ve tirin altinda feci sekilde can verir.
    Cunku bu tip alkollu arac kullanan mallar yine birgun muhakkak ama kesinlikle ayni sekilde arac kullanacaklar ve allah korusun bir motosiklet suren kardesimizi canindan edebilme ihtimali her zaman oldugu icin beddua ettim.
    GP500-1st, GB79, Shrieker ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

sonalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tracer
    Geçmiş olsun, cümleten kazasız belasız keyifli sürüşler.
    GP500-1st bunu beğendi.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Hocam geçmiş olsunda anlattıkların fotoğrafın bazı yerlerini bağdaştıramadım burun bariyere yonelıp araba takla attıysa bu arabanın tavan cızıgının olması lazım bu arac burunu barıyere vermemıs fıkrımce dırek göt salarak kıcını caprazlama bariyere vurmus heyecanla farklı gormusun gıbı
    GP500-1st bunu beğendi.

Çok geçmiş olsun Allah kurtarmış. Ama o an ben o sinirle o adamı görseydim kaza yapmış falan demezdim çok tatsız şeyler yapardım. iyi sakin kalmışsınız.
    GP500-1st bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Büyük geçmiş olsun kardeşim. Allah korumuş.
    GP500-1st bunu beğendi.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Ey gidi E5 ne badireler atlattırdın bizlere.
    Geçmiş olsun
    GP500-1st bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)