Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

depoya tiner koydum sonuç bekliyorum?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Söyle birşey var şimdi bu adam gene geldi yemş yuttu diyelim motorununda başına bi iş geldi sana iyice bilendi daha sonra geldi intikam alacak senden frenlerini iptal etti diyelim yada bir sürü şey işe geç kaldın sende bir hışımla atladın motoruna gidiyorsun frene bakmak hak getire frene dokundun fren yok dahamı iyi olur senin için bu adam çok rahatlıkla gelip kurcalayabiliyor ama sen adamı bilmiyorsun bence not yaz kardeş senin yüzünden satıcam motoru de daha hayırlı olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    işemek güzel yöntem

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Sadece birisi çalmıyodur benzini, kafalarına göre benzini biten gidip birilerinden alıyordur. İş üstünde yakalıyp dövmekte fayda var ama önce takip edip evlerini bul çünkü dayak olayı sonrasında senin motoruna zarar vereceklerdir.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Hortumu kesmeden çıkarmayı tarif eden çıktı al yazıcıdan motorun üstüne yapıştır.
    Çok az benzin bırak depoda 250ml falan.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    "Hain hırsız al sana bonba"

Sabah oldu bu yorum aklıma geldikçe hala gülüyorum :D

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    deponun yanlarına ampul resmi yapıştır. kesin rahat bırakırlar seni...
    braveguy ve Bartas3010 bunu beğendiler.

westwint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 250-2015 / MT09-2017 / Pcx 125-2022
    Ulen arkadaş ne hale geldik ya, 1 litre benzine tenezzül eden şerefsizlerle aynı oksijeni yakar olduk ya, artık Allah sonumuzu hayır etsin..

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Çok kasmışsınız...

En basiti,gidin 1 lt çamaşır suyu koyun,3 dk bakın bakalım ne oluyor motorlara tecrübeyle sabit bir konu,yatak sarmadan patlamaya kadar herşey mümkünüdür
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece birisi çalmıyodur benzini, kafalarına göre benzini biten gidip birilerinden alıyordur. İş üstünde yakalıyp dövmekte fayda var ama önce takip edip evlerini bul çünkü dayak olayı sonrasında senin motoruna zarar vereceklerdir.
    Senin motoruna zarar verecektir olayından korkmayın.

Bi gün rasgelicen benzinini çalarken çekecen fotoğrafını veyahut kamerayla.Gidecen savcılığa bir arkadaşınla bana bıçak çektiler,ölümle tehdit ettiler,gecede motorumu kurcaladılar,benzinimi çaldılar diyeceksiniz.Ama arkadaşınıda mutlaka götürmen gerek şahit diye.

Ondan sonra o hırsız 10 yıldan aşağı yemez.Diğerleride tırsar senden.En fazla bir kere ifadeye gidersin,bi kerede mahkemeye.Çünkü sadece hırsızlık olursa en fazla 2 sene diye biliyorum.Ama aletli tehdit dersen 3 sene üstüne koy,Bi de paramı da gasp etti telefonumuda aldı dersen 3-4 te ordan.Zaten nerden baksan o elemanın ertelenmiş bi 2-3 yıllık cezası da vardır.onlarıda yapıştırır hakim.Hadi geçmiş olsun.Diğerleride senden tırsar.Çünkü bu tipler üniforma meselesinden ölesiye korkar.Mahallenin abisi olursun :D

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Şu an o arkadaşda forumda ise dikkatli olun,
    Bir gece gelip sizin depoya şeker,mazot veya çamaşır suyu eklemesin

rifatyontar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3İ EVO
    Tamer merhaba bende uşakdayım.Bu hırsızlık hangi bölgede oluyor bilgi verebilirmisin?

Motosikleti
    kuba cg-100
    dikilitaş da hocam göz hastanesinin olduğu civarlardada oluyor

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Keoma kardeşim

söylediklerin çok yanlış,sen adama çok ceza alsın diye iftira atacaksın,herif attığın iftiradan 5-10 yıl yiycek,çıktığındada senden tırsacak öylemi olacak yani sence,,

daha doğrusu sen adamın yerine koy kendini,aynını sana yapsalar iftiradan 10 yıl yatsan ve çıkınca sana iftira atandan çok tırsar uzakmı durursun,yoksaaa iftira yüzünden hapiste geçirdiğin her gün her saat sana iftira atan adamdan alacağın intikam ateşiyle yanıp tutuşurmuydun,,

mantıklı düşün sence hangisi

en mantıklısı depoda benzin bırakma yada motora bakan sahte veya gerçek bir güvenlik kamerası al ve motorun üstüne not bırak (dikkat kamera motoru kayıt yapıyor) diye,,veya motorun üstünü ört olmadı motoru kapalı biyere al

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

alarmlı disk kilidide işe yarayabilir

Motosikleti
    kuba cg-100
    Alıntı astrofizik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an o arkadaşda forumda ise dikkatli olun,
    Bir gece gelip sizin depoya şeker,mazot veya çamaşır suyu eklemesin
    bizim foruma bağlanacak kafa varmı onlarda-)

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin motoruna zarar verecektir olayından korkmayın.

Bi gün rasgelicen benzinini çalarken çekecen fotoğrafını veyahut kamerayla.Gidecen savcılığa bir arkadaşınla bana bıçak çektiler,ölümle tehdit ettiler,gecede motorumu kurcaladılar,benzinimi çaldılar diyeceksiniz.Ama arkadaşınıda mutlaka götürmen gerek şahit diye.

Ondan sonra o hırsız 10 yıldan aşağı yemez.Diğerleride tırsar senden.En fazla bir kere ifadeye gidersin,bi kerede mahkemeye.Çünkü sadece hırsızlık olursa en fazla 2 sene diye biliyorum.Ama aletli tehdit dersen 3 sene üstüne koy,Bi de paramı da gasp etti telefonumuda aldı dersen 3-4 te ordan.Zaten nerden baksan o elemanın ertelenmiş bi 2-3 yıllık cezası da vardır.onlarıda yapıştırır hakim.Hadi geçmiş olsun.Diğerleride senden tırsar.Çünkü bu tipler üniforma meselesinden ölesiye korkar.Mahallenin abisi olursun :D
    Siz öyle sanın 2013 de kafa güzel bi yavşak motorumu yaktı adamı yakaladım bi temiz dövdüm mahkemeye verdim adam da itiraf etti ben yaktım dedi duruşmada özür diledi parası dedim param yok dedi ben de gereğini yapılmasını istedim hakim adama nasihat verip yolladı kimse ceza falan almadı hatta kavgada kırık şişe ile saldırdı hafif yaralama geçti olay motor yandı para gitti adam ceza falan almadı itiraz ettim dava açtım yine hiç birşey çıkmadı.

kara_kule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250
    1 litre benzinle toz şekeri karıştırıp depoya 2 litre benzin olarak koyarsan bu işi halletmiş olursun kesiz çözüm

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı kara_kule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 litre benzinle toz şekeri karıştırıp depoya 2 litre benzin olarak koyarsan bu işi halletmiş olursun kesiz çözüm
    iyide motorun deposunu sonra nasıl temizliycek,hiç kullanmıycakmı motoru,,,ayrıca benzine toz şeker karıştırınca motor çalışmaz,karbüratörü veya enjektörü temizlersin tekrar çalışır,yani benzine toz şeker karıştırmak çok etki yapmaz

ama toz şekeri benzin deposuna değil ama hırsızın motorunu tespit edip yağ karterine koyarsan 500 metre gitmeden motor yatak sarar kitlenir ve büyük masraf açar
    kara_kule bunu beğendi.

kara_kule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide motorun deposunu sonra nasıl temizliycek,hiç kullanmıycakmı motoru,,,ayrıca benzine toz şeker karıştırınca motor çalışmaz,karbüratörü veya enjektörü temizlersin tekrar çalışır,yani benzine toz şeker karıştırmak çok etki yapmaz

ama toz şekeri benzin deposuna değil ama hırsızın motorunu tespit edip yağ karterine koyarsan 500 metre gitmeden motor yatak sarar kitlenir ve büyük masraf açar
    başka ülkede yaşayamam seviyorum memleketimin insanlarını
    berkcigdem bunu beğendi.

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    Alıntı altora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tinerle motor çalışır ister sellozik isterse sentetik olsun aralarındaki fark alkali asit sevyesi ile alakalıdır bildiğim kadari ile ama kesin bildiğim şey sellozik tiner pistonu eritiyor çok kısa sürede
    Selülozik tiner karbüratör lastiklerini eritir. Motora tiner gidene kadar karbüratörden olursunuz. Şamandıra erir, lastikler erir, yakıt jetleri vs tıkanır.... Selülozik tiner pistonu nasıl eritir ???
    !!! Hepimize Kazasız Belasız Keyifli Sürüşler !!!

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keoma kardeşim

söylediklerin çok yanlış,sen adama çok ceza alsın diye iftira atacaksın,herif attığın iftiradan 5-10 yıl yiycek,çıktığındada senden tırsacak öylemi olacak yani sence,,

daha doğrusu sen adamın yerine koy kendini,aynını sana yapsalar iftiradan 10 yıl yatsan ve çıkınca sana iftira atandan çok tırsar uzakmı durursun,yoksaaa iftira yüzünden hapiste geçirdiğin her gün her saat sana iftira atan adamdan alacağın intikam ateşiyle yanıp tutuşurmuydun,,

mantıklı düşün sence hangisi

en mantıklısı depoda benzin bırakma yada motora bakan sahte veya gerçek bir güvenlik kamerası al ve motorun üstüne not bırak (dikkat kamera motoru kayıt yapıyor) diye,,veya motorun üstünü ört olmadı motoru kapalı biyere al

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

alarmlı disk kilidide işe yarayabilir
    o zaman hırsızlık suçlarının cezalarını ağırlaştırsınlar...Adam araba çalıyor 2 ay sonra serbest.eee ne anladım ben bu işten?? !!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)