Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: kim haklı?

Katılımcı sayısı
329. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • kuralkan

70 21.28%
  • aea

259 78.72%
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam - Kuralkan Tatsızlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    videoda, 40:45'de anlatıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=ZOmroEcBPQI

bugünkü programda, aea'nın önceki programında, rs200'ün ön jant kırdığını söylediği için, kuralkan şirketi, aea'dan o videoyu silmesini ve kendi gönderdikleri düzeltme yazısını okumasını istedi. buna benzer sorunyaşayan var mı bajaj'cılardan? kim haklı. kuralkan çok saldırgan gibi geldi bana.
    ssates, Shrieker, estelik ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    tekzip i reis in eline verdiler valla , iyice kıl oldum bu fareye tapan Hintlilere
    estelik ve Bartas3010 bunu beğendiler.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Kuralkanın canı uff olmuş uf
    Shrieker bunu beğendi.

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Sonuna kadar arkandayız Barkın. Böyle çocuk gibi ince hesaplar peşinde koşan, paragöz Kuralkan benim için bitmiştir.
    Panashira, Özgürr, Mhdrift41 ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Yayini canli izledim. Kuralkan her eleştirene böyle tekzip gönderirse zararlı kendi çıkar. Şahsen ben irite oldum ve bu saatten sonra Bajaj alacağım olsa da almam.

Altın elbiseli adam önceki Bajaj incelemelerinde motor hakkında genelde olumlu konuşmuştu. Şimdi o inceleme videolarini da kaldırmış.

Motor camiasının genelinde sevilen izlenen tarafsızlığı bilinen Altın elbiseli adama motorun Hindistanda da forumlarda konuşulan bir sıkıntısını dile getirdi diye böyle atarli tekzip göndermek hangi zekanın ürünü bilemedim.
    Kuralkan kendi ayağına sıktı.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    bajajın denge sensörü sorunlarını , motoru kitleyip ölümden dönen forum üyelerini unutmadık el altından kapattılar konuyu şimdi neymiş motor jant kırıyor (doğru veya yanlış önemli değil )diye apaçi kabilemizin reisi barkına aba altından sopa gösteriyorlar avukatlar vasıtasıyla ,iyice düştünüz gözümden Hintli marka bunu bilesiniz

bajaj kullanıcıları yazsın da yaşadığı sorunları varsa görelim nasıl motor üretmişler ona da tekzip göndersinler dik dur eğilme reis
    Panashira, ayzek, jimi_hendrix ve 11 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Barkını çokta sevmem ama, sadece bahsi geçen videoyu değil bütün bajaj ile ilgili videoları silerek postasını koymuş. Ayrıca kuralkanın bu yaptığı kendi ayağına sıkmaktan öte bişey değil. Adam türkiyenin en çok izlenen en çok baz alınan motovloggerına ihtarname çekiyor, şimdi herkes böyle bir olayı öğrenecek ve barkını sevenler bajaj firmasına cephe alacaktır.

500 bin küsür izlenen bajaj pulsar 200 ns videosunda barkın baya övmüştü motoru, sırf o övdü diye alan yüzlerce insan vardır pulsarı. O jant kırılma muhabbetini görmezden gelseler eminim daha az zedelenirdi ticari itibarları, beyin bedava.
    GB79, Sepetçioğlu, teknoali ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Sen adama motor ver tanitimini yap de yapsin insanlar ona gore alsin sonra etkinlikler duzenle adam gelsin hatta benim oldugum etkinlikte pistten cikip gelmisti sonra jant kirdi dedi diye boyle yap olmadi bu olayi aylar once konusmustuk hatta aciklama bile yapilmisti hepsini gectim arkadasin dedigi gibi beyin resetleyip kaza yapip kaburgalarimi kirmistim olayin pek detayina girmiyorum ama magduriyetim baska bir magduriyetle giderilmisti sirf ekrem ata ve bayi icin birsey demiyorum yoksa o kuralkanin basinda oturup isine geldigi gibi emir veren sadece cukkasini dusunen adamdan bir cacik olmaz piyasa sizin girdiginiz gibi degil hero cok iddali modellerle geliyor fiyat politikanizda ortada bugun bir motor daha alacaktik denetlemeden dolayi gidemedik yarin alacaktik kursa bu olaydan sonrada herodan aliriz artik cok ayip ettiniz cok
    acemi27 bunu beğendi.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Tipik bir kolay para kazanmaya alışmış firma refleksi. Vizyon sahibi bir firma elinde Bajaj Türkiye pazarında büyük işler yapabilirdi. Fakat manzara aynen görüldüğü gibi

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Millet başka motorları kötülemek için yarışır , bajaj kendine gol atmış.

Aea yı takip etmem yada oturup canlı videolarını izlemem fakat , kendisini tebrik ederim güzel cevap vermiş.
    estelik ve agacu bunu beğendiler.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sym wolf 250 ile pulsar 200 arasinda kalmistim. sanirim cevap belli oldu artik. kuralkandan mal alınmaz bu belli oldu. nasil da gizlemeye calisiyorlar buyuk bir hatayi.
    hatalarini kabul etseler sorun yok ama bu sekilde gizlemeye calismalari benim gibi cogu potansiyel aliciyi uzaklastirdi buna eminim.
    kara_kule bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Malına güvenmezsen olacağı bu.. yamaha,kawasaki vs en üst modellerini bile geri çağırıyor sorunları keşfedip.. kuralkanda malını bildiği için negatif yorumları kapatmaya çalışıyor.. Yine mail ile ulaşıp bu sorunu yaşayan kişiye yardımcı olacaklarını vs yazsalar çok daha iyi olurdu kendileri açısından.

Sym wolf de bunu yedim seramik motor kaplama vs diye aldım elimde patladı.. bajaj da ktm ile aynı fabrika geyiğinden yürüyor..

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malına güvenmezsen olacağı bu.. yamaha,kawasaki vs en üst modellerini bile geri çağırıyor sorunları keşfedip.. kuralkanda malını bildiği için negatif yorumları kapatmaya çalışıyor.. Yine mail ile ulaşıp bu sorunu yaşayan kişiye yardımcı olacaklarını vs yazsalar çok daha iyi olurdu kendileri açısından.

Sym wolf de bunu yedim seramik motor kaplama vs diye aldım elimde patladı.. bajaj da ktm ile aynı fabrika geyiğinden yürüyor..
    sym wolf ile alakali sorunu ufaktan yazarsanız alacak arkadaslar icin yararli olabilir
    uugguurr86 bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajajın denge sensörü sorunlarını , motoru kitleyip ölümden dönen forum üyelerini unutmadık el altından kapattılar konuyu şimdi neymiş motor jant kırıyor (doğru veya yanlış önemli değil )diye apaçi kabilemizin reisi barkına aba altından sopa gösteriyorlar avukatlar vasıtasıyla ,iyice düştünüz gözümden Hintli marka bunu bilesiniz

bajaj kullanıcıları yazsın da yaşadığı sorunları varsa görelim nasıl motor üretmişler ona da tekzip göndersinler dik dur eğilme reis
    daha gidon gevşemesi olayları da var hocam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hocam sym wolf olayını ben de merak ediyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Kuralkan kendi ayağına sıkmış. AEA takdir ediyorum sadece gelen mailin tamamını okumasa daha iyi olurdu.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    bajaj aklımdaki tüm imajini sıfırladı şuan . rs 200 absli versiyonu aklıma takılıyordu ktmyle bunlar ortak diye düşünüyordum ama sılındı aklımdan şuan

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Barkın gözümden düştü dedim herkes saydırdı bana sağolsun.
    ilk çektiği Bajaj 200NS modelini tanıtırken grenajından bahsedip TAH TAH diye ses geliyor şeklinde bir açıklaması olmuştu. 150 Km/h hızla 50 Km/h gittim 100 Km/h 70 Km/h hızlarla şehir içinde gittik 2 kişi 2.7 litre yaktı 100 Km/h de diyede devam etmişti. bu videonun alt yorumlarında kuralkandan malımızı kötülüyorsun anlamında bir yazı ve itiraz gelmişti ne olduysa Kuralkanın etkinliğine Barkın katılınca yeni bir sponsor daha bulmuş herhalde demiştim. şimdide acaba sponsorluktan çıktımı diyorum. nedeni ise çok net önümüzde 2 olay meydana geldi 1 ayzek adlı kullanıcı arkadaşımızın başına gelen talihsiz olay diğeri ise gene forumdaki Kullanıcı adını hatırlayamadığım bir adaşımızın titreşimden kırılan koruma demiri bu 2 olayında hiç bir yayınında bahsetmedi ? acaba yurt dışına bu kadar hakim olan Barkın yurt içine uzakmı kalmıştı ? ben makinayı kötülemiyorum sonuçta bu kadar kişi ciddi paralar vererek aldı şimdi tu kaka dememiz kullanıcılarına ayıp olur. bence tabi.. kullanıcıları kendi makinaları hakkında zaten yeterince fikir veriyor...
    ayzek, ilterirfan ve matrix506xx bunu beğendiler.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Kuralkan'ın bu hareketi bence sözünü ettikleri zarardan daha çok zarar verdi Bajaj'a. Şahsen ben de almam bu kafayı gördükten sonra
    üzgün bunu beğendi.

Motosikleti
    Fazer
    Hala bir şeyleri 'yasaklayarak' çözebileceğini inanan zihniyet.
    Daha çok yolumuz var.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2014 yılında bajaj başlığına yazdığım ilk yorumu hatırladım ve kuralkan a beni utandirmadigi için teşekkür ederim.

Bacac pazara kendi girseydi keşke, bu cakallar hiç edecek güzelim markayı dedik ve 1.5 sene dayanabildiler.
    üzgün, mattiadestro ve Shrieker bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)