Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: kim haklı?

Katılımcı sayısı
329. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • kuralkan

70 21.28%
  • aea

259 78.72%
26. sayfa BirinciBirinci ... 162425262728 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam - Kuralkan Tatsızlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gördüğünüz üzere emek harcayıp yazdığım o kadar mesajdan bile ufacık, işine yarayan kısmı çekti aldı ve gerisini umursamıyor bile. Zerre şaşırtmadı beni, alıştım artık o insanlara.
    Dostum şunu yazan bir adamdan ne bekliyorsun?

Alıntı ilterirfan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizler Bajajın asasayla Musa'nın arkasında olacağız.

Yakında pulsar kullanım kitapçığını da kutsal kitap ilan edecek (((((:

Anlamak okumayı bilmekle ilintilidir. Bir insan buraya yazabiliyorsa okumayı biliyordur. Eğer ki okumayıp sadece yazıyorsa bunun tek bir amacı vardır. O da reklam.

Merak ettim kullanıcı profiline baktım.

Toplam mesaj geçmişi:

@ilterirfan

Bugün[/U], 18:01 Konu: Altın Elbiseli Adam - Kuralkan Tatsızlığı
    Bugün, 17:44 Konu: Altın Elbiseli Adam - Kuralkan Tatsızlığı
    Bugün, 17:28 Konu: Altın Elbiseli Adam - Kuralkan Tatsızlığı
    Bugün, 17:23 Konu: Altın Elbiseli Adam - Kuralkan Tatsızlığı
    Bugün, 17:12 Konu: Altın Elbiseli Adam - Kuralkan Tatsızlığı
    Bugün, 17:04 Konu: Altın Elbiseli Adam - Kuralkan Tatsızlığı
    Bugün, 14:10 Konu: Altın Elbiseli Adam - Kuralkan Tatsızlığı
    Bugün, 13:05 Konu: Altın Elbiseli Adam - Kuralkan Tatsızlığı
    12 Kasım 2015, 17:48 Konu: Bajaj Discover 125 ST Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı
    12 Kasım 2015, 17:19 Konu: Ekşi Sözlükteki MOTORCU ANTİPATİSİ
    03 Ağustos 2015, 20:18 Konu: Bajaj Discover 125 ST Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı
    03 Ağustos2015, 20:12 Konu: Kararsız kalmış yeni motosikletçiye yardım

Çok ilginç değil mi?

Şimdi de bu başlık altında kullandığı tabirlere bakalım:

Siz farklı bir dine inanıyrsunuz
    Bir deli kuyuya taş atmış. Konu hakkında bilgisi olmayan itiatkar köleleri inanmış
    AKLI YETMEYEN ARKADAŞLAR MANTIK KURAMADI.
    EDEP AZICIK EDEP
    Bu konuda toplam 8 mesaj 4 ü hakaret içeriyor. Bak ne demiştik:
    Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    * "Bajaj'ın paralı askerleri" dayanaksız bir biçimde atıp tutmaya başlamışlar yine. Foruma kayıt olduğumdan beri yürüttükleri tipik strateji:

Aşamalar:

1) Olayla tamamen alakasız bir biçimde motoru övme.
    2) Yazılı kanıtlara karşı yokmuş gibi olayı yorumlama.
    3) Diğer markalara saldırarak ana konudan uzaklaştırma.
    4) Bir anda ilintili kullanıcıların tek bir kişiyi hedef alması
    5) İnceden hakaretler
    6) PM yoluyla aileye kadar varan galiz küfürler

Şu ana kadar gözlemlediğim bu liste hiç şaşmıyor. Şu anda da bu yolda ilerliyor. Aşama 4 ile 5 arasında bir yerlerdeyiz.

Şaka gibi. (:

Not 1: * "Bajaj'ın paralı askerleri" tabirini sevdim bu arada. Bunu bir tek kendi kuruntum sanıyordum meğersem forumun yarısı benim gibi düşünüyormuş (:
    Not 2: Bazen 2 ve 3 'ün sırası değişiyor.
    Daha da yazacak bir şey yok sanırım. (:

Bir firmanın bunlara muhtaç duruma düşmesi almamak için en güzel sebep aslında....

Ha adminler bu konuda ne mi yapacak? Hiç birşey. Bu forum troll ve reklam forumu olma yolunda bu şekilde adım adım ilerleyecek... Olan bizim burada yaptığımız onca paylaşıma olacak...
    Sj's, braveguy, dyavol-77 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Sıkıldım. 57 yaşındayım. Son sahip olduğum Pulsar an itibarı ile 1,5 yılda 23bin kilometreyle altımda. Ukalalık etmiş gibi olmayayım ama sırtımda en az bu yaşa kadar üzerinden geçtiğim 500bin kilometre filan vardır. Çalıştığım yerin solu motosiklet tamircisi sağı cafe/kahve. Hergün on civarında motorcu uğrar yanıma bunların bir kısmı da Bajaj kullanır. Yanımdaki kahvehanenin sahibinin de Boxer'i var. O da 20bin civarlarında. Forumun ilgili sayfalarına bakarsanız bu anlattıklarımın fotoğraflarına kadar detayların da görürsünüz. Bunların yanı sıra çeşitli vesilelerle tanıştığım Bajaj kullanıcıları da var.

Ne birinin jant kırdığını duydum ne de gördüm.

Yok üç günlük motorcular Barkın'a laf ediyormuş ta, yok Bajaj'ın askerleriymiş te falan filan.

Bunların hepsi ticari numaralar. Kuralkan alt orta gelir gurupları için fiyat/performansı mükemmel Bajaj motor getirip bizi ilk ve ikinci el aracılığı ile soymaya çalışanlara büyük bir çalım attı. Helal olsun. Bilenler bilir; zamanında Mondial X-Treme Max'ın da arkasında durmuştuk.
    Bu bloğu açtık ve o güne kadar kimsenin tanımadığı bilmediği motoru motorseverlere hiç karşılıksız tavsiye ettik;
    http://xtrememaxsevdalilari.blogspot.com.tr/

Şİmdi de Kuralkan/Bajaj'ın arkasındayım. Bu tür ticari iftira lekeleme vs gibi numaralara karşı gereğini yapmak haklarıdır. Destekliyorum.

Saygılarımla.

NOT: Bu arada şimdi baktım, X-Treme Max Sevdalıları bloğunun tıklanma sayısı 27628 olmuş. Hiç karşılıksız ve google reklamı dahi almayı kabul etmeyerek yaptık bu hizmeti.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

beyler bu kadar ucuz ve sağlam motoru size tek bajaj verebilir ben boxer kullanıcısıyım motorum 30,000 km de bir tane dahi garantilik işim çıkmadı nede arıza çıkarmadı burda sırf kullanmayanlar konuşuyor şuanda biraz kullananları dinleyin veya kullanıp öyle konuşun kullanmadan onun bunun lafına bakarak konuşmayın

Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıkıldım. 57 yaşındayım. Son sahip olduğum Pulsar an itibarı ile 1,5 yılda 23bin kilometreyle altımda. Ukalalık etmiş gibi olmayayım ama sırtımda en az bu yaşa kadar üzerinden geçtiğim 500bin kilometre filan vardır. Çalıştığım yerin solu motosiklet tamircisi sağı cafe/kahve. Hergün on civarında motorcu uğrar yanıma bunların bir kısmı da Bajaj kullanır. Yanımdaki kahvehanenin sahibinin de Boxer'i var. O da 20bin civarlarında. Forumun ilgili sayfalarına bakarsanız bu anlattıklarımın fotoğraflarına kadar detayların da görürsünüz. Bunların yanı sıra çeşitli vesilelerle tanıştığım Bajaj kullanıcıları da var.

Ne birinin jant kırdığını duydum ne de gördüm.

Yok üç günlük motorcular Barkın'a laf ediyormuş ta, yok Bajaj'ın askerleriymiş te falan filan.

Bunların hepsi ticari numaralar. Kuralkan alt orta gelir gurupları için fiyat/performansı mükemmel Bajaj motor getirip bizi ilk ve ikinci el aracılığı ile soymaya çalışanlara büyük bir çalım attı. Helal olsun. Bilenler bilir; zamanında Mondial X-Treme Max'ın da arkasında durmuştuk.
    Bu bloğu açtık ve o güne kadar kimsenin tanımadığı bilmediği motoru motorseverlere hiç karşılıksız tavsiye ettik;
    http://xtrememaxsevdalilari.blogspot.com.tr/

Şİmdi de Kuralkan/Bajaj'ın arkasındayım. Bu tür ticari iftira lekeleme vs gibi numaralara karşı gereğini yapmak haklarıdır. Destekliyorum.

Saygılarımla.

NOT: Bu arada şimdi baktım, X-Treme Max Sevdalıları bloğunun tıklanma sayısı 27628 olmuş. Hiç karşılıksız ve google reklamı dahi almayı kabul etmeyerek yaptık bu hizmeti.
    Merhabalar Attila bey
    Motorunuzla keyifli sürüşler dilerim.
    Burdaki bahse konu olan duyuma kıstas sizin gözleminiz olan jant kırılma vs. görmüş olup olmamamız değil. Konumuz bajajın alt ve orta gelir gruplarına yapmış olduğu sizin değerlendirmenize göre "fiyat/performansı mükemmel" motorlar da değil.
    Dediğiniz "Bu tür ticari iftira lekeleme vs gibi numaralar" kısmını nerden buldunuz da anlatıyorsunuz?
    AEA orda iftira veya lekeleme yapmıyor yurt dışında konusu geçen , basına mal olmuş bir idaayı "mış" li kip kullanarak aktarıyor. Size göre hiç kimse oralarda basında vs. bu jant kırma olayı ile ilgili birşey konuşulduğunda , burdan birileri öğrense iftira ve lekeleme mi yapmış olacak? siz araştırdınız mı o siteleri yayında verilen? Yani bizim bu iddaalara karşı araştırma , düşünme , konuşma hakkımız yok mu?. şahsen benim var.. Buyrun bir iftira da benden : " Yurt dışında bahsi geçen konuya göre bajaj 200 ün jantı kırılıyormuş. araştırın bu konuyu öyle alın motor....
    Sizin kriterlere göre ben şimdi lekeleme mi yapıyorum. Benim konuşma hakkım var mı yok mu? Bi dava da bana açarsa firma hesaplaşırız.
    Bir konuda haklısınız bu konu bazıları için "ticari numaralar"..
    İyi akşamlar..
    mozgur, dyavol-77 ve yüksel66 bunu beğendiler.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı Suerte.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Attila bey
    Motorunuzla keyifli sürüşler dilerim.
    Burdaki bahse konu olan duyuma kıstas sizin gözleminiz olan jant kırılma vs. görmüş olup olmamamız değil. Konumuz bajajın alt ve orta gelir gruplarına yapmış olduğu sizin değerlendirmenize göre "fiyat/performansı mükemmel" motorlar da değil.
    Dediğiniz "Bu tür ticari iftira lekeleme vs gibi numaralar" kısmını nerden buldunuz da anlatıyorsunuz?
    AEA orda iftira veya lekeleme yapmıyor yurt dışında konusu geçen , basına mal olmuş bir idaayı "mış" li kip kullanarak aktarıyor. Size göre hiç kimse oralarda basında vs. bu jant kırma olayı ile ilgili birşey konuşulduğunda , burdan birileri öğrense iftira ve lekeleme mi yapmış olacak? siz araştırdınız mı o siteleri yayında verilen? Yani bizim bu iddaalara karşı araştırma , düşünme , konuşma hakkımız yok mu?. şahsen benim var.. Buyrun bir iftira da benden : " Yurt dışında bahsi geçen konuya göre bajaj 200 ün jantı kırılıyormuş. araştırın bu konuyu öyle alın motor....
    Sizin kriterlere göre ben şimdi lekeleme mi yapıyorum. Benim konuşma hakkım var mı yok mu? Bi dava da bana açarsa firma hesaplaşırız.
    Bir konuda haklısınız bu konu bazıları için "ticari numaralar"..
    İyi akşamlar..
    Yasaların öyle mışlı muşlu yorumları geçerli sayacağını sanmıyorum. Hele ortada ticari rekabet koşullarından doğan zararlar varsa!
    Yasadan niye korkuyoruz? İddiası olan boş spekülasyonlar yerine yasa önüne çıkıp bunu ispat etmekten korkmayacak.
    Okan Sinan Ocan ve fabialife bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    Yasaların öyle mışlı muşlu yorumları geçerli sayacağını sanmıyorum. Hele ortada ticari rekabet koşullarından doğan zararlar varsa!
    Yasadan niye korkuyoruz? İddiası olan boş spekülasyonlar yerine yasa önüne çıkıp bunu ispat etmekten korkmayacak.
    E çıktı işte adam. Yayınlamadı tekzip metnini. Demekki var bir dayanağı.... (;

Sayfalarca yazıldı burada. Yorum yapmadan önce okumayı deneyin bir ara...
    dyavol-77 bunu beğendi.
    Ataol Behramoğlu

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    çok güldüm yaa. Allah'ta seni güldürsün.
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi gözümüz aydın

Fuarda kırılmayan jantlar opsiyon olarak alınabilecekmiş(!)

Ben başından beri söylüyorum. Firma haklı olduğunu , iftiraya uğradığını düşünüyorsa gitsin mahkemeye hemen...
    Yasalar kişilerin araştırma , konuşma hakkına saygı duyacaktır. Merak buyurmayın siz. Bu idaaaların doğruluğunu araştırmak her motosiklet severin de öncelikli konularından olmalı , sonuçta ortada insan hayatına mal olabilecek bir konudan bahsediliyor.
    İyi akşamlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    basına mal olmuş
    Yazılı basında haber çıkmış mı gerçekten? Barkın sadece internet sitesi gösterdi? Forum postu ve blog ile yazılı basın çok ayrı şeyler.

Buyrun bir iftira da benden : " Yurt dışında bahsi geçen konuya göre bajaj 200 ün jantı kırılıyormuş. araştırın bu konuyu öyle alın motor....
    Yanlış yaklaşıyorsunuz ama. Barkın dahil herhangi biri buraya girip her türlü yalanı gerçek gibi sunabilir ve sorumlu tutulamaz. Çünkü o yalanın kendine zarar verdiğini düşünen kişi ya da kuruluş burada gelip cevap hakkını kullanabilir.

Ama Barkın programında yanlış bir şey söylediğinde zarar gördüğünü iddia eden biri nasıl elde edecek cevap hakkını? Mesele Barkın'ın keyfine mi kalacak? Eli mahkum yasal yollardan elde etmek durumda hakkını. Zaten yasal düzenleme de bu yüzden var.

Mesela bu durumda Barkın haksız çıktı. N'olacak şimdi? Eğer konuşmadan önce yapması gerektiği gibi azıcık araştırsaydı, olayın Bajaj tarafından incelendiğini, kamuoyuna açıklama yapıldığını bilirdi. Bu onun sorumluluğu.
    mgora, AttilaXtreme ve ilterirfan bunu beğendiler.

Merhaba Hasmet bey
    Forum kısmını geçtim.
    Kişinin kanuna aykırı olmayan , kaynak göstererek aktardığı bir konuyu , basın kanununa göre cevap hakkı ve düzeltme talep etmesinden yönünden ayrı olarak. İftira olarak nitelendirecekse firma bu konuşmayı karşı tarafa açtığı davada ,(bir iddaa ortaya atıyorsa AEA ki bence kendine ait bir iddaası yok) , pekala bahse konu olaya kaynaklarını sunacaktır ki ortada materyaller. Bunlar da benim kanımca ifade özgürlüğü kapsamındadır. Firma balıklama dalmadan deseydi bu bu bahse konu iddaalar dava konusudur , malımız kusurlu değildir , mahkemesi sonuçlanana kadar sadece iddaadır diye anlardım. Sizin dediğiniz gibi açıklama yaptı ise firma onu göndersin okusunlar yayında. Bu arada evet konu yazılı basında çıkmış.
    İyi akşamlar

netwera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility, Kymco People S, Bajaj Pulsar 200NS
    Bajajın savunucusu çalışanı bayisi vb değilim. Aslında siz meseleyi gayet iyi anlıyorsunuz. Ama anlamamakta ısrar ediyorsunuz.

1. Her motor eleştirilir, eleştirilmelidir.
    2. Türkiye'de bir jant kırılma olayı yaşanmadı. Şimdi biri çıkıp diyecek Türkiyeye özel motor mu üretiliyor. Hayır ama Türkiye ilk enjeksiyonlu pulsarlar geldi. 2015 modelinde sert sele vb sorunlar giderildi. Demek ki özel motorlar üretilebiliyormuş.
    3. İkinci el değer kaybı gibi bir düşüncem(miz) yok. PULSAR 400CS'yi bekliyorum.
    4. OLMAYAN bir sorunu VAR gibi gösterip, forumda bir algı oluşturuyorsunuz.
    5. Size cevap verdikçe daha agresifleşiyorsunuz.
    6. Bir süre cevap verilmedi konu tam ölüyordu. Başlık üzerine başlık açıldı. Pulsar mı benelli m? cbr250 mi pulsar mı? bu başlıklarda jant kırıyormuş aga yazıp gülüşmeler. O başlıklarda da polemik hır gür çıkarma gayretleri
    7. Malum hint sitelerinde sadece pulsar sorgulanmıyor. Yamaha FZ ninde jant kırmasından ve güvenilirliğinden bahsedilmiş. Elinizi vicdınınıza koyup, hadi biraz da Yamaha'yı eleştirin.

işte o site http://www.motorbeam.com/2015/07/bik...ture-surfaces/
    sheriff87, mgora, AttilaXtreme ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar tekrar alıntıların hangi sitelerden yapıldığı anlatıldı. halen buraya gelip Türkiye de kaç olay yaşanmış diyen insanlar var. millet anlatmaktan sıkıldı, bunlar gelip gelip aynı şeyleri yazmaktan sıkılmadı.

bak bir kaç mesaj yukarıda Barkın`ın olayı nasıl anlattığı da yazılmış. anlamayan bir daha okusun..... hatta anlayana kadar okusun...

Arkadaş bazılarımızın gözünde Kuralkan bitmiştir! Bu bazılarımız, Kuralkan sattığı sürece BAJAJ almayacak tavsiye etmeyecektir. Bu konuda kapanmıştır. Şimdi hevesle bu akşamki yayını beklemekteyiz...
    Bu akşamki AEA'da kılıçlar çekilecek mi???...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

Alıntı ilterirfan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Kuralkan'ın yerinde olsam YAMAHA yazarım motorlara.
    16binlik motora 22Bin verecekler çıkar nasılsa :D
    YAMA ha
    Kusar 200RS 16 mı oldu...Önde abs arkada ebese...
    The Power of The Dreams.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Merhaba Hasmet bey
    Forum kısmını geçtim.
    Kişinin kanuna aykırı olmayan , kaynak göstererek aktardığı bir konuyu , basın kanununa göre cevap hakkı ve düzeltme talep etmesinden yönünden ayrı olarak. İftira olarak nitelendirecekse firma bu konuşmayı karşı tarafa açtığı davada ,(bir iddaa ortaya atıyorsa AEA ki bence kendine ait bir iddaası yok) , pekala bahse konu olaya kaynaklarını sunacaktır ki ortada materyaller. Bunlar da benim kanımca ifade özgürlüğü kapsamındadır. Firma balıklama dalmadan deseydi bu bu bahse konu iddaalar dava konusudur , malımız kusurlu değildir , mahkemesi sonuçlanana kadar sadece iddaadır diye anlardım. Sizin dediğiniz gibi açıklama yaptı ise firma onu göndersin okusunlar yayında. Bu arada evet konu yazılı basında çıkmış.
    İyi akşamlar
    Merhabalar,

Fikir özgürlüğü şahsidir. Mesela Amerika'da Obama dahil istediğinize açıktan bağırarak küfredebilirsiniz, tehdit içermemek kaydıyla. Polis dibinizde olsa bile birşey yapmaz. Fikir özgürlüğüne girer. Ama bir yazar, gazetesinde benim hakkımda değil küfür, yanlış hiç bir şey yazamaz, aynısı bir televizyon yapımcısı ve sunucusu için de geçerli. Yolda bana küfredene istersem cevap verebilirim, ama gazete ve TV programına karşı hiç bir gücüm yok, dava açma hakkımdan başka.

Google'da "Bajaj wheel broken" diye arattım, gelen ilk link: Official Statement: Bajaj Auto releases report on broken rim of the Pulsar RS200.

Demek ki Barkın bu duyduğu şey hakkında bir Google araması bile yapmamış. Ancak bunu, binlerce kişinin takip ettiği bir programda, o motorsikleti almayı düşünen vatandaşa ilk şey olarak söyleyebiliyor. Yuh. Kasıt sınırında sorumsuzluk.
    mgora ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Kanuni boyle bir hamle yaptiysa sonunu getirmesi ve hakliligini ispat etmesi gerekir hukuken.Yoksa bosyere gurultu cikarmis olmaz mi?

Madem ticaretinin bu soz ile zarar gordugunu dusunuyorsun.Sozkonusu urunden 1000 adetcsatacakken 100 adet ancak sattin ( bunun matematigine emsal olusturacak bir karar varmi ? Hic duymadim )

O zaman yazinin tazmin etme hakkimizi sakli tutariz i sakli tutmayip gerceklestirmek sonra onucu tuketiciye gostermek durumundasiniz.Musteri merak ediyor.

Ya mahkeme AEA yi haksiz bulmaz ise eski tarihli hintli sitelerde yer alan bilgi referans alinmistir vs derse?

Asil enteresan olan su ki birileri hala stop etme sorunu olan motosikletlere biniyor ve can guvenlikleri bir olcude tehlikede mi? Degilmi?

Kanuni bu konuda sunu yapmis demiski servise gitsinler. Sorun cozulmu? Hayir..Ya hukuk?....

Motosikleti
    Pulsar
    Parası çok olan beldeyama alsın arkadaş. Uzatmaya gerek yok.
    mgora bunu beğendi.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Fikir özgürlüğü şahsidir. Mesela Amerika'da Obama dahil istediğinize açıktan bağırarak küfredebilirsiniz, tehdit içermemek kaydıyla. Polis dibinizde olsa bile birşey yapmaz. Fikir özgürlüğüne girer. Ama bir yazar, gazetesinde benim hakkımda değil küfür, yanlış hiç bir şey yazamaz, aynısı bir televizyon yapımcısı ve sunucusu için de geçerli. Yolda bana küfredene istersem cevap verebilirim, ama gazete ve TV programına karşı hiç bir gücüm yok, dava açma hakkımdan başka.

Google'da "Bajaj wheel broken" diye arattım, gelen ilk link: Official Statement: Bajaj Auto releases report on broken rim of the Pulsar RS200.

Demek ki Barkın bu duyduğu şey hakkında bir Google araması bile yapmamış. Ancak bunu, binlerce kişinin takip ettiği bir programda, o motorsikleti almayı düşünen vatandaşa ilk şey olarak söyleyebiliyor. Yuh. Kasıt sınırında sorumsuzluk.
    Merhaba tekrar Hasmet bey
    Medya yazılarına ve görsel karşı cevap ve tekzip hakkı var. Tekzip yayınlatmanın şartlarına uymak kaydıyla.Sadece dava ile mücadele edebilir değil yani..
    Şirketin açıklamasını bilmiyorum bakayım ben de...Heralde Bajajın bi açıklama yayınladığından burdaki firmanın da haberi yoktu ki olsa burdaki kullanıcılara da türkçesini yayınlatırdı.
    İyi akşamlar

Motosikleti
    Merhaba tekrar Hasmet bey
    Medya yazılarına ve görsel karşı cevap ve tekzip hakkı var. Tekzip yayınlatmanın şartlarına uymak kaydıyla.Sadece dava ile mücadele edebilir değil yani..
    Şirketin açıklamasını bilmiyorum bakayım ben de...Heralde Bajajın bi açıklama yayınladığından burdaki firmanın da haberi yoktu ki olsa burdaki kullanıcılara da türkçesini yayınlatırdı.
    İyi akşamlar
    Şirkete bakacak olursan sağdan 80 km/h hızla gelen bir cisim amortisörlere vs. hiçbirşeye dokunmadan ön janta çarpmış. Hem de otabanda. Yersen yani :D

Aşağıda da açıklaması var (((((:

Ataol Behramoğlu

dünyanın en kötü motoru nedir?
    bize göre öyle bir motor yok
    en dandik çin malı motor bile 3bin km gitti tık yok ayarında anlatılıyor

yaw pazarda hani içine sebze koyduğumuz sepet arabalar var ya ona bin Allah belasını versin 20bin km götürür.
    market arabasına bin yıllarca git.

ama konu o değil
    bu millet
    kuba mondial arora ramzey yuki salcano

ne çin malı motorlar gördü

yasa gereği bir motorun üst borusu demiri üretirseniz motor yerli üretim sayılıyor ve vergiden muaf

bundan sonra bu vatana zerre iyilik yapmayacağım

seveni ikerler
    ikeni severler

gördüğünüz gibi milletimiz çok sevmiş bajajı

Allahtan mercedes bmw satmıyormuş adamlar o zaman sen gör dünyanın en vatansever firması sayılırlardı.

Kırılmış işte arkadaşım jant
    daha ne olsun motor dinamit gibi patlasın mı

ne var yaw jant kırılmış asfaltta 3 takla attık bitti

son olarak diyorum arkadaşlar boşverin isteyen binsin

etme cahille muhabbet küstürürsünsilmedötünücamkırığınakestirirsin

çok cahil bir insanım kusura bakmayın
    mozgur ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şirkete bakacak olursan sağdan 80 km/h hızla gelen bir cisim amortisörlere vs. hiçbirşeye dokunmadan ön janta çarpmış. Hem de otabanda. Yersen yani :D

Aşağıda da açıklaması var (((((:

https://www.youtube.com/watch?v=Y0FJY1xWOfM
    Açıklama evlere şenlik
    Konuyu kendi açımdan kapatıyorum.
    İyi akşamlar

aea her motoru eleştirir
    adam insanlara hizmet ediyor
    suzukinin kazalarda şase kırdığını da söyledi zamanında
    suzuki çıkıpta vay efendim sen napıyorsun şöyle ekerim böyle biçerim demedi
    suzuki dünya çapında şasesinin az daha güçlendireceğini bildirdi

çukura girince ortadan ayrılan motorlar var ama eminim burada benim çinli motorum 20bin kmdir sorunsuz diyecektir
    e adam 1982 model japon krosu var 300binde o övmüyor senin çin malı motorun kadar

mozgur ve dyavol-77 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
26. sayfa BirinciBirinci ... 162425262728 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)