Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İzmir'de motosiklet kiralama

Motovento
    REKLAM ALANI
    AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Arkadaşlar İzmir'de motosiklet kiralayabileceğim yer var mı? Varsa ortalama fiyatları ve şartları nelerdir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Yep. İşte bu.

http://www.khaanmoto.com/
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı Machair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siteye baktım fakat galiba sadece tatil yörelerinde faliyet gösteriyorlar. Ben İzmir merkezde arıyorum.
    Kısaca ben;

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sahibinden.com/kiralik-ar...klet-atv/izmir

Zevk meselesi sonuçta ama 13-14 bin tl değerindeki bir araca günlük 90 tl vereceğime, 50 bin dereinde bir dizel otomobili tercih ederim.

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    google aç, "kiralık motosiklet izmir" yaz, sahibinden.com'a tıkla, arama yerinde ili "İzmir" yapı, 3 seçenek çıkıyor aralarından seçim yap, kolay gelsin... Herşeye konu pehh
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/kiralik-ar...klet-atv/izmir

Zevk meselesi sonuçta ama 13-14 bin tl değerindeki bir araca günlük 90 tl vereceğime, 50 bin dereinde bir dizel otomobili tercih ederim.
    motosiklet kiralamak sakat iş. bir kaç gün için motor kiralayacağına, piyasası iyi motor satın alıp, gezini yaptıktan sonra satmak neredeyse daha ucuza geliyor. motorda ne sorun çıksa da, kiracıya kitliyorlar diye çok okudum, duydum.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Bende 21 inde geliyorum izmire baktim şoyle bir fiyatlar ucmus ve hep scooter var beni kesmez :p

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Galiba yalan olucak...

Martta motor alıcam ama bu aralar çok canım çekti bi kiralayıp gezeyim diyodum ancak fiyatlar gerçekten uçuk. Bu sefer de arabaya kaldık galiba

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    karsiyaka girne bulvarinda var bi tane. bolulu hasan ustanin sirasinda. sadece 600 ve 1000 lik kiraliyorlar ama bilgin olsun.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet kiralamak sakat iş. bir kaç gün için motor kiralayacağına, piyasası iyi motor satın alıp, gezini yaptıktan sonra satmak neredeyse daha ucuza geliyor. motorda ne sorun çıksa da, kiracıya kitliyorlar diye çok okudum, duydum.
    Ben Marmaris'te 2011 yazında 2 gün Yamaha BWS kiraladım. Günlük 25 tl ye. Bu tarz tatil beldelerinde kiralık motor çok ve nispeten ucuz. Ve öyle yok buraı böyle şurası böyle deme şansları yok. zaten motorlar haşat
    Ama Marmaris gibi küçük yerde her yere seni götürüyor çok kullanışlı oluyor.
    Senet falan olayı yoktu. Sadece 2 tane ceza yememek için plastik takke verdiler. Onlar için 20-30 lira bi depozito almıştı kaybetme die O kadar. sonra iade ettiler zaten.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kısma da dikkat etmek lazım, sakat işler

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biz araba kiralarken adamın yanında arabanın etrafında dönerek videoya çekiyoruz ki bizden kaynaklı olmayan bişeyi bize kitlemesinler diye.Motor kiralarken de bence adamın yanında videoya çekin. 2 yıl önce kaportada ki göçüğü bize kitleyecekti video sayesinde kurtulduk.
    Aspava38 bunu beğendi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Marmaris'te 2011 yazında 2 gün Yamaha BWS kiraladım. Günlük 25 tl ye. Bu tarz tatil beldelerinde kiralık motor çok ve nispeten ucuz. Ve öyle yok buraı böyle şurası böyle deme şansları yok. zaten motorlar haşat
    Ama Marmaris gibi küçük yerde her yere seni götürüyor çok kullanışlı oluyor.
    Senet falan olayı yoktu. Sadece 2 tane ceza yememek için plastik takke verdiler. Onlar için 20-30 lira bi depozito almıştı kaybetme die O kadar. sonra iade ettiler zaten.

http://s14.postimg.org/g5puy4a4h/Ads_z.jpg
    bws farklı ya. o kiralanmak için üretilmiş ben de her gittiğim yazlık şehirde bolca gördüm. ama 250cc'yi geçince, landrover ile aynı parayı istiyorlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...56803063/detay

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galiba yalan olucak...

Martta motor alıcam ama bu aralar çok canım çekti bi kiralayıp gezeyim diyodum ancak fiyatlar gerçekten uçuk. Bu sefer de arabaya kaldık galiba
    Gel sana benim motoru kiralayayım, orta sehpa parası çıkarmam lazım
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

cann_1132 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 R
    konuyu hortlatıyorum ama hakikaten can sıkıntısını motorumuda satmışken kış piyasasından 3-4 günlük kiralık bir ss arıyorum izmirde, 250 cc ye kadar, bir kişi bile kiralamaz mı ya??

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    Arkadaslar var mi izmirde motosiklet kiralayan bir yer? Sahibindenden baktim bir yer cikti orasi da sadece honda spacy kiraliyor. Bilen varsa soylerse cok sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:50 ----------

Konuyu hortlattik ama lazim beyler

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı halo1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar var mi izmirde motosiklet kiralayan bir yer? Sahibindenden baktim bir yer cikti orasi da sadece honda spacy kiraliyor. Bilen varsa soylerse cok sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:50 ----------

Konuyu hortlattik ama lazim beyler
    Girne bulvarında var ss kiralayan yer.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    Bolulu hasan ustanin orda bulamadim

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kiralıyım kendi motorumu boş duruyo 😁 sonrasında leğenin içine doldurur getirirsiniz motor parçalarını😁
    infernus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)