Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: kim haklı?

Katılımcı sayısı
329. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • kuralkan

70 21.28%
  • aea

259 78.72%
25. sayfa BirinciBirinci ... 152324252627 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam - Kuralkan Tatsızlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    tekrar tekrar alıntıların hangi sitelerden yapıldığı anlatıldı. halen buraya gelip Türkiye de kaç olay yaşanmış diyen insanlar var. millet anlatmaktan sıkıldı, bunlar gelip gelip aynı şeyleri yazmaktan sıkılmadı.

bak bir kaç mesaj yukarıda Barkın`ın olayı nasıl anlattığı da yazılmış. anlamayan bir daha okusun..... hatta anlayana kadar okusun...

Arkadaş bazılarımızın gözünde Kuralkan bitmiştir! Bu bazılarımız, Kuralkan sattığı sürece BAJAJ almayacak tavsiye etmeyecektir. Bu konuda kapanmıştır. Şimdi hevesle bu akşamki yayını beklemekteyiz...
    cihangir151 ve dyavol-77 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hadi gözümüz aydın

Fuarda kırılmayan jantlar opsiyon olarak alınabilecekmiş(!)
    Murat.K., essegesse, sdirer ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Bir deli kuyuya taş atmış. Konu hakkında bilgisi olmayan itiatkar köleleri inanmış :D
    mgora bunu beğendi.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı ilterirfan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama siz abilerimiz, abilerin abisi Barkın ne derse inanmayı seçebilirsiniz. Ama bu benim dinim değil.
    Siz farklı bir dine inanıyrsunuz.
    Haklılık haksızlık konusunda;
    Çok nazik bajaj kullanıcılarından yemediğimiz küfür kalmadı motor sorunlu dediğimizde ,bir dinsizliğimiz kalmıştı ellenmedik onu da hıyarın teki geldi elden geçiriverdi.

Bir ağızlarına dolamışlar RS200 kaç kere jant kırdı Türkiye'de diye. Daha motor Türkiye de piyasaya sürüleli 2-3 ay oldu. Bırak jant kırmayı vidaları bile gevşememiştir daha.

Tatlısu kurnazından geçilmiyor ortalık. (((: Algıyı yönetmek böyle birşey işte...

Bazıları kızıyor Bajaj'ın askeri diyince. Sağolsun bu arkadaş yüzümüzü kara çıkarmadı...
    dyavol-77 bunu beğendi.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Suerte satmak yok bizde. istediği parayı alamayıp satanlar ALTIN gibi değerleniyor günümüzde.discover vardı bu ayda bır pulsar alacağım merak etme.
    Bizlerde sıkıntı olsaydı ALTINa yatırım yapardık ..

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Yahu arkadaşlar bu konu ne kadar çok uzadı Allah aşkına allah aşkına diyorum bak savunmaktan iki tarafı da savunmaktan vazgeçin sonuç olarak bu bir motosiklet Kusurlu da olabilir gayet normal dir kusursuz da olabilir gayet normal emin olun ki Kuralkan bunun üzerine bir teste tabi tutacak tutmaz ise ve gerçekten motosiklet problemli ise Batarlar

Saygıyı kaybetmeyelim herkes eşit herkes ademoğlu iyi forumlar

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Sonra ağlarlar Yamaha söyle yaptı bu sene fiyatlarda çoştu.
    Bizim millete müstehak yemin ediyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:16 ----------

Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok nazik bajaj kullanıcılarından yemediğimiz küfür kalmadı motor sorunlu dediğimizde ,bir dinsizliğimiz kalmıştı ellenmedik onu da hıyarın teki geldi elden geçiriverdi.

Bir ağızlarına dolamışlar RS200 kaç kere jant kırdı Türkiye'de diye. Daha motor Türkiye de piyasaya sürüleli 2-3 ay oldu. Bırak jant kırmayı vidaları bile gevşememiştir daha.

Tatlısu kurnazından geçilmiyor ortalık. (((: Algıyı yönetmek böyle birşey işte...

Bazıları kızıyor Bajaj'ın askeri diyince. Sağolsun bu arkadaş yüzümüzü kara çıkarmadı...
    Dostum gzl cevap ama kendi içinde çelişiyor. daha 3 aylık olan bir motor hakkında neden kötüleme yapıldı demeyi aklına getirmiyorsun ama bajajın askeri diyorsun.
    Altın firavuna taptığınız sürece siz; bizler Bajajın asasayla Musa'nın arkasında olacağız.
    Bi ALLAH'ın kuluda demiyor ki;
    böyle bişey olsa Kuralkanı dava ederim ama olmadan malımı kötülerde bende Barkına aynı şeyi yaparım.

Anca elimizdeki motorları satarken zarar edeceğimizi düşünüyormuşuz.
    Dostum iki sene binsek kardır, sizler gibi alırken kazıklanmadık biz.
    Sizin bir motora verdiğiniz paraya iki motor aldık.
    Büyük ihtimalle de aynı trafikte aynı hızlı aynı kilometre yapıp çöpe atacağız.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gördüğünüz üzere emek harcayıp yazdığım o kadar mesajdan bile ufacık, işine yarayan kısmı çekti aldı ve gerisini umursamıyor bile. Zerre şaşırtmadı beni, alıştım artık o insanlara.
    mozgur bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Ben Kuralkan'ın yerinde olsam YAMAHA yazarım motorlara.
    16binlik motora 22Bin verecekler çıkar nasılsa :D
    YAMA ha

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı ilterirfan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1- Sonra ağlarlar Yamaha söyle yaptı bu sene fiyatlarda çoştu.
    Bizim millete müstehak yemin ediyorum..[COLOR="Silver"]

[2-
    böyle bişey olsa Kuralkanı dava ederim ama olmadan malımı kötülerde bende Barkına aynı şeyi yaparım.

3- Anca elimizdeki motorları satarken zarar edeceğimizi düşünüyormuşuz.
    Dostum iki sene binsek kardır, sizler gibi alırken kazıklanmadık biz.

4-Sizin bir motora verdiğiniz paraya iki motor aldık.

5-
    Büyük ihtimalle de aynı trafikte aynı hızlı aynı kilometre yapıp çöpe atacağız.

1- Yamaha Kawasaki Ducati Suzuki bu firmaların fiyatları çok yüksek... ama sıkıntı çıktı mı sonuna kadar işimiz görülüyor. hatta o kadar para bayılınca en ufak bir şeye kapris yapma hakkımız var.. sonuna kadar yapıyorum! hatta kawasaki kullanırken kapris bile yapma ihtiyacımız olmadı her 15 günde bir servise soktum motoru, zincirine kadar yağladılar, çoğu zaman 5 kuruş para almadılar. hatta sattığım arkadaşı yönlendirdiğimde istediği bir iki ayarı yapıp, motor bizim sayılır diyerek para bile almadan yolcu ettiler...

2- kuralkan dava hakkımız saklıdır dedi, Barkın da alıntı yaptığı siteleri açıkladı. Kuralkanın o siteleri dava ettiğini görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz...

3- siz 2 sene binin . R25 ile 250SL sattım. 2side 2015 modeldi. gittim 2001 model Dragstar ve 98 model Shadow aldım. iki motorda halen taş gibi... daha bir o kadar da sürülür. yani ardından atıp tuttuğunuz, bajajı kıyasladığınız markaların motorlarına 20-30 sene biniliyor, sıkıntıda çıkarmıyor...

4- biz ucuz mal alacak kadar zengin değilizdir belki (bakınız ironi nedir)? hiç düşündünüz mü?

5- 3 numaralı şıkta açıklandığı gibi, biz motorları çöpe atamıyoruz bir türlü... çöp olmuyor namussuzlar....

ÖNEMLİ NOT:
    1- Konuyu farklı yerlere çekerek, konudan uzaklaşmaak, farklı hedefler gösterek konuyu dağıtmak, laf kalabalığı yapmak kimseyi haklı çıkarmadı bugüne kadar. sizi de haklı çıkarmayacaktır aksine komik duruma düşürür....

2- Akşama Canlı yayın var... şenlikli olur umarız...
    mozgur bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    TÜRKİYEDE KIRILDI MI DEDİĞİMİZDE;
    AKLI YETMEYEN ARKADAŞLAR MANTIK KURAMADI.

dOSTLARIM HİNDİSTANIN YOLLARLA BİZİM YOLLAR FARKLI.
    ADAM MOTORU KALDIRMIS INDIRMIS KALDIRMIS INDIRMIS.
    AYRICA AZICIK NETI VE AKLI OLAN HİNTLİLERİN 3LU BESLI MOTORA BINDIGINI BILIR.
    BİZLER ORADA KIRILDI BİZİ BAGLAMAZ DEMİYORUZ. SİZLERDEN COK BIZ BAJAJ KULLANICILARININ KORKMALARI LAZIM IKEN SIZLERIN BU ANLAMSIZ CABASINA ANLAM VEREMIYORUZ.
    ADAM ZARAR VERMIS KIRMIS. KORKUYOR MUSUN ALMA....
    ZORLA MI SATIYORLAR.... AMA KARALAMA...

MAXIMUM AGIRLIGI AŞ,
    MUHENDISIN DUSUNUP YAPTIKLARINI DEGISTIR,
    125YADA 150 CC ILE 130 GORDUM DE SONRA GUMLEDI BU B.K DE. OYLE BIR DUNYA YOK YA.

FACEDE PAYLASILAN BIR OLAY VARDI
    BAJAJ BOXER
    ROMORK ILE 500 KG CEKIYORDUK
    BABAM VE BEN BIRAZ AGIRIZ (ARK 120 KGYMUS)
    MOTOR 30BIN KM DE BOZULDU.
    (AMA ALTINA EKLEMIS 30BIN KM 500KG VE BABAM VE BEN KULLANDIK AYNI ANDA... O YUZDEN BITANE DAHA ALABILIRIM AMA GARANTI KARSILARSA IYI OLUR DIYE)

GERCI BIZE BAJAJIN ASKERLERİ DİYEN ZİHNIYET KENDI KOMUTANLARINI GÖRMÜYORMUŞUZ GİBİ DAVRANIR YİNE....
    NETTE BI BAKIN BAKALIM AYNI OLAY HİÇ JAPONLARIN BAŞINA GELMEMİŞ Mİ????

YAHU MANTIK AZICIK MANTIK...
    EDEP AZICIK EDEP....

ADAM KURALKAN KENDI AYAGINA SIKTI DİYOR KIMSE BARKININ KÖLESİ DEMİYOR
    AMA BAJAJDA ÜLKEMİZDE VAR MI DİYE SORANA; BAJAJIN ASKERLERİ DİYOR.

DOSTLARIM
    KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ....
    ANLATABİLİYOR MUYUM???
    NİYETİNİZİ BU KADAR BELLİ ETMEYİN..

ADAM KAZA YAPIYOR AMA MOTOR ÇALIŞIYOR DİYE DEVAM EDİYOR.
    KAZA ESNASINDA CATLAYAN CANT SONRA KIRILIYOR DİYELİM Kİ

ULKEMIZDE VAR MI DIYE ANLATMAYA ÇALIŞTIGIMIZ OLAY BU... YİNE ANLAMADIYSAN YAPACAK BİRŞEY YOK..
    GİDİN YAMAHA ALIN...
    SİZE KARISANDA YOK.

BEN KENDI ADIMA KONUŞUYORUM; KURALKANA YAPILAN GİBİ ADIMI LEKEYEN OLURSA KURALKANIN YAPTIGININ AYNISINI YAPARDIM.
    KİMSE BİR ZİBİDİNİNMİŞLİ MUŞLU KONUŞMALARININ HATASINI ÇEKMEK ZORUNDA DEĞİL.

50BİN LİRA VERİP TEST ET DESEYDİK
    YALAN İDDİALARLA DİYE SÖZE BAŞLAR VE O KLASİK ABİ SÖYLE OLUYORMUŞ DİYENLER VARYA DİYE DE SUNUMU BİTİRİRDİ EMİN OLUN.
    ÖYLE YADA BÖYLE ALTININ DA BAJAJINDA DİLLERDEN DÜŞMESİNİ ENGELLEDİĞİNİZ İÇİN,
    BAJAJIN REKLAMINI YAPTIGINIZ İÇİN (REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ) SİZLERE TEŞEKKÜR EDERİM.

HİÇ BİRŞEY OLMASA EMİN OLUN KUÇUK CC MOTORU BAJAJ YINE SATAR.
    YENİ BASLAYANLAR IKINCI EL YMH 10 BINE ALACAGINA SIFIR MOTOR ALIR.

ELEMAN SIFIR HİNTLİDENSE IKINCI EL JAPON AL DEMİŞ.
    DOSTUM JAPONA GUVENIMIZ ZATEN TAM DA O IKINCI ELI KULLANAN TURKTU... NE MAL OLDUGUNU BİLİYORUZ YANI. SEKTORU VE IKINCI EL PIYASASINIDA BILIYORUZ. BİRBİRİMİZİ YEMEYELİM....
    mgora bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı cihangir151 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakan'dan gelen soru
    -abi cbr250 mi bajaj pulsar mı?

barkından gelen cevap
    -hakan abi bajaj 200 pulsarların, özellikle o karenajlıların (pulsar rs200leri kastediyor)geri çağrılması söz konusuymuş, (burada geri çağrılma "ihtimali"ni aktarıyor hem de 3. ağız olarak.)ön jantları kırılıyormuş. (yine 3. ağızdan bir duyum aktarıyor.)Bununla ilgili çok fazla soru geliyor bir arkadaş sormuş bajaj 200ns inceleyecekmisiniz diye, ya dedik ön jantı kırılıyormuş, (yine 3. ağızdan bir duyum aktarıyor.) arkadaş "ee sırf bu mu?" diyor. daha ne olsun abi? sırf bu mu ne var yani iki takla atarsın, kolun kırılır, bacağın kırılır belki bir kamyonun altında kalırsın, nedir yani? bu kadar büyütecek ne var bunda? di mi? bence de çok bişey yok.

abi görüyorum ki hepimiz türkçe konuşuyoruz ama kimse kimseyi anlamıyor. buna o avukat ve o avukata bu emri veren de dahil.
    1.si barkın bütün ithamlarını "miş-muş" ekleriyle bir duyum olduğunu ifade ederek yani 3. ağız olarak aktarıyor. Konunun birincil kaynağını merak edenler azıcık araştırma ile bulabilirler. hanimiş o, hanimiş nerdeymiş diye burada gezinmesin kimse.
    2.si barkın kırmızı ile işaretlediğim bütün o iğneleyici alaycı konuşmasını inceleme talebi olan arkadaşın "ee sırf bu mu?" şeklinde olayı hafife alan cevabı üzerine veriyor. barkının cevabı burada bajajı eleştiren ya da iğneleyen bir cevap değildir, barkının cevabının hedefi arkadaşın olayı umursamaz düşüncesinedir. bahsi gecen motorun yerine x marka y marka bir motor olsaydı ve dialog aynı şekilde gerçekleşseydi barkının tavrı yine aynı olurdu. çünkü o cümlerlerde eleştirilen şey motor değil arkadaşın "ee sırf bu mu?" şeklince güvenliği hiçe sayan düşüncesidir.
    Eger Barkin dedikodu programi sunuyor olsaydi bunda hic bir sorun yoktu. Istediginiz gibi 3. ağızdan, hatta 5. ağızdan, "miş-muş" ekleyerek istediginizi soylersiniz.

Ama: Motorsikletler konusunda bilgili birinin, binlerce insanin takip ettigi bir video'da, motorsiklet tercihi konusunda tavsiye isteyen vatandasa verecegi ilk bilgi, ordan burdan duydugu, mesnedi belirsiz, hatta coktan uretici tarafindan incelenmis, raporu kamuoyuna sunularak yalanlanmis olan bir dedikodu mudur? Sizce bu, Barkin hakkinda ne soyluyor size? Bana ya Kuralkan'a gicikligi olup bilerek yaptigini, eger oyle degilse de dikkatsiz ve sorumsuz oldugunu soyluyor.

Hadi soru H2R yahut Superduke GT gibi ekzotik veya daha yeni cikmis bir model hakkinda olsa neyse. Sokakta yuzlerce ornegi olan ucuz bir modelden bahsediyoruz. "Bilmiyorum, test etmedik" demek bu kadar mi zor?

Her Turk insani gibi Barkin'in da genel olarak "bilmiyorum" diyememe sorunu var. Ya uyduruyor bir sey kafasindan (ornegini Harley video'sundan verdim daha once), ya da burda oldugu gibi urunu desteksiz sebeplerle gomerek bir sekilde kendisini savunma yoluna giriyor. Yanlis.

Zaten genel olarak bilgili biri oldugu icin cok olmuyor bu tip seyler, ama oldugunda da bilene kabak gibi siritiyor. Ve ya iste bu durumda da bilerek ya da bilmeyerek bir distributor'e dokunmus isin ucu. Kuralkan'in tepkisini savunmuyorum burada. Sadece AEA biraz ne dedigine dikkat etmeli. Benim gibi burda forumda yazmiyor sonucta. Isteyen bu yazdigima cevep verebilir. Ama AEA'yi izleyenlerin aklinda sadece AEA'nin dedigi kaliyor. Bilir bilmez sacmalama luksu yok. Ama benim var
    TOTEMONS bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    bindiğiniz bir motosiklet seyir halindeyken ,özellikle araç sollarken denge sensörü yüzünden veua başka bir sebepten aniden stop ederse karşıdan gelen aracın altında kalır ölürsünüz hele bir de bu kamyonsa bir şey değişmez kamyonun altında kalır ölürsünüz bilginize ,

şu konuda http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html rastgele bir sayfaya girin 5 sayfa ileri ve gerisine bakın denge sensörü ve stop sorunu var mı yok mu siz görün
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Asıl tam tersi bence Japoncular bu markaların girişi ile ürünleri pahalı satamaz hale gelmekten korkuyor , yoksa bu mal bulmuş mağribi gibi böyle bir iddiaya atlamazlardı.Arkadaşlar panik yapmayın ,japonseverler bitmez siz yeni zam konularını okuyun , birde düşünün 250 cc segmentinde fiyatlar neden geç açıklanıyor yoksa rekabet mi var , başka birileri de mi korkmaya başladı.

Alıntı Suerte.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar..
    Ya şu satarken zarar edecek diye kıvranan arkadaşlara "tamam haklısın böyle bir iddaa yokmuş , zarar etmeyeceksin " deyin de rahatlasın artık konu.
    AEA yurtdışındaki bir konuyu aktardı millet nelerden bahsediyor. sizin hikayelerinizi dinlemeye gerek yok uzun uzadıya. Kısaca derim ki; götüne güvenmeyen sahaya çıkmasın arkadaş.. Çok konuşup boş konuşmaya gerek yok. Haklı ise firma açsın davasını. Sonucunu hep beraber görürüz.
    İyi akşamlar
    sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- Yamaha Kawasaki Ducati Suzuki bu firmaların fiyatları çok yüksek... ama sıkıntı çıktı mı sonuna kadar işimiz görülüyor. hatta o kadar para bayılınca en ufak bir şeye kapris yapma hakkımız var.. sonuna kadar yapıyorum! hatta kawasaki kullanırken kapris bile yapma ihtiyacımız olmadı her 15 günde bir servise soktum motoru, zincirine kadar yağladılar, çoğu zaman 5 kuruş para almadılar. hatta sattığım arkadaşı yönlendirdiğimde istediği bir iki ayarı yapıp, motor bizim sayılır diyerek para bile almadan yolcu ettiler...

2- kuralkan dava hakkımız saklıdır dedi, Barkın da alıntı yaptığı siteleri açıkladı. Kuralkanın o siteleri dava ettiğini görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz...

3- siz 2 sene binin . R25 ile 250SL sattım. 2side 2015 modeldi. gittim 2001 model Dragstar ve 98 model Shadow aldım. iki motorda halen taş gibi... daha bir o kadar da sürülür. yani ardından atıp tuttuğunuz, bajajı kıyasladığınız markaların motorlarına 20-30 sene biniliyor, sıkıntıda çıkarmıyor...

4- biz ucuz mal alacak kadar zengin değilizdir belki (bakınız ironi nedir)? hiç düşündünüz mü?

5- 3 numaralı şıkta açıklandığı gibi, biz motorları çöpe atamıyoruz bir türlü... çöp olmuyor namussuzlar....

ÖNEMLİ NOT:
    1- Konuyu farklı yerlere çekerek, konudan uzaklaşmaak, farklı hedefler gösterek konuyu dağıtmak, laf kalabalığı yapmak kimseyi haklı çıkarmadı bugüne kadar. sizi de haklı çıkarmayacaktır aksine komik duruma düşürür....

2- Akşama Canlı yayın var... şenlikli olur umarız...

Bır bajaj yasadıgımız her sorunda arkamızda durdu ve sıkıntı gıderıldı.
    iki change.org u takıp etmıyorsunuz sanırım

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Barkın'ın bu akşam canlı yayında caner gibi başında bajaj cantı kırmasından korkuyorum.

Kırılıyor arkadaşlar niye anlamıyorsunuz, deli etmeyin beni diye

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Arkadaşlar Bajaj'ın hatası olabilir ancak Barkın Bayoğlu bana göre çok yanlı bakan ve defalarca tükürdüğünü yalayan birisi. Hata her motorda oluyor, olmuyor diyende tamamen kendini kandırıyor. Fiyatı daha uygun olan motorda elbette ki daha fazla hata olma ihtimali olacak bunu bilmek için mucit olmaya gerek yok ancak 20-30 bin euroluk motorlarda bile öyle sorunlar çıkıyor ki insanın aklı almıyor. Herkes bütçesine ve keyfine göre motor alıyor fakat konuşanların çoğu karşı tarafın motorunun yanından bile geçmeden yanlı yorum ve saldırı yapıyor.
    sheriff87 bunu beğendi.

Merhabalar
    İlterirfan bakıyorum sayfalar dolusu ve büyük harflerle yazıyorsun sürekli.. komik oluyor biraz dışardan bakınca
    bilgine

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaçın lan sahibi geldi

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu akşam program var bu konu hakkında birkaç laf eder diye düşünüyorum hatta ve hatta bu konuyu kendisininde göz attığını tahmin ediyorum

REKLAM ALANI
25. sayfa BirinciBirinci ... 152324252627 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)