Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBF150 GRENAJ

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar 2008 model cbf 150 ile aranıza katıldım çok şükür.motorumun depo grenajındakı cbf150 yazıları silik ve kimi yerleri sürtünmeden kopmuş gıbı.acaba bu yazıyı bulabılecegım yer varmı?ıkı tarafındakı yazılarını degıstırmek ıstıyorum.varsa bana yardımcı olurmusunuz lütfen.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:36 ----------

yardım edecek arkadaş yok galiba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    http://www.motoay.com/altkategori/honda-cbf-150-grenaj.html

biraz google a yazsanız neler bulacaksınız kimbilir.

3 gundur arastırıyorum ama sadece grenajları buldum.uzerındekı cbf150 yazılarını bulmadım.bana sadece onalr lazım ama bulamazsam mecburen grenajları alacam artık

Cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Cbf 150 :) Kığmızı ossun 3 fazlası ossun
    Millet söküyor onları dostum sen sticker için grenaj mi alicaksin? Sök gitsin derim. Guzel de görünür.

ya aslında grenajalrım bıraz çizik oyuzden stıcker ıstedımkı cızıklerde kapansın.hoş görunsun dıye yani.yada boyasam olurmu kendım boyayabılırmıyım??

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

ya aslında en çok merask ettıgım şey se şu arkadaşlar.benım motorum 2008 modeşl cbf150 ben ona yenı kasa cbf150 nın depo grenajlarını taksam acab aolurmu.yoksa yenı kasayla eskı kasa arasında fark varmı?? parça uyumsuzlugu gıbı grenajlarda=??

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    En yakın honda bayii

Veyahut matba ya gidin vektör çizim olarak
    Aynısından sticker yaptırabilirsiniz
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    boş ver grenajdaki çiziği ilk motor galiba keyifle sürmeye öğrenmeye bak.Motorun yağına , suyuna , zincirine bak illaki düşme kalkma olacak zaten bırak grenaj da çizik kalsın illa yaptıracağım dersen senin için baktım siyah yeni kasa (eskisiyle ne farkı var bilmiyorum )için yan grenajlar 60 tl den (http://urun.n11.com/yedek-parca/depo...odel-P49077994 ) 100 tl ye kadar var .

Yeni araba aldım ilk gün uzun yolda lastik patladı ben ameliyatlıyım akraba takacak stepneyi alttan yanlış yerden vurdu krikoyu ön çamurluğu marşpiyelden açtı biraz bende kızdım bir tekme koydum baktım oturmuş yerine anlayacağın ne kadar sakınırsan o kadar bozuluyor .

hayırlısı olsun kazasız belasız
    recepakkalp bunu beğendi.

aslında ilk motorum değil ama bıraz tıtızım bu konularda.cbf yı uzun zamndır begenıyordum ama bugune nasıp oldu almak.gözede hıtap etsın dıye degıstırmek ıstıyorum grenajları.BİRDE YOLDA GIDERKEN ÖN TARAFTAN SÜRTME SESİ GELİYOR.BELLİ ARALIKLARLA AMA.SIZCE NE OLABILIRR?GIRTTTT GIRTTTT GİBİ SES CIKARTIYORR.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)